Muzyka



Hybrid powrócił ! Jeden z nielicznych zespołów z muzyką elektroniczną który wciągnął mnie lata temu . Ich płyty mają to do siebie że czym dłużej się je przesłuchuje tym mocniej uzależniają po początkowym przewijaniu :) .
 
Zobaczyłem wczoraj w końcu na żywo Turbonegro. Z obecnym wokalistą i grając połowę setu z tegorocznej płyty - jaka bieda i rozczarowanie :(
 
Zobaczyłem wczoraj w końcu na żywo Turbonegro. Z obecnym wokalistą i grając połowę setu z tegorocznej płyty - jaka bieda i rozczarowanie :(
Nowa płytka to chujnia straszna. Brzmi jak rock dla tatusiów a nie punk'n'roll, jeden fajny kawałek. Chociaż sexual harassment z nowym wokalistą było spoko. Szkoda, że Hank przestał ćpać i odnalazł Jezusa :( Kurwa za rok musze pojechać na tego OFFa.

kiedyś to było
 
Nowa płytka to chujnia straszna. Brzmi jak rock dla tatusiów a nie punk'n'roll, jeden fajny kawałek. Chociaż sexual harassment z nowym wokalistą było spoko. Szkoda, że Hank przestał ćpać i odnalazł Jezusa :( Kurwa za rok musze pojechać na tego OFFa.

kiedyś to było


Bardzo szanuję decyzję Hanka, zwłaszcza, że dzięki niej nie brał udziału w tworzeniu tego nowego potworka. Off to bardzo sympatyczny festiwal, choć w tym roku skład był moim zdaniem odczuwalnie słabszy od tego rok temu - niemniej jednak Oxbow i Unsane dali świetne koncerty.
 
Back
Top