Następni Polacy w UFC - predictions

Materla, bo jako mistrz KSW ma dobry rekord plus jest znany w PL, gorzej że zamiast dorzucić kilka wygranych po porażce z Silvą, bezsensownie czeka, więc nie wiadomo jak to się potoczy.



Kuma bo ma dobry rekord, ale tutaj nic pewnego, jeszcze jest młoda więc ma czas na UFC, jest w wadze Rondy



Lasota, bo dobry rekord, młody i efektowny



Teodorczuk bo bardzo dobra seria wygranych, plus ostatnie 2 walki odbiły się echem w Europie, nawet znajomi z Niemiec słyszeli o tamtych walkach.
 
Teodorczuk ma jeszcze czas, jest mlody. No, ale 4ty lekki Polak w UFC... hmm wydaje mi sie ze beda szukac zawodnikow w innych kategoriach. W lekkiej juz jest Hallman, Sajewski, Bandel
 
Też, bym chciał zobaczyć Drwala jeszcze raz w UFC, ale z tego co pamiętam Drwal dostał już ofertę od UFC, ale podobno odrzucił?







I to nawet "chyba" ekipa Rocksów mówiła nawet w którejś szczęce ?
 
Przewiduję, że następny będzie Lasota. Dobry rekord i wąska kategoria wagowa. Mam nadzieję też na ściągnięcie zwycięzcy pojedynku Grabowski vs. Tybura.
 
Ja tam najbardziej czekam na Tybure, ale obecnie to jest kilka przeszkód. -Po pierwsze ma jeszcze jakieś walki na kontrakcie
-po drugie jak przegra z Grabowskim to będzie musiał poprawić rekord
-po trzecie jak wygra z Grabowskim to będzie musiał bronić pasa

Wiec narazie nie mam co czekać chyba;/
 
Cipek to musi dramat przeżywać chyba. Żeby w jakąś depreche nie wpadł. Rok temu był tym którego jako pierwszego i mega efektywnego ( w porównaniu do Janka ) wysyłaliśmy do UFC , a teraz 8 polaków w UFC w tym Janek a on do tego jeszcze problemy z KSW. Troche kurestwo robi UFC z tymi wymaganiami odnośnie rekordów.



Szkoda normalnie gościa :-)
 
Dokladnie - najlatwiejsza droga do UFC, to obijanie ogórków :/ Szkoda Materli - zasluzyl na swoja szanse.
 
Nie wiem, czy tempo zatrudniania Polaków w UFC się utrzyma, ale po mojemu, nastepni w kolejce są:



Materla- rekord, styl, bardzo znany w Polsce, rozmowy z UFC, treningi w AKA



Grabowski(jeśli kontrakt z M-1 go nie zablokuje i zależnie od wygranej z Tyburą)- rekord, kategoria wagowa, mial już propozycje z UFC



Tybura(nawias podobnie, jak wyżej)- rekord, wiek, kategoria wagowa



Lasota, Pasternak- dobre rekordy



Chciałbym, żeby przeszli a maja mniejsze(małe? chwilowo żadne?) szasne:



Wrzosek- myslałem, żeby dac go w przewidywaniach, ale niech wygra jeszcze ze 2-3 walki i będzie spora szansa. Ma mega efektowny styl, coraz bardziej doceniany na Wyspach, gdzie UFC pręznie działa. No chyba, że KSW, mając w perspektywie gale w Londynie, podkupi Wrzoska.



Mańkowski- jeden z moich ulubionych zawodników, kozacki styl, wielkie umiejętności, które wreszcie w pełni pokazał. Póki co mistrz UFC, małe szanse na zmiany



Held- chyba moj ulubiony zawodnik, a na pewno jeden z ulubionych. Młody, mega utalentowany, a już z takim rekordem. UFC czym szybciej powinno w Niego inwestować. Wiadomo, ile ma jeszcze walk w kontrakcie z BFC?
 
ja obstawiam że teraz jakiś ciężki może wreście Grabowski albo Adam ''Maja" Maciejewski biorąc pod uwagę kogo teraz kontraktuje UFC to w sumie kto wie, albo z półciężkiej Tomka Kondraciuka albo Michała Pasternaka.


ps. ja też z wielką chęcią bym zobaczył znowu Tomka Drwala w UFC ale ciekawe jakie sam Tomek ma plany na siebie, biorąc pod uwagę że nie ma kontraktu wyłącznościowego z organizcją typu KSW to myśle że oferte pewnie już dostał.
 
Gdzie wy fabinskiego i maciejewskiego do ufc wysylacie obaj sa slabi i po 1-2 walkach by wylecieli . Szkoda ze nie ma khalidova i helda w ufc bo to sa jedyni zawodnicy z polski co mogli by byc top 10 a nie po poprostu walczyć o utryzymanie
 
Fabiński przegrał na PROMMAC. Skoro już mamy ilość, to może czas na jakość? Chciałbym oglądać Polaków w UFC, ale nie w takim stylu jak Daniel czy Pawlak. A jak już fantazjujemy, to ja jestem za Kitą, rekord ma słaby, ale śmiem twierdzić że przy obecnej sytuacji w cieżkiej
UFC, nie jedną walkę by tam wygrał.
 
@paxx ja nie typuje Maciejewskiego na mistrza tylko patrzą na niektórych zakontraktowanych przez UFC zawodników to moim zdaniem może sie tam dostać, po za tym walczy w ciężkiej, a nie jest to najliczniej obsadzona kategoria wagowa.
 
Teodorczuk jak najbardziej, ma na rozkładzie Rossa Pointona także już w UFC o nim mogli słyszeć.
 
Maciej Browarski - 3 wygrane, za mało by UFC się zainteresowało, ale jeszcze 2 wygrane i kto wie.
Fijałka - 4 wygrane, wciąż myślę że passa za mało podrasowana no i przeciwnicy też nie z tego topu, jednak jeśli Tomasz Drwal dostał podobno propozycję którą odrzucił, a ma również tylko 4 wygrane z kolei, natomiast nad mocniejszymi przeciwnikami.
Fabinski - 4 wygrane, aktywny fighter, fajny rekord. Ma szanse na kontrakt.
Piechota - nie mam watpliwosci, ze zawita w UFC, ale jeszcze nie teraz.
 
tylko HELDA na tą chwilę jestem pewny... w sensie nie powstydzilibysmy się jego występów w UFC. Żadne Piechoty, Fabińskie czy inne Kity.
 
Held to solidny zawodnik, numer 1 w lekkiej, ale ma kontrakt z Bellatorem, a to duża przeszkoda, więc nie jestem taki pewien pamiętając przygody Alvareza.
 
Wydaje mi się że będą się z niego mogli wyplątać w odpowiednim momencie. Rosjanie nie są tacy źli jak się powszechnie uważa :) Karol będzie na gali niedługo w Rosji to może pogadać na ten temat
 
tylko HELDA na tą chwilę jestem pewny... w sensie nie powstydzilibysmy się jego występów w UFC....
Ja też wierzę, że Held osiągnie wiele. Ale uważam, że powinien jeszcze zostać w Bellatorze, do UFC powinien trafić w pełni przygotowany do największych wyzwań i za poważne pieniądze.
 
Skoro Bellator złagodził ostatnio politykę kontraktową to może rzeczywiście jest jakaś szansa, że w ciągu 2 lat zobaczymy naszą największą nadzieję tam gdzie jest jej miejsce...
Held i Tybura, potem Piechota, Mańkowski i Gamer - tak to widzę
 
MATERLA będzie następny tylko musi jeszcze ze dwie walki wygrać.Dywizji tam raczej(chciałbym się mylić)nie zawojuje ale swoim serduchem maiałby szanse pewnie na nie jeden bonus za walke wieczoru
TYBURA to już teraz moim zdaniem top 15 na świecie,a może i top 10.Niesamowita konsekwencja i solidny grappling.To w jaki sposób poddaje rywali,jak rozprawił się z Grabowskim jest niesamowite,a nie sposób oprzeć się wrażeniu że się dopiero rozkręca.Typuje,że do UFC trafi po wygaśnięciu kontraktu z M1 czyli tak za rok
HELD nie prędko,bo będzie musiał bronić pasa :-) ale za dwa lata trafi do UFC.Zresztą sam zawodnik podkreślał,że mu nie śpieszno

Należy cieszyć się z każdego Polaka który wchodzi do octagonu UFC ale jak dla mnie to przynajmniej na razie nie miejsce dla Pawlaka czy Bandla.Omielańczuk,hmmm zamiast niego wolałbym Grabowskiego albo Bedorfa
 
Pozatym nie sądzę,że UFC sięgnie po zawodnika,który stoczył 5 walk także Oskar to też raczej nie prędko aczkolwiek wiadomo,że talent
 
Back
Top