Nasze miejscówki - UFC Kraków

Mam nadzieję, że coś zobaczę ze swoimi Januszami z C13 poza wariującymi Cohonesowiczami po wygranych Polaków. :)
 
a może by tak dodać ankietę z sektorami i zobaczymy gdzie naszych najwięcej ?:)
Nich wszyscy się wpiszą , Wojtek z newsów zliczy kuleczki i będzie wiadomo bez ankiety :cool:
Wyglada na to, ze kazdy bedzie ze swoimi Januszami...
Bez ankiety widać ze C12 i C13 rządzą :D
No juz byla lista to ktos mógłby ją uaktualnić :)




Mała grafika ode mnie, drobne poprawki porobione.
frbkmxolrcttpywjtxazwxdbmfchgfnoxlxoagrngifgwqowwqbvgochnzxhvhfmpevdahimfmsnswfwrfkpdriijqaajksydsrr
 
Sprzedam bilet na UFC w Krakowie, sektor A10 rząd 12 miejsce 19 - 400zł!!! Poratujcie Panowie bo bieda na koncie aż piszczy :P a bilet kupiony o jeden za dużo :/
 
Last edited:
Chyba kupiłem bilet.

comment_U42ijkhR4nbYoedVZMedfQXvfjrWVgER,w400.jpg

Czy karta kredytowa to to samo co zbliżeniowa? Wpisałem dane i niby bilet kupiłem. A nie mam jak sprawdzić czy hajsy z konta zeszły. SMS Alert nie przyszedł a nr NIK karty przepiłem i nie mam jak sprawdzić stan konta na necie.
 
Panowie, a czemu akurat te sektory C bierzecie? Najlepsza widoczność czy jak? :D
 
Panowie, a czemu akurat te sektory C bierzecie? Najlepsza widoczność czy jak? :D
tak wyszlo ;p odpowiadajac na twoje pytanie - nie ma tam najlepszej widocznosci, jest on na skos raczej, jest to jeden z sektorow gdzie byly wolne miejsca po 250zl, bo te na wprost szybko zostaly zajete juz w 1-wszych dniach przedsprzedazy
 
Chyba kupiłem bilet.
Czy karta kredytowa to to samo co zbliżeniowa? Wpisałem dane i niby bilet kupiłem. A nie mam jak sprawdzić czy hajsy z konta zeszły. SMS Alert nie przyszedł a nr NIK karty przepiłem i nie mam jak sprawdzić stan konta na necie.

Sluchaj. Wiekszosc osob posiadajacych karte ma zwykla karte debetową. Jeśli po prostu dostales karte to jest ona debetowa. Karta kredytowa ma dodatkowe oplaty dlatego wiekszosc wybiera debetowa.
Gdybys posiadal kredytowa, uwierz bylbys na pewno tego swiadomy ;p

Na stronie eventim pl jest mozliwosc kupna tez zwyklym przelewem (tam nizej pod opcja "zaplac karta kredytowa" masz to.)
 
Chyba kupiłem bilet.

comment_U42ijkhR4nbYoedVZMedfQXvfjrWVgER,w400.jpg

Czy karta kredytowa to to samo co zbliżeniowa? Wpisałem dane i niby bilet kupiłem. A nie mam jak sprawdzić czy hajsy z konta zeszły. SMS Alert nie przyszedł a nr NIK karty przepiłem i nie mam jak sprawdzić stan konta na necie.

To se sprawdź majla i potwierdzenie, ewentualnie zakładkę na eventim "status twoich zamówień" czy jakoś tak. Będziesz miał czy opłacone czy nie.

A mi dziś się zmieniła,że gotowe do wysyłki :) po 2 dniach.
 
To se sprawdź majla i potwierdzenie, ewentualnie zakładkę na eventim "status twoich zamówień" czy jakoś tak. Będziesz miał czy opłacone czy nie.

A mi dziś się zmieniła,że gotowe do wysyłki :) po 2 dniach.
Jest napisane, że opłacone:)
 
Ja dzisiaj zakupiłem bilety na pociąg, w obie strony wyszło mi 106zł. Więc teraz wszystko już załatwione, zostaje czekać!

I ogólnie chyba podrukuję sobie plakaty/zdjęcia z Asią, Jankiem, CroCopem czy innymi zawodnikami, żeby wziąc podpis i powiesić na ścianie, jak to robili Meru i Wojtek.
 
Chłopaki wyszła akcja ,że wygrałem dwie wejściówki w konkursie na Unibecie i są to miejsca na P2 900zł jedno więc głupio by było nie skorzystać a nie miałem czujki,że przytule takie bileciwa. Sprzedam bilet : Sektor C13, rząd 30, miejsce 10
W rzędzie z : @VaeVictis , @Orest, @pablos_83 ,@Masu i @Comber
Dałem za niego 250 ale moge pogonić za 200 i w sumie najlepiej chyba w dniu ważenia transakcja bo ryzyko ,że poczta coś popierdoli a czasu zostało mało.
Sorki za małe zamieszanie ale mam nadzieje,że rozumiecie.
 
Back
Top