Muzyka

Popieram Hanga, który wrzucił Slayera stronę temu. Najlepszy zespół świata, a koncert w Łodzi rozkurwił system.



 
Mort, widze, ze coraz lepsza muze zapodajesz ;)



A jezeli Mushroom to z J-Mann











I projekt poboczny J-Manna



 
Nie znam się za bardzo na tej ostrej muzyce, ale czy ci grzybogłowi nie skopiowali przypadkiem pomysłu masek od Slipknota ?
 
Poczekaj, przeczytam i się upewnię to Ci odpowiem. Edit: Slipknot nosi maski od 1997, Mushroomhead od 1993.
 
Niekoniecznie... ich maski mocno się różnią. Początkowo nosili oni maski clownów, a potem je przerobili.
 
No, ale pomysł taki sam. A grzybki też zawsze występują na koncertach w jednolitych kombinezonach ?
 
Chyba oba zespoły mają ustalone teraz jakie maski ma poszczególny członek zespołu. A kombinezony czasem się różnią, ale chyba prawie zawsze czarny kolor mają. Nie wiem jak to jest z Mushroomheadem, nie oglądałem ich na żywo za bardzo.
 
Blue Sky Black Death klika dni temu wypuścili nowy album, którego jeszcze nie słuchałem. To jest klasyk z starszej pozycji.



 
Corey, dzieki as we fight nie znalem, brzmi fajnie :)



co do Emmure to goddbye to the gallows i felony na rowni sobie cenie, nowa plytka jakos mnie nie przekonala do konca.







a teraz czekam na solowy projekt Jasty



tu teaser







plus chiamira i all shall perish wydaja w czerwcu nowe plytki



od razu wrzuce klasyki przy okazji







 
Wczorja bylem na koncercie Pro Paina w gdynskim Uchu, do tej mam problemy ze sluchem ;) Pomimo opoznienia 3 godzinnego, warto bylo sie wybrac bo atmosfera byla kozak. Niestety nie moglem skakac w mlynie pod scena :/ Ale koncert rozpoczeli od tego:











A juz niedlugo, bo 12 czerwca Flapjack w Gdansku, tam juz bede gotow na mlocke :-)



ps. Zapowiedz nowego singla:



http://www.cgm.pl/video,15613,cgm,video.html
 
Back
Top