Najlepsze pseudo wsrod fighterow mma ma...

tomano

Jungle Fight
Heavyweight
Pseudonim (z stgr. ψευδώνυμος pseudonymos, dosł. "pod fałszywym imieniem") – indywidualna nazwa danej osoby, inna niż oficjalne imię i nazwisko.
Pseudonim jest stosowany zwykle przy szczególnych okazjach w rozmaitych celach: dla ukrycia swoich oficjalnych personaliów, w celu łatwiejszego zapamiętania danej osoby lub dla podkreślenia jakichś swoistych cech osobowych czy wyglądu danej osoby.
Pseudonim może zostać nadany danej osobie przez grupę, wśród której jest on używany, lub przez samego siebie.

No wlasnie.
Tak wielu zawodnikow i zazwyczaj wiekszosc juz je posiada. Nie umiejetnosci, nie skill, ale nickname, mowiac w naszym jezyku - pseudonim.

Kto WG Was posiada najlepszy nick? Najbardziej oryginalny, a może najglupszy?

Prosze, wypowiedzcie sie. Dziekuje.

W Polsce: Cipao
Na świecie: Korean Zombie
 
świat: Mark Munoz "The Filipino Wrecking Machine."



Polska: Mariusz Pudzianowski "Pudziao"
 
"Pudziao" mi się bardziej podoba bo to mój wymysł i bardziej pasuje do Mariusza hehe
 
Kaczka obrałeś sobie nowy cel? ile masz postów nabić ? chcesz dojść do 10 tys w tydzień ?
 
Po prostu do Mario bardziej mi jego pierwsze pseudo pasuje i nie doszukuj się czegość głębszego, noodles







War Machine......ale to nie pseudo w sumie ;-)



Baby faced assassin
 
Eiji Mutsoka "Heaven-send children of the Cage". Szkoda tylko, że zawodnik słaby XD
 
NAJLEPSZE - Carlos " The natural born killer " Condit :D



NAJGLUPSZE - Daniel " Kociao " Dowda







:)
 
Mi zdecydowanie najbardziej podobają się trzy ksywki figherów. Shogun, Ninja i Minotauro. Każda z tych ksyw jest dla mnie megakozacka!
 
Eee, Kociao nie jest takie zle, bez przesady. Szczegolnie znajac historie tej ksywki oraz wiedzac, ze faktycznie pasuje do wlasciciela.
 
W Polsce Cipao nie ma konkurencji, a za granicą Wanderlei "Siekierkowy morderca" Silva.:-)
 
The Natural, The Huntington Beach Bad Boy


Nie muszę chyba pisać czyje ;)


e: no i Vaicavalo oczywiście :D
 
Stephan 'The American Psycho' Bonnar
Jose 'Scarface' Aldo
Ian 'Uncle Creepy' McCall
 
Krzysztof "The Polish Experiment" Soszyński, Mirk "CroCop" Filipovic, Antonio Rodrigo "Minotauro" Nogueira.
 
O właśnie, jeszcze Baczyński mi wyleciał, fajna sprawa z tymi "polskimi" pseudonimami.
 
Kurde, ja wlasnie mialem pisac o Kulaku, ze na polskie warunki ma jedna z fajniejszych ksyw, przynajmniej dobrze z nim zwiazana... :P
 
Back
Top