Muzyka



Na szczęście dla mnie, wielbiciela lat 80, wróciła moda na te lata, w tym muzyka, przedstawiam wam, genialny utwór, z nurtu współczesnego synthwave.
 

Ten koleś ma najlepsze covery Queen.

Chyba dał sobie spokój z Queen Extravaganza i poszedł w solo. Ale powiem szczerze, że cieszę się że to nie on gra w Queen tylko Adam Lambert bo Lambert ma swój styl, a Martel jednak realizuje się w naśladowaniu. W sensie idealny do tribute band jak ten zorganizowany przez Rogera, czyli Extravaganza, ale nie na pełne koncerty z Queen.

Najbardziej to u Martela i tak podobał mi się wokal "Somebody to Love", czyli wideo na podstawie którego właśnie dostał się do tribute bandu.


Warto dodać, że Martel śpiewał za Ramiego piosenki w "Bohemian Rhapsody". Wokale były właśnie jego i Fredka.

Ja jeszcze doceniam Toma Chaplina z Keane

 
cały album mi zajebiscie wchodzi



i jeszcze ten stonerowy oldskul. jadę przez pustynie, prawie pusty bak i haluny. zaraz mnie zeżrą skorpiony i grzechotniki :lol:

 
Odkryłem ostatnio mega zespół - Transgresja. Obczajcie.


Przesłuchałem kilka utworów, coś z HC/Alternative, momentami, mocno kojarzy się ze starym KoRn, a momentami niestety z Coma, których nie cierpię, oryginalni to zbyt nie są, ale w swoim graniu, poprawni, najbardziej, podszedł mi utwór "Furia", rap wokalisty, daje radę, w stylu Joki z K44.


A ode mnie, jak zazwyczaj, oldschool, synthpopowe początki, kapeli Ministry, których, niesłusznie, się wypierali, osobiście, mój ulubiony kawałek od nich. :bayan:


 
Przesłuchałem kilka utworów, coś z HC/Alternative, momentami, mocno kojarzy się ze starym KoRn, a momentami niestety z Coma, których nie cierpię, oryginalni to zbyt nie są, ale w swoim graniu, poprawni, najbardziej, podszedł mi utwór "Furia", rap wokalisty, daje radę, w stylu Joki z K44.


A ode mnie, jak zazwyczaj, oldschool, synthpopowe początki, kapeli Ministry, których, niesłusznie, się wypierali, osobiście, mój ulubiony kawałek od nich. :bayan:



Podoba mi się właśnie to podobieństwo z K44.

Na codzień nie słucham tego rodzaju muzyki, a nawet ładnie mi podeszło.
 
Back
Top