Muzyka

Nie wiem o jakim osłabieniu mówisz. O Deftones mówi się obecnie jako o jedynym bandzie nu metalowym, który wciąż trzyma poziom. I imo jest to połowiczna prawda, bo Chino i spółka już dawno wyrwali się z nu metalowego rynsztoka. Od White Pony obrali drogę ku alternatywie i tak sobie kroczą swoją własną wydeptaną ścieżką...



W piątek Ansome w Project Lab w Poznaniu. Kto lubi cięzkie industrial techno to polecam w chuj. Wytańczę się lepiej niż u ciotki na weselu.


Zgadzam się z tym że wciąż trzymają poziom tylko po prostu trzy pierwsze płytki były najlepsze potem już był regres jak dla mnie ale i tak ich dalej słucham.Diamond Eyes w ostatnich latach było chyba najmocniejsze

Doom/Sludge/Stoner

 
Zgadzam się z tym że wciąż trzymają poziom tylko po prostu trzy pierwsze płytki były najlepsze potem już był regres jak dla mnie ale i tak ich dalej słucham.Diamond Eyes w ostatnich latach było chyba najmocniejsze

Doom/Sludge/Stoner


No tak, subiektywne opinia. Dla mnie najsłabsze jest Adrenaline (pozdro @Masta ;** ), mało Deftones w Deftones. Ale to częsta bolączka debiutów.

 
Ostatnio siedziałem mocno w darkwave. Jak nie znasz twórczości Daniel Deluxe to musisz ogarnąć.
Daniel Deluxe to jeden z moich ulubionych wykonawcow, ogolnie Synthwave. (w tym przypadku darksynth wave) Corruptor to majstersztyk, znam na pamiec. Slucham zawsze na rowerze, jak z reszta reszte szeroko pojetego Synthwave'u. Dark moze wydawac sie czasem za bardzo katujacy banie ale do jakiegos kardio nadaje sie w sam raz. Robisz sie, kurwa niesmiertelny i zmeczenie nie istnieje :wink: bit typowo pod krecenie pedalami, trans fchuj :wink:


plus migawka z koncertu
 
Daniel Deluxe to jeden z moich ulubionych wykonawcow, ogolnie Synthwave. (w tym przypadku darksynth wave) Corruptor to majstersztyk, znam na pamiec. Slucham zawsze na rowerze, jak z reszta reszte szeroko pojetego Synthwave'u. Dark moze wydawac sie czasem za bardzo katujacy banie ale do jakiegos kardio nadaje sie w sam raz. Robisz sie, kurwa niesmiertelny i zmeczenie nie istnieje :wink: bit typowo pod krecenie pedalami, trans fchuj :wink:


plus migawka z koncertu


To jest jeszcze nawet spoko, ale moim zdaniem w mocniejszych i mroczniejszych klimatach na Deluxe'a nie ma mocnych.

Może oprócz Perturbatora

 
@Olos niedawno wyszla nowa plyta Dance with the dead "B sides" polacznie metalu a wlasciwie ciezkich gitar i synthwave-u dla mnie bomba mimo tego, ze jakos szczegolnym fanem metalu nie jestem.



Ogolnie to DWTD to tez jedni z moich ulubionych wykonawcow
 
@Olos niedawno wyszla nowa plyta Dance with the dead "B sides" polacznie metalu a wlasciwie ciezkich gitar i synthwave-u dla mnie bomba mimo tego, ze jakos szczegolnym fanem metalu nie jestem.



Ogolnie to DWTD to tez jedni z moich ulubionych wykonawcow

Słuchałem. Jestem fanem metalu, ale to połączenie mi jakoś nie podchodzi. Wolę oddzielnie Synth i oddzielnie metal w zależności od dnia, póki co ich fuzja nie wpadła mi w ucho. A skoro przy DWTD jesteśmy...

 
Trójka jest, jaka jest, ale nie ma w tym kraju drugiej tak dobrze grającej rozgłośni. Ostatnio jeden pan redaktor puścił takie coś:



Kuwa, jakie to jest dobre!
 
Daniel Deluxe to jeden z moich ulubionych wykonawcow, ogolnie Synthwave. (w tym przypadku darksynth wave) Corruptor to majstersztyk, znam na pamiec. Slucham zawsze na rowerze, jak z reszta reszte szeroko pojetego Synthwave'u. Dark moze wydawac sie czasem za bardzo katujacy banie ale do jakiegos kardio nadaje sie w sam raz. Robisz sie, kurwa niesmiertelny i zmeczenie nie istnieje :wink: bit typowo pod krecenie pedalami, trans fchuj :wink:


plus migawka z koncertu

:penn:

To też zajebiste. Dzieki, bede mial na trening:Duke3d:
 
Back
Top