Najlepsza walka w polskim mma.

Najlepszy pojedynek w polskim mma to:

  • Błachowicz vs Adesanya

  • Gamrot vs Tsarukyan

  • Inny - napisz w komentarzu.


Results are only viewable after voting.

respect

UFC
Light Heavyweight
Który pojedynek w polski mma był najlepszy jakościowo? Pomijając wagę pojedynku. Skupiając się po prostu na najwyższym możliwym poziomie sportowym. Zapraszam do glosowania.
 
Powinieneś zrobić tę ankietę za tydzień z większym wyborem, brakuje Aśki i Janka z Reyesem.
Dzisiejsza ankieta zachęca do głosowania na Mateusza :D
Jano z Izzym to była bardzo ważna walka jednak trzeba przyznać że nie była za bardzo ekscytująca pod względem widowiska.
 
Powinieneś zrobić tę ankietę za tydzień z większym wyborem, brakuje Aśki i Janka z Reyesem.
Dzisiejsza ankieta zachęca do głosowania na Mateusza :D
Jano z Izzym to była bardzo ważna walka jednak trzeba przyznać że nie była za bardzo ekscytująca pod względem widowiska.
Uznałem (z resztą razem z @Puczi) że Jano vs Adesanya było dużo bliżej doskonałości pod względem technicznym, kunsztu mma niż Jano vs Reyes. Bardziej ekscytujących walk niż ta Janka z Izzym było w chuj, ale nie o to chodzi w tej ankiecie.
 
Joanna vs Zhang, zdecydowanie. A na naszym podwórku Celiński vs Kondraciuk
 
  • Like
Reactions: jut
Zaglosowalem na Gamera, ale teraz jak myślę, to Aśka vs Huawei I jest bezkonkurencyjną walką. Jedna z najlepszych walk w historii MMA bez podziału na płci.
Mi Gamer dostarcza po prostu najwięcej emocji. Więcej niż Jano. I jest moim ulubionym zawdnikiem.
 
Back
Top