Następni Polacy w UFC - predictions

Karateka@

UFC
Middleweight
ufc_polska.jpg


Kto następny w UFC ? Proszę o wpisywanie swoich typów z uzasadnieniem.



Mój typ:



Oskar Piechota (5-0-1)



Dlaczego:



1. Dobry rekord



2. Poziom sportowy i efektowny styl - genialny grappler, a niedawno udowodnił że potrafi nokautowac



3. Dobry manager
 
Last edited by a moderator:
@up



Dla mnie za mały rekord. Coś czuje że UFC za może 4-5 walk.



Jak dla mnie najszybciej BJ.



- niepokonany , dobry bilans



- waga w UFC średnio obsadzona



- dobry menager.
 
Na bieżąco dodawane są tematy kogo brakuje w UFC ... Dodatkowo podzielone na kat wagowe ...



Do zamknięcia.
 
Pem1990 - 4-5 walk, bez przesady. Myślę, że 2 walki maksymalnie.

Jak dla mnie najszybciej BJ.



- niepokonany , dobry bilans



- waga w UFC średnio obsadzona



- dobry menager.


:-)Zgadzam się
 
Spontan: Chyba żartujesz, to jest coś czego od dawna brakuje. Taki jeden temat gdzie można sobie dywagowac do bolu
 
Zostawmy sobie kilku dobrych w kraju bo nie będzie dla kogo jeździć na gale. :-)



Piechota powinien jeszcze kilka walk stoczyć zanim wyślemy go do UFC, on ma papiery na zawodnika dużego formatu, chciałbym żeby tam trafił jako doświadczony i w pełni ukształtowany technicznie zawodnik.
 
No według mnie Oskar ma jeszcze sporo pracy nad stójką . Fakt ma nokautujący cios ale to troche za mało. Walka z Haratykiem pokazała że lepiej do UFC go jeszcze nie wysyłać. Niech powalczy jeszcze na ADCC wystratuje. Zresztą widać że jemu się nie spieszy i głowe ma chłodną jak Sajewski.
 
Przy obecnej polityce UFC naprawdę łatwo dostać się do UFC ( wystarczy dawać zawodnikowi kelnerów do obijania, żeby miał ładny rekord).



Ja najchętniej zobaczyłbym Cipka w UFC. W wakacje jakaś walka, potem AB7 i myślę, że jakby skończył te 2. walki przed czasem to w 2015 mógły dostać się do UFC.
 
poziom ufc sie obnizyl ,wiecej gali wieksza ilosc zawodnikow ,Oskarowi generalnie wroze wiekszy sukces niz Bandelowi nie mowiac o Pawlaku , Oskar parter zajebisty .troche bez doswiadczenia zobaczymy,,,Sajewski polegnie z Santosem na stowe ,Hallmann sie utrzyma spokojnie jego miejsce to ufc .Jotko tez bedzie z niego sporo radosci
 
Obawiam się, że Jotko się nie utrzymac w UFC. Najwieksze szanse na przebicie sie do topu w moich oczach maja - Hallman i Blachowicz z podpisanych zawodnikow.
 
Zawsze w dupach źle :) Nie było Polaków- źle. Za dużo i nie ten kogo byście chcieli zobaczyć- też źle. Ah ta polska mentalność.
 
Dziwi fakt że Cipek nie walczy na Arenie nawet z jakimiś ogórami. No bo faktycznie źle to wyglada w rekordzie pod UFC , Silva LOSS a później tylko Silva WIN.
 
Ja najchętniej zobaczyłbym Cipka w UFC. W wakacje jakaś walka, potem AB7


Na jakiej podstawie Cipek miałby walczyć na AB7? I pem1990, czemu do niego dołączyłeś?



Skoro Kowalik się tak rozpędził, to myślę, że następnego zobaczymy Lasotę. Nie zdziwi mnie również zakontraktowanie Tomka Drwala w sytuacji, kiedy gala w Polsce będzie już zaklepana
 
Batman: Nikt nie mowil, ze jest zle bo Polacy w UFC ! O czym Ty piszesz ?



Mi również marzy się Drwal ponownie ! Poprawił zapasy i obecnie miałby szansę na dostanie się do ścisłej czołówki, tylko czas ucieka :/
 
Najbardziej prawdopodobny jest Lasota, po cichu mam też nadzieję na Materlę, Drwala i Grabowskiego.



W sumie, gdyby Michał Kita częściej walczył i wygrywał to nie zdziwiłby mnie jego angaż do UFC.
 
Piechota ma obecnie zaledwie 2 zwycięztwa pod rząd (remis to brak wygranej) a Wy już chcielibyście go widzieć w UFC :P Być może będzie potrzebował jeszcze z 6-7 efektownych wygranych...
 
6-7 no nie zartujmy, zaraz ktos napisze ze 20-30. Boje sie pomyslec jak bedzie wygladal Piechota za 3 walki. Mysle, ze postep bedzie gigantyczny.



Jeszcze Pasternak (10-0) ma spore szanse w moim odczuciu. Takie rekordy lubia w UFC. Szanse na utrzymanie oczywiscie mniejsze, ale to tez szybko rozwijajacy sie zawodnik. Mirek mialby 2 zawodnikow w UFC :D:D:D
 
Ten Pasternak wbrew pozorom aż tak by mnie nie zdziwił. Spójrzcie tylko na rekord Dashona Johnsona, który został poddany wczoraj na gali z Nowej Zelandii.
 
Lasota, dobry rekord, efektowne walki.



Grabowski, Tybura i Kita cała trójka fajny poziom i moim zdaniem ufc ich potrzebuje bo to ich najsłabiej obsadzona kategoria wagowa.



Held - Najlepszy polski zawodnik.
 
Inaczej muszą do tego podchodzić zawodnicy mający 20 lat, a inaczej ci po 30-ce.



Piechota, Lasota powinni być cierpliwi i jeszcze mocno w Polsce popracować. Bardzo jestem ciekaw osiągnięć Bandla i Sajewskiego, tego jak poradzą sobie bez doświadczeń w dużych walkach.
 
Fabiński mógłby też uderzyc w kierunku UFC, 3 wygrane jeszcze i moze by sie udalo. Ma juz 28 lat, wiec nie ma na co czekac.



Szkoda tej 1 walki Kity z Lindermanem, bo tak to juz pewnie bylby w UFC ;/
 
Karateka Ty tak na poważnie z Fabińskim ? jednopłaszczyznowy zawodnik i na każdą walke ma taką samą taktyke : wyjebać i rozjebać a jak sie nie uda wyjebać to wtedy jest problem.Gwizdy straszliwe by były.



Kto następny ? ktoś z dwójki Pudzian Mamed.



A na serio to czekamy na wieści od Cipka o jego najbliższej walce.Tybura chyba ma jeszcze kontrakt na 3(?) walki z M1 a Grabowski w sumie 'dogadywał' się ,że jak Amerykanie się zgłoszą po niego to go puszczą.Po cichutku po najbliższej walce licze na Drwala jakby się nim Żmijka zajął to spokojniejszy bym był.Tak czy siak Cipek lub Drwal na UFC Poland powinien być.
 
Back
Top