Najlepszy znany Wam kawał

fafarafa

Brutaal
Bantamweight
Jako, że w "Skórze" wrzucane są przede wszystkim śmieszne śmieszne filmiki, cytaty z fb, obrazki, to postanowiłem założyć wątek również o charakterze humorystycznym. Piszcie najlepsze znane Wam kawały. Na początek kilka moich sucharów:-)







Księżna Diana trafiła do nieba.



Spotyka św. Piotra i ten do niej mówi:



-Diano zdejmij tę koronę. Tutaj wszyscy jesteśmy równi.



A księżna na to:



-To nie korona, to felga.







Dlaczego murzyni płaczą podczas seksu?



Przez gaz pieprzowy.







Dlaczego na cygańskim weselu jest tort z gówna?



Żeby odciągnać muchy od panny młodej.







Krecik z jeżykiem postanowili pewnej nocy wybrać się na "fanty". Za cel wybrali sobie domek leśniczego w samym środku lasu.Domek był pusty, bo myśliwy akurat gdzieś musiał wyjść. Krecik z jeżykiem wbili się do środka. Było tam ciemno jak w dupie u murzyna.Nic nie widzieli oprócz ciemności.Wszędzie musieli sobie wymacać drogę. Nagle obaj wymacali strzelbę leśniczego. Krecik wsadził głowę do lufy, a jeżyk przypadkowo oparł się o spust.



Strzelba wystrzeliła. Ogromny błysk i huk aż się wszystko zatrzęsło! Krecikowi urwało głowę, fontanna krwii. Trzęsące się w pośmiertnych drgawkach zwłoki krecika padają na ziemię. Oszołomiony jeżyk go wymacał i mówi:



-Kurwa, chuju nie śmiej się, bo ja ogłuchłem !
 
stoner EL Progesteron w miniony piatek sprawil swym fenomenalnym wystepem przeciw mistrzowi swiata, ze ten kawal sie zdeaktualizowal:-)



Melvin jest najszybszym kickbokserem na swiecie ( z pamieci wiec moze cos przekrecilem, lecz sens byl na pewno taki ) - Maciej Kawulski
 
Rozmawiają dwa ślepe konie:
- Słuchaj, podobno jutro są jakieś zawody. Startujemy?
- Nie widzę przeszkód.
 
"Nie walcze z byle kim, ja mam naprawde mocnych przeciwników" Najman po walce z Koksem



"Kończ kariere" - Trener po walce Najmana
 
Mój faworyt od kilku tygodni:



Dla gościa zachciało się srać, biegnie do kibla biegnie otwiera drzwi a tam gościu już siedzi.



-O pardon.



-Siwuple chuju!
 
Co robi cygan na kompie ?



Grzebie w koszu!







Czemu małe murzyniątko ma odcięte nóżki?



Żeby nie biegało głodne!
 
Jak nazywa się bezdomny bez ekwipunku ?



Persona non grata.







Podobno Kraków jest tak zarośnięty krzakami, że trzeba się z maczetą przedzierać : )
 
Co znaczy jak widzimy trzech gejów idących gęsiego jeden za drugim ???



- ten w srodku ma urodziny
 
Pewien starszy facet miał zakład mięsny. Był już trochę podstarzały i postanowił przekazać biznes jedynemu synowi.
Zawołał więc syna do zakładu i mówi:
-Patrz synu, to jest maszyna do robienia kiełbasy. Tutaj wkładasz barana, wciskasz ten guzik i tu wychodzi kiełbasa. Rozumiesz??
Syn na to
-Nie bardzo tato
-To patrz jeszcze raz. Tu wkładasz barana, wciskasz guzik i tu wychodzi kiełbasa. Kapujesz??!!
Syn kiwa głową
-No nie do końca tato
Ojciec poirytowany mówi
-Ku..mać patrz ostatni raz! Tu wkładasz barana, tu wciskasz guzik i tu wychodzi kiełbasa!! Rozumiesz!?
Syn na to
-Tato, a jest taka maszyna że tu wkładasz kiełbase a tam wychodzi baran?
-Jest!! Twoja stara!!



Dzwoni Obama do Putina i mówi :
- Słuchaj, musimy zmienić strefy czasowe na takie same! Wczoraj dzwoniłem do Chin z życzeniami, a okazało się że urodziny były wczoraj. A na to Putin.

- Chłopie! JA zadzwoniłem do Polski z kondolencjami, a okazało się że samolot jeszcze nie wystartował.. .
 
Wyszedł sobie pan na spacer po brzegu Wisły.
Przechadzając się zauważył faceta klęczącego na brzegu i pijącego wodę z rzeki.
Krzyczy do niego
-panie coś pan zwariował przecież to trucizna! Bakterie, chemikalia otrujesz się.
-استمع ??
-Pij powoli bo zimna.
 
Back
Top