Muzyka

E5FcZ6V.gif

 


Nie wiem, może było, ale z poprzednich 482 stron przeglądnąłem ze 3-4, więc mogło mi gdzieś umknąć ;)
 
Do tej pory nie miałem pojęcia co się wydarzyło. Co prawda te dwa kawałki to tylko covery, ale wszystkie znaki wskazują, że część partii gitarowych nagrywał.... John Frucsicante:yahoo: Wokal został z "Enclosure". Z wywiadu Dewa Budjana można wywnioskować, że John dalej siedzi w swojej wielkiej chałupie, gdzie ma wręcz kilka budynków i nie chce grać muzyki przed ludźmi, ale może się obudzi do większej aktywności w podobnych projektach.


 
Tak jeszcze mnie naszło, że na ten rok szykuje się jakaś susza w rejonie festiwali. Przeciętne ogłoszenia Openera, brak informacji od Orange Warsaw, a także Kraków Live(wszystkie 3xAlter Art), odwołany Tauron Life Oświęcim. Nosz w mordę. W tym roku liczę na coś ciekawego, żeby w końcu wybrać się na Pol'and Rock ze względu na 25-lecie dawnego Woodstocku. Trzyma się jeszcze Festiwal Legend w Dolinie Charloty z nieoficjalnym headem w postaci 30StM, a także Foreinger, czy Status Quo.
 
Back
Top