Muzyka

Mówcie co chcecie, ale filmy akcji z lat 80. miały mega soundtracki. Niezależnie, czy rock, metal, czy w pop to bardziej szło z elektroniką. Większość tematów z dawnego kina wjeżdżała z lujem, miażdżyła jaja i wbijała cwela :)


 
Mówcie co chcecie, ale filmy akcji z lat 80. miały mega soundtracki. Niezależnie, czy rock, metal, czy w pop to bardziej szło z elektroniką. Większość tematów z dawnego kina wjeżdżała z lujem, miażdżyła jaja i wbijała cwela :)
Zgadzam się, nadal dobrze się tego słucha + czuć ten fajny klimat:cool:
 
uwielbiam pankroka ale ta kapela mnie zawsze wkurwia. :lol:
Pierwszym kawałkiem jaki usłyszałem Toy Dolls był właśnie (Nellie The Elephant) i mi się spodobał. =]
Ten kawałek Combat 84 też fajnie mi się słucha.
 
Taki tam ,,Motórhead'' na HGH prosto z krainy makaronów :lol:


dobre w chuj! wrzucaj więcej.
Ja sentyment mam straszny,ale słuchać już nie moge.
6ta klasa podstawówki + te dwa składy




Szkoda ze Ronda ma już zakaz do wychodzenia przy tym numerze.


Ja to już tylko na sentymencie jadę. Na tej scenie się chuja dzieje szczególnie w Polsce. Z tego wszystkiego głownie rapu słucham. Parę lat temuwydaję mi się, że lepiej było. Chyba, że to wina tego, że fora poupadały i nie wiem jak szukać nowych kapel. Jak ludzie sobie dawali radę bez internetu kiedyś :lol:
 
Dla fanów Deftones. Wyciekł niedawno (w lutym tego roku... taaa niedawno) instrumental jednego z utworów z anulowanego Erosa. Eros to ostatni album nagrywany z Chi, Deftonesy nigdy go nie wydali ze względu na jego śmiertelny wypadek. Dla mnie brzmi to zajebiście i trzymam mega kciuki, żeby kiedyś udostępnili ten album:

 
Ja to już tylko na sentymencie jadę. Na tej scenie się chuja dzieje szczególnie w Polsce. Z tego wszystkiego głownie rapu słucham. Parę lat temuwydaję mi się, że lepiej było. Chyba, że to wina tego, że fora poupadały i nie wiem jak szukać nowych kapel. Jak ludzie sobie dawali radę bez internetu kiedyś :lol:

Ja tez tylko tego slucham co znajomi podrzucą,z drugiej strony tez sam nie szukam bardzo.
W miarę świeże rzeczy.Pewnie znasz





 
Ja tez tylko tego slucham co znajomi podrzucą,z drugiej strony tez sam nie szukam bardzo.
W miarę świeże rzeczy.Pewnie znasz






Wisdom in Chains wiadomo klasa. Tego trzeciego nie znam. Tak z nowych kapel to dla mnie w tym roku Turnstile rozpierdala. Z Polski to lubię nowe Warsaw Dolls :lol::lol:

 
no wlasnie sie dowiedzialem, ze beda. Bede pewnie i ja mam jakies 10 miniut autem do miejscowki. :wink:
Oooo, już wiem kogo pytać o jakieś fajne miejsca noclegowe w Gdyni, czy okolicach :D Czeka mnie jakieś 7-8h podróży pociągiem(chyba, że jakieś bla-bla), więc raczej coś na kilka godzin kimy się przyda.

P.S. "Zephyr Song" moją ulubioną Papryczek, a szczególnie wersja ze Slane.
 
Back
Top