Muzyka



Samo w sobie połączenie oryginalnego "You Spin my Right Round" z "D.A.N.C.E." Justice uderza w zdrową tkankę mózgu...
Party Ben - D.A.N.C.E. (Like a Record)
 



Singiel z nowej płyty Gurala "Totem Leśnych Ludzi". Ogólnie nie szczególnie jarałem się tym co Gural robił ale po tej płycie chyba zacznę :) Premiera płyty 11 czerwca.
 
@Yoshihiro-ja widzialem ten klip na TRvam ojca Rydzyka! :)
A tak na powaznie widzialem wiele koncertow na zywo ale Rammstein jest numerem 1 absolutnie,zaraz po Portishead,Pendulum i Bad Religion-IMHO !!!

 
U mnie ostatnio bezsensowna huśtawka nastrojów. Na początku tygodnia ni stąd ni zowąd przesłuchałem jeszcze raz całego "Claymana" In Flames, a teraz jakieś dyskotekowe rytmy gościa odpowiedzialnego za większość chorych mmixów za czasów Pride - pana Fantastic Plastic Machine (to m.in on jest odpowiedzialny za kawałek przy jakim wchodzi Caol, czyli zremiksowana Smell Like Ten Spirit).

Tu drobna próbka tego co robi ten człowiek:


.
.
.

A to pamiętacie:

...
.
.
.
....

.
..
.
.
.
.
.
.
To też jego, tu ten sam mix w lepszej jakości:
 
zespol ( a w zasadzie dzielo jednego goscia) opisywany jako:
Electronic rock
Industrial rock
Industrial metal
Alternative metal
Nu metal
Electronica
Drum & bass
Trance
.

.
.
.
tu w feacie z styles of beyond

.
.

 
Dla przypomnienia i dla tych, którzy jakimś cudem nie poznali jeszcze Łony. Jeden z najlepszych w tym co robi...

Z pozdrowieniami dla Firmy itp. :)

 
@ herrflick - widziałeś iron maiden, madball, prodigy, turbonegro, social distortion albo blood for blood na żywo? the best.
 
Z tego co wymieniles to tylko Madball niestety-Ironow i Turbonegro bym zobaczyl z dzika rozkosza-bilety ktore posiadam na najblizsze 3 miesiace-Combichrist,KMFDM,Bad Religion.Cos sie kreci :)
 
Mam nadzieje, ze ktos zda relacje z Sonisphere. Bo ja w koncu nie pojechalem z powodu zlamanej reki :/
 
bracia Cavalera miota (to logo conspiracy zawsze kojarzy mi sie z logop pit bulla:P)

a sluchaliscie nowego soulflya?
jak dla mnie sredni :/
choc moze sie jeszce przekonam
ponizej wklejam pierwszy teledysk promujacy omen

 
bracia Cavalera wydali reewelka płytkę a nie długo druga.


nowy Soulfly w odtwarzaczu co chwilę. po za chujową zawartością książeczką i kiepskim singlem, płyta sprawuje się baaardzo dobrze. max wraca do korzeni hardcore i thrash metalu, a i nawet death metal można usłyszeć na nowej płycie. Ich pierwsza płyta która podoba mi się w 100 % !


Cieszę się że odeszli już od stylu który Max rozpoczął na Roots z Sepulturą, w tym temacie zrobił wszystko i dał początek nowemu stylowi, teraz widocznie przyszedł czas na bardziej klasyczne granie i świetnie mu to wyszło.


Aktualnie w przerwie od Soulfly, w odtwarzaczu ostatni Slayer ( tak tak, byłem wczoraj na bemowie :D )


Widziałem tylko Selera i Meta, reszta mnie nie obchodziła. Szacun dla Toma, że mimo swojej choroby robi wszystko żeby zagrać i dobrze im to idzie ! Fan Slayer po tym koncercie musi być zadowolony.


Ale co działo się potem.... Metallicy nie lubiłem nigdy, ale wczoraj mnie zmiażdżyli. Już wiem czemu to jeden z najlepszych koncertowych zespołów. Po prostu było rewelacyjnie, świetna setlista, świetna gra, mega show ! po wypłacie kupuje jakieś płyty i zaczynam ich uważniej słuchać :)


a sama organizacja ? jak był ktoś na hunterfest to tutaj podobnie. od browara w chuj daleko do sceny, trzeba było przechodzić przez 3 bramki na których i tak kontrola była żadna. i stoiska browarem. 40 minut trzeba stać było żeby kupić piwo, wiec od razu kupiłem 5 ;D 0,4 6zł :( Jak kupiłem to piwo, to zatrzymał mnie ochroniarz i powiedział, że muszę wypić na miejscu :DDDDD i tak ominął mnie megadeth :D paranoja z tym. z jakiej okazji to nie można sobie postać na koncercie z piwkiem ? poroniony pomysł. a co do innych cen,ehhh zapiekana 10 zł ( te same co na woodstock ), herbata ( plastikowy kubek, wrzątek i pampers ) 5 zł !!!!! ale i tak najlepsze były koszulki z zespołami bo promocyjnej cenie 100 z :D :D
 
Back
Top