Nadludzie

stylówa husarzy konkretna



skąd oni te lamparty brali
:robertmakeup:

Bywały też sztuczne. Co ciekawe, sztuczne miałby bardzo zbliżona cenę do prawdziwych, może nawet ja przewyższały, już nie pamiętam. Poza tym w takie skóry zdobili się tylko towarzysze. Pocztowi w tańsze. Aha i tylko pocztowi nosili skrzydła husarskie. Więc taki archetypowy wygląd husarza jest niemal zawsze nieprawdziwy.
 
Dlatego ja głosuję na opcję racjonalną, czyli Braun.
Wygrałby gdyby te wybory były naprawdę demokratyczne, ale to nie ten temat do takich dyskusji.
Edit, temat mi się pojebal, ewidentnie pasuje. Ave Polska racja stanu!
 
F0nWs29X0AA7A-2
 
Back
Top