Nasze miejscówki - UFC Kraków

C13 rząd 30 miejsce 5. Proponuje umówić się przed ważeniem na piwko w Pink Bowling w Kraków Plaża. To jest po drugiej stronie ulicy, na przeciwko Areny. Jak mam się z kimś poznać to w knajpie, a nie rozkminiać po miejscach z listy. Możemy się umówić ze każdy będzie miał białą różę w butonierce.
 
Na chwilę obecną wychodzi na to,że 90% Cohones będzie znajdowało się w sektorach C. Było M jak miłość teraz będzie C JAK COHONES :)
Czy tylko ja podobnie jak @spontan wybraliśmy sektor A1 ? :)
Nasze miejscówki to SEKTOR A1 RZĄD 2 SIEDZENIA 15-16
 
Na chwilę obecną wychodzi na to,że 90% Cohones będzie znajdowało się w sektorach C. Było M jak miłość teraz będzie C JAK COHONES :)
Czy tylko ja podobnie jak "spontan" wybraliśmy sektor A1 ? :)
Nasze miejscówki to SEKTOR A1 RZĄD 2 SIEDZENIA 15-16
będziemy czuwać nad cohonesami :D
 
NIE INACZEJ :) Może jeszcze ktoś się dołączy do A1 ? Jeszcze kilka miejscówek się ostało w tym sektorze. Zobaczymy jak bileciki będą się sprzedawać .
 
Panowie, jakie bileciki polecacie ? Zastnawiam się nad tymi za 250 albo 300 ? Był ktoś może na Arenie Kraków ? Może ktoś podpowiedzieć jakie widoki z tych sektorów? Serdeczne dzięki za info
 
UFC Fight Night Krakow
Data/Czas: So, 11.04.15 17:45
Obiekt: TAURON Kraków Arena / KRAKÓW

2 × 200,00 PLN
Przedsprzedaż TA, Trybuny
Sektor: Sektor C2, Rząd: 33, Miejsce: 15,16

Nie wiedziałem, że miesięczne dziecko jest takie drugie w utrzymaniu więc miejsca za 200 zł to szczyt marzeń.Będę jechał z Kazimierza Dolnego w dniu gali i po gali wracał(praca) i 2 miejsca w samochodzie będę miał najprawdopodobniej wolne więc po drodze kogoś mogę zgarnąć.Pewny będę 28.02.2015 więc jak ktoś zainteresowany pisać.
 
Sektor C7, Rząd: 27.
Ładnie wyczyszczone bilety po stówce, pojedyncze sztuki zostały...
 
I ja, i ja :D, siedzę z wami :P
No własnie nie wiedziałem kto jeszcze będzie, więc już nie oznaczałem :D

Poza tym, wszyscy musimy cyknąć jakieś foto grupowe na gali i dać zdjęcie do naszej grupy na FB :D
 
Ja nie wiem o co biega, ja mam takie->
Bez nazwy-4.jpg
 
Sektor C13, Rząd 36, Miejsca 2 i 3. Zabieram moją drugą połowę. Do zobaczenia w sektorze Cohones!
 
Zupełnie niezaleznie kupiłem C13, rząd 36, miejsce 1, wchodzę na cohones a tu dookoła pół forum :) @up bibi chyba będę waszym sąsiadem.
 
Back
Top