Muzyka

Pierwszy set jest zajebisty.
Ale kurwa ta tańcząca gotha mnie bierze. Alizee darkwave'u. Ma coś z Mia Wallace i Fabienne z Pulp Fiction
 
@Dzihados kiedyś pisałeś o jakichś faszystowskich :awesome: , słowiańskich folkach. Zapodaj no coś :tysoncoffe:
XD to dyskusja była o Żywiołaku i Radogoście i chyba Percivalu Schuttenbach, no i ogolnie ze folk metal, czy tam heavy folk to faszyz!! XD

Przy tym np Błachowicz miał wychodzic w debiucie w UFC ale cos tam nie pykło


Tutaj ich balllada


Tutaj drinking song


Zwroc uwage na tekst, miazga, jeden z najbardziej romantycznych :) tytul mowi wszystko - Odwet :)


A tutaj juz idziemy w faszyz :) bo cos śmiom fizolomfować XD




A Żywiołaka tez bardzo lubie, to kiedys uslyszalem to w aucie jadac dluga trase noca i zrylo mi beret, tak sie zaczela przgoda z folk metalem










Maja sporo kawalkow odnoszacych sie do Slowianskich mitow, np tu o Latawcach


Tu o Wiłach


Z Percivala dam dwie


XD
 
Last edited:
@Miskatonic
jak chociaz jeden kawalek ci podejdzie to daj znac, jestem ciekaw :)

A ja tymczasem myje naczynia pląsając zadkiem do tego XD XD XD to tak dla rownowagi po dej folk-metalowej paczce XD
 
XD to dyskusja była o Żywiołaku i Radogoście i chyba Percivalu Schuttenbach, no i ogolnie ze folk metal, czy tam heavy folk to faszyz!! XD

Przy tym np Błachowicz miał wychodzic w debiucie w UFC ale cos tam nie pykło


Tutaj ich balllada


Tutaj drinking song


Zwroc uwage na tekst, miazga, jeden z najbardziej romantycznych :) tytul mowi wszystko - Odwet :)


A tutaj juz idziemy w faszyz :) bo cos śmiom fizolomfować XD




A Żywiołaka tez bardzo lubie, to kiedys uslyszalem to w aucie jadac dluga trase noca i zrylo mi beret, tak sie zaczela przgoda z folk metalem










Maja sporo kawalkow odnoszacych sie do Slowianskich mitow, np tu o Latawcach


Tu o Wiłach


Z Percivala dam dwie


XD

Eluveitie :cmgkeepgoing:
 
giphy.gif


 
@Janusz Sram

Jako fan Sanek wiesz czemu tu nie miała tak wk....ącego głosu a teraz ma?:lol:


Dobra przesluchałem fragmenty i nie wiem na 100%, ale mam swoją hipotezę. Sanah celowo wprowadziła lekkie seplenienie i lekką stylizację na mowę dziecęcą żeby brzmieć bardziej dziewczyńsko i uroczo. Bycie miłą, ładną i niewinną to nieodłączny element jej sukcesu i stylizacja śpiewu w tym pomaga. Zauważ, że w nowych piosenkach nie ma wyraźnego wymawiania litery "r" i wszystkie głoski są bardzo zmiękczone. Zresztą z tego samego powodu nie może sobie pozwolić na piosenki o tematyce seksualnej ani na wszelką wulgarność nawet zasugerowaną.
 
@Janusz Sram

Mogła wymyślić patent na damskiego ,,Sobla" widząc jego zasięgi , a autotune dziś też potrafi zdziałać cuda.

Ta też masz rację w tej stylizacji. To taka 12 tka z różowym misiem u boku.

Na tych nagraniach przed mejnem wydaje się bardziej dorosła.


Morał z tego taki że ta Sanka to ładny produkt jest.
 
Last edited:
Back
Top