Najlepsze pseudo wsrod fighterow mma ma...

Panowie jak piszecie angielskie ksywki to możecie też przetłumaczyć, bo nie każdy śmiga po angielsku.
 
@ridz, "Model" to właśnie zajebista ksywka :D Z polskich ksywek fajne jest jeszcze Sztanga i Kornik.



Mi się bardzo podobają ksywki The Hybrid, Cigano, Minotauro, Philippino Wrecking Machine, The Dragon, Thunder, El Nino, Horror.



A z dziwnych/śmiesznych: Dean of Mean, Mr Wonderful, PNIAK, The Gracie Hunter, Bigfoot.



A niektórzy ksywki mają nieoficjalne, ja bym przytoczył "The American Gangster" dla Sonnena i "The Engineer" dla Carwina. O Janku też czasem mówią "Cieszyński Książę".
 
Ronaldo Souza - Jacare, Babalu Sobral, The Filipino Wrecking Machine - to moje typy :)
 
Świetną ksywę ma Palhares - Toquinho czyli pieniek (pasuje jak ulał). Ogólnie tych fajnych, pasujących do zawodnika, nie ma aż tak sporo.



Natomiast durnych - szczególnie tych wymyślanych na siłę przez zawodników lub ich menadżerów, gdy mają na pierwszy rzut oka podkreślić 'zajebistość' zawodnika, jest masa.
 
Georges "Rush" St.Pierre, świetna jest też "Natural Born Killer" Condita z polaków ciężko mi wybrać jakąś taką wyjątkowo interesującą, może Michał "Sztanga" Fijałka i Maciej "Irokez" Jewtuszko szczególnie, że aktualnie zbyt wielu włosów to on nie ma:P
 
Mi się najbardziej podobają ksywki: Cigano, Cipao, ,,Diabeł Tasmański'' w sumie lepiej by było ,,Potwór Tasmański''
 
Hiroyuki "Streetfight Bancho" Takaya



Joachim ''Hellboy'' Hansen



Oczywiscie pseudonimy, ktore wiekszosc ludzi uzywa czesciej niz imienia zawodnika typu ''Crocop'' czy ''Shogun''.
 
Rafael Cavalcante Feijóo - Fasola
Ronaldo Souza dos Santos Jacaró - Aligator
Jussier da Silva Formiga - Mrówka

Uładzymir (Władymir) Macjuszenko The Janitor - Woźny
Vitor Belfort The Phenom - Fenomen
Dan Hardy The Outlaw - Banita
Mike Rio The
Wolverine - Rosomak
Mark Munoz The Filipino Wrecking Machine -
Filipińska maszyna niszcząca (???)
Vuyisile Colossa The Cheetah
- Gepard

Tom Watson Kong

Hector Lombard Shango (jorubyjski bóg piorunów)

Mwimbi Papy Abedi Makambo
(w języku lingala oznacza 'kłopoty')
 
Back
Top