Najlepsza walka w polskim mma.

Najlepszy pojedynek w polskim mma to:

  • Błachowicz vs Adesanya

  • Gamrot vs Tsarukyan

  • Inny - napisz w komentarzu.


Results are only viewable after voting.
Zestawienie wielce prawdopodobne. Gamrot będzie dobrym przeciwnikiem na odbudowanie się Oliveiry po laniu od Islama
Ja stawiam na brazola, ale wiem że Islam to też jest dzik. Na szczęście nie ma takiej twardej głowy jak Khabib.
 
Najlepsza walka z udziałem Polaka - Błachowicz-Adesanya
Najlepsza walka miedzy Polakami - Khalidov - Narkun
Najlepsza walka na Polskiej ziemi - Till-Cerrone
Najlepszą walka zorganizowana przez polską federację - Soldic - Du Plessis
 
Najlepsza walka z udziałem Polaka - Błachowicz-Adesanya
Najlepsza walka miedzy Polakami - Khalidov - Narkun
Najlepsza walka na Polskiej ziemi - Till-Cerrone
Najlepszą walka zorganizowana przez polską federację - Soldic - Du Plessis
Till-Cerrone to chujowa walka, WTF? Chyba że chodzi ci niby o medialność, to i tak nie bo cro-cop vs Gonzaga. Babola zajebałeś
 
Chodzi o poziom sportowy zawodników. Obaj to pretentenci do pasa UFC.
Till wtedy dopiero się wspinał a Donald jak to Donald, lata świetności miał za sobą a z tego co pamiętam wtedy miał coś z bebechami operowane +- 2-3 lata przed galą albo i bliżej, no nie obronisz tego, uzasadnij coś więcej dlaczego tak wynosisz te walkę na piedestał, na KSW, na ACB czyli późniejszym ACA nawet były lepsze walki, z wyższym poziomem sportowym.
 
A Gonzaga z Cro Copem to co? na jakim etapie kariery wtedy walczyli? Chyba nawet do top20 HW się nie lapali
 
A Gonzaga z Cro Copem to co? na jakim etapie kariery wtedy walczyli? Chyba nawet do top20 HW się nie lapali
No tak, jednak podałem to jako przykład patrząc przez pryzmat medialności ponieważ nie znałem jeszcze twoich kryteriów, a chyba nie zaprzeczysz że moje zestawienie medialnie było wyżej niż twoje.

Walka Till-Cerrone nie była największa sportową walką na Polskiej ziemi.

Wyżej stawiam Gamrot vs Barnaoui, tak o z rękawa pierwsze z brzegu, postaraj się uzasadnić swój wybór to może zrozumiem dlaczego uważasz tak a nie inaczej.
 
Till walkę później wygrał (wyrownana)z Wonderboyem który był wtedy w top3 A następnie walczył o pas. Cerrone już miał z górki ale jeszcze nie był taki porozbijany i do top 10 WW się łapa.
Gamer Barnaui byli w 2016 według Ciebie lepsi, lapali się do topu swojej kategorii? Nie sądzę
 
Till walkę później wygrał (wyrownana)z Wonderboyem który był wtedy w top3 A następnie walczył o pas. Cerrone już miał z górki ale jeszcze nie był taki porozbijany i do top 10 WW się łapa.
Gamer Barnaui byli w 2016 według Ciebie lepsi, lapali się do topu swojej kategorii? Nie sądzę
Tak, ja uważam że się łapali i obaj już powinni być w UFC i wogole nie toczyć na tym poziomie między sobą walki. Uważam że jakbyś złączył Gamera i Francuza.
To samo zrobił z Tillem i Donaldem.
To postać ze scalenia Polaka i Francuza byłaby znacznie potężniejsza.
 
  • Like
Reactions: J.K
Tak potężnie medialni, że na UFC w Krakowie sprzedano 10 tysięcy biletów xD
Napewno na świecie więcej pisali o Till-Cerrone niż o Gonzaga-Mirko, no napewno.
Mówimy o skali globalnej.
Ty czasami ja nie wiem, styki ci nie stykają czy co, albo jesteś skrytym alkoholikiem i czasem pijany bez pucy na forum wchodzisz.
 
Mansour do dziś nikogo z światowego Topu nie pokonał. A Gamer rok puzniej potrzebował pomocy sędziów żeby wygrywać z Parke. To nie byli wtedy zawodnicy na UFC. Nie przekonałeś mnie zupełnie tym przykładem
 
Napewno na świecie więcej pisali o Till-Cerrone niż o Gonzaga-Mirko, no napewno.
Mówimy o skali globalnej.
Ty czasami ja nie wiem, styki ci nie stykają czy co, albo jesteś skrytym alkoholikiem i czasem pijany bez pucy na forum wchodzisz.
Po pierwsze to kontroluj bajerę misiu sympatyczny.
Oczywiście, że na świecie więcej pisali o pojedynku wschodzącej gwiazdy, którą w tamtym momencie był Darren Till z notowanym w rankingu Cerrone niż o starciu starych wraków z HW. Sama karta z Gdańska nakrywała czapką klejoną na ślinę rozpiskę z Krakowa.
Jakieś pytania jeszcze?
 
Po pierwsze to kontroluj bajerę misiu sympatyczny.
Oczywiście, że na świecie więcej pisali o pojedynku wschodzącej gwiazdy, którą w tamtym momencie był Darren Till z notowanym w rankingu Cerrone niż o starciu starych wraków z HW. Sama karta z Gdańska nakrywała czapką klejoną na ślinę rozpiskę z Krakowa.
Jakieś pytania jeszcze?
Nie rozmawiamy o karcie a o walkach wieczoru.
Myślę jednak że o legendzie pisali więcej, a ty masz spaczony obraz tym że Till to Anglik i w Europie było o nim głośno.
 
Mansour do dziś nikogo z światowego Topu nie pokonał. A Gamer rok puzniej potrzebował pomocy sędziów żeby wygrywać z Parke. To nie byli wtedy zawodnicy na UFC. Nie przekonałeś mnie zupełnie tym przykładem
No trudno, Gamer pokazała na co go stać z Piraevem. Juz wtedy był gotowy na top 10 UFC tyle że jest Polakiem a nie Brazylijczykiem czy Amerykaninem i trafił tam dopiero koło 30. Barnaoui zgarnął milion zielonych i ogórków w drodze po tej milion nie pokonywał, już w tamtym czasie był uznawany za jednego z najlepszych w Europie.
 
Nie rozmawiamy o karcie a o walkach wieczoru.
Myślę jednak że o legendzie pisali więcej, a ty masz spaczony obraz tym że Till to Anglik i w Europie było o nim głośno.
To sobie sprawdź ilość napisanych artykułów o Cro COP vs Gonzaga i o Till vs Cerrone, a nie na podstawie tego co ci się wydaje.
 
To sobie sprawdź ilość napisanych artykułów o Cro COP vs Gonzaga i o Till vs Cerrone, a nie na podstawie tego co ci się wydaje.
Nie potrafię takich rzeczy, jednak na logikę, idąc twoim tokiem rozumowania to walka Fedora past Prime wywołałaby mniej szumu medialnego niż walka jakichś zawodników z 5 i 15 pozycji w rankingu?
 
Nie potrafię takich rzeczy, jednak na logikę, idąc twoim tokiem rozumowania to walka Fedora past Prime wywołałaby mniej szumu medialnego niż walka jakichś zawodników z 5 i 15 pozycji w rankingu?
O Till vs Cerrone pisano w mediach dużo więcej i jest to fakt, a nie moje rozumowanie.
 
Chodzi o poziom sportowy zawodników. Obaj to pretentenci do pasa UFC.
Były I przyszły w porównaniu z byłym pretendentem gonzagą I byłym mistrzem pridem.
Jeżeli określasz poziom sportowy byłymi sukcesami to kita vs Rodriguez na mma atack jest nr1 bo to jedyny były mistrz ufc który w Polsce zawalczył:)
Jeżeli przyszłymi to Jj vs Karola na Almie Karola była pretendentką A JJ wiadomo długo letnia dominatorka(dziwię się że nikt o ich walce w Madison nie wspomniał dwie polki w legendarnej hali podczas w chuj wielkiego eventu(pierwsza gala ufc w nowym yorku mecce boksu) I to między sobą o pas taka sytuacja raczej się już nie powtórzy) . Odpowiadając wiem co miałeś na myśli Ale się nie zgadzam.
 
Back
Top