Muzyka

nuta wyjeta z koncertu bbc, ktory w calosci wrzucalem


to jest tak zajebisty aranz, ze o ja pierdole, slucham codziennie
 
Dużo czasu zajęło mi zrozumienie, że śpiewana poezja jest piękna. Szczególnie upodobałem sobie ten utwór, a może to po prostu sentyment do czasów licealnych.
Niemniej
 
Korzystając z okazji i przyjemności, równocześnie naprawiając okropny błąd, jaki popełniłem w innym temacie.
Tym razem chciałbym przedstawić genialnego twórcę, w sumie słowo geniusz to zbyt mało, by określić jego muzykę. Aborygeński muzyk, właściciel przepięknego głosu i równie przebogatego wyczucia muzyki. Dodatkowo muzyk grający na wielu instrumentach, a reprezentujący ten wydawać by się mogło zapomniany (jeśli nie przez Boga, to zapewne przez ludzi) kawałek świata, jakim są aborygeni. Śpiewa w wielu językach, w swoich rdzennych australijskich, oraz w angielskim. A ponadto tworzący także bardzo prostą, acz do głębi przejmującą muzykę gospel.
Człowiek, w którego oczach nie ma źrenic.
Oto Geoffrey Gurrumul Yunupingu


i wiele innych równie pięknych utworów.
 
Ja nadal w transie;) Otwarcie OST jest godne najlepszych produkcji filmowych!
 
Mordki, kumpel wypadł z konceru Machine Head, który ma sie odbyć jutro w Krakowie. Chce ktos kupic bilet za "co łaska"? Znajomy dal za bilet 120zł.
 
Korzystając z okazji i przyjemności, równocześnie naprawiając okropny błąd, jaki popełniłem w innym temacie.
Tym razem chciałbym przedstawić genialnego twórcę, w sumie słowo geniusz to zbyt mało, by określić jego muzykę. Aborygeński muzyk, właściciel przepięknego głosu i równie przebogatego wyczucia muzyki. Dodatkowo muzyk grający na wielu instrumentach, a reprezentujący ten wydawać by się mogło zapomniany (jeśli nie przez Boga, to zapewne przez ludzi) kawałek świata, jakim są aborygeni. Śpiewa w wielu językach, w swoich rdzennych australijskich, oraz w angielskim. A ponadto tworzący także bardzo prostą, acz do głębi przejmującą muzykę gospel.
Człowiek, w którego oczach nie ma źrenic.
Oto Geoffrey Gurrumul Yunupingu


i wiele innych równie pięknych utworów.


KOZAK! Dzięki. :)
 
Back
Top