Muzyka

Nick, pszczółko moja złocista, zgubiłem hasło na Uctogu, ale po kilku latach odnalazłem zgubę przy pomocy Tomasza Ch. DADI IS HOŁM.
 
Zeby nie bylo, ze was mecze slowianskim metalem :)

Zaczynamy odmlodnianie... Czemu nie z Kelis?






















 
Wprowadzam nowplaye jak na masterfullu
IMG_0888 (1).JPG





 
Będzie też wprowadzony fikcyjny komornik, doktor Drone, Maria z milionem płyt i Mariusz Wędliniarz?
Potrzebowałbym pomocy, nie mam doswiadzczenia w multikontach i slternatywnych osobowościach, piszesz się ?
Edit: załóżmy MMAowy odpowiednik Loży - "Sprawa jest prosta, nie ma składek, nie ma kariery"
 
Last edited:
Potrzebowałbym pomocy, nie mam doswiadzczenia w multikontach i slternatywnych osobowościach, piszesz się ?
Edit: załóżmy MMAowy odpowiednik Loży - "Sprawa jest prosta, nie ma składek, nie ma kariery"

Jasne. Jakby co jestem komornikiem, wykładam na UŚ, poza tym pracuję na budowie w Anglii i kupuję rocznie 230 płyt z podziemnym death metalem, ale ostatnio też free jazzem.
 
Jasne. Jakby co jestem komornikiem, wykładam na UŚ, poza tym pracuję na budowie w Anglii i kupuję rocznie 230 płyt z podziemnym death metalem, ale ostatnio też free jazzem.
230 płyt rocznie - nikomu nie zaimponujesz taką ilością.
Ja będę byłym żołnierzem Gromu, obecnie pracującym w ochronie VIPów, fan szwedzkiego Death Metalu, który walczył w nielegalnych zawodach a la Krway Sport, zanim MMA było modne. Kasowanie składek zacząłbym od K&L oraz Mameda (ma Porsche to można go skroić na 50 kafli, jeśli nie chce, żeby mu się przytrafił "wypadek" który skończy jego karierę).
 
CO TO KURWA JEST :crazy:
Chillout? Funk? G-Funk chyba? Nie znam sie, jakos tak to sie nazywa.
Chyba ze pytasz kto, to powtorze: moj dobry ziomal :) Hardkor rapowy, ale obency projekt - jak slychac - z rapem ma niewiele wspolnego. No i wiadomo, za swoim ziomkiem bede stal murem :)

pierwsze 38 sekund fajne :)
Dla mnie spoko nuta, moze w tle leciec, choc generalnie slucham innych klimatow :)
 
Chillout? Funk? G-Funk chyba? Nie znam sie, jakos tak to sie nazywa.
Chyba ze pytasz kto, to powtorze: moj dobry ziomal :) Hardkor rapowy, ale obency projekt - jak slychac - z rapem ma niewiele wspolnego. No i wiadomo, za swoim ziomkiem bede stal murem :)


Dla mnie spoko nuta, moze w tle leciec, choc generalnie slucham innych klimatow :)
prawilny dzihados, jak wjeżdżasz do kogoś na chatę to urządzasz tam swój jihad?
 
Back
Top