Najgorszy komentator MMA

Oglądając walkę Bispinga ze Spiderem myślałem, że zaraz się spuszczą. To jaką stronniczoscią operują Ci panowie i sam ich komentarz sprawia, że człowiek chce ich wyciszyć...
 
Oglądając walkę Bispinga ze Spiderem myślałem, że zaraz się spuszczą. To jaką stronniczoscią operują Ci panowie i sam ich komentarz sprawia, że człowiek chce ich wyciszyć...
No straszny jest, zerowe pojecie o bjj , nic sie nie dzieje ten drze tego ryja. Same jego teksty to jest mega zenada sluchac sie tego nie da.

Ogladalem raz moze dwa na orange sport z gal ufc musialem odrazu przelaczyc na bt sport
 
No straszny jest, zerowe pojecie o bjj , nic sie nie dzieje ten drze tego ryja. Same jego teksty to jest mega zenada sluchac sie tego nie da.

Ogladalem raz moze dwa na orange sport z gal ufc musialem odrazu przelaczyc na bt sport
My z @pelex piszemy o komentatorach z ESC a ty go cytujesz i piszesz o Orange.
Dej pan spokój.
 
wyscie Blachowicza nie slyszeli to nie wiecie nic o fatalnym komentarzu...
z Mirasa mozna sie chociaz posmiac
 
Dajcie spokój Panu Janiszowi,komentował walki na Polsacie Sport jak 75% z was drodzy forumowicze w tym ja nie wiedzieliśmy co to mma więc stulcie pyski a jak za dużo czasu macie to wypierdalać do książek.
j&j numerem jeden w Polsce i tyle w temacie a wpadki zdarzają sie każdemu
 
Dajcie spokój Panu Janiszowi,komentował walki na Polsacie Sport jak 75% z was drodzy forumowicze w tym ja nie wiedzieliśmy co to mma więc stulcie pyski a jak za dużo czasu macie to wypierdalać do książek.
j&j numerem jeden w Polsce i tyle w temacie a wpadki zdarzają sie każdemu
To żeś mądrze powiedział.
 
Dajcie spokój Panu Janiszowi,komentował walki na Polsacie Sport jak 75% z was drodzy forumowicze w tym ja nie wiedzieliśmy co to mma więc stulcie pyski a jak za dużo czasu macie to wypierdalać do książek.
j&j numerem jeden w Polsce i tyle w temacie a wpadki zdarzają sie każdemu
dokładnie, jako jeden z pierwszy dziennikarzy (a może i pierwszy) w Polsce uważał MMA za sport, a nie mordobicie w klatce.
 
Janisz i Juras to świetni komentatorzy, ale mogliby być odrobinę bardziej bezstronni. Głównie Juras komentuje tak, że słychać kto jest jego kolegą i komu kibicuje w walce.
 
Dajcie spokój Panu Janiszowi,komentował walki na Polsacie Sport jak 75% z was drodzy forumowicze w tym ja nie wiedzieliśmy co to mma więc stulcie pyski a jak za dużo czasu macie to wypierdalać do książek.
j&j numerem jeden w Polsce i tyle w temacie a wpadki zdarzają sie każdemu
Ok ale to nie zmienia faktu ze ma marne pojecie o bjj, zawodnikach i angielskim. Czasem drze sie jakby mial byc koniec walki a nic sie nie dzieje ogolnie wali jakimis dziwnymi cebulackimi tekstami, tego sie sluchac nie da.
 
Wiadomo - duet z ESC.
Oprócz nich, irytuje mnie również Janisz i Jego pierdololo.
Juras z kolei, wkurwia mnie swoją stronniczością i podjarą każdą, nawet najbardziej banalną akcją, ale idzie go jeszcze jako-tako słuchać, w przeciwieństwie do Panów wymienionych wyżej.
Głównie Juras komentuje tak, że słychać kto jest jego kolegą i komu kibicuje w walce.
Nigdy nie zapomnę Jego "Kończ to! Kończ to, Gamer! Już teraz, w drugiej rundzie!", podczas KSW w Londynie. :facepalm:

12:20

http://www.ipla.tv/Mateusz-gamrot-marif-piraev/vod-6395870
 
Last edited:
Najlepsze i tak liczenie ciosów na koniec :D
Każdy powtórzył liczenie do 40 z Janiszem.
Janisz bawiąc uczy i ucząc bawi ..... i niech ktoś mi powie, że Prywatna Telewizja nie może być misyjna :D
 
Back
Top