Muzyka

No ba. Fajnie by było mieć taką wysportowaną dziewczynę, a nie, w około same parówy i schaby. :-)
 
Dobry stary Slipknot, pamiętam jak bylem gnojkiem jaralem się płytką z której jest ten utwór..
 
Mort Ty downie :-)



No tak wydało się, wreszcie ktoś dostrzegł mojego hiciora. :-)
 
Mort, niech sobię gadają co chcą - stary Slipknot zrobił kupe dobrej roboty na Slipknot i Iowa :)
 
Corey zrobił niesamowity postęp od starych czasów :) Choć ja zatrzymałem się na drugiej płycie StoneSour - nowa jest dla mnie za łagodna :) Choć bardzo cenię sobie starego Slipa, to nowego też zakupiłem, nie umywa się, ale kompozycje są na tyle dobre, że miło się tego słucha :)



Aż zrobię sobie przerwę od nowej płyty KAT i zapuszczę







 
Gematria z tym intrem robi miazgę jak nic! Uwielbiam! :-) A co do Stone Sour, to drugiej płytki też długo słuchałem, bo tak jak Różal, słucham muzyki srakiej, czyli takiej na jaką mam w danym momencie ochotę. :-) Edit: jaka nowa płyta KATa?
 
KAT - Biało - Czarna , na początku kwietnia była premiera. Wg mnie,warto było czekać te 14 lat :)







 
Całkiem spoko, ale Róże Milości... dla mnie najlepsze. :-) Myślałem, że Romek odszedł na dobre..
 
Nie no , przez ostatnie lata to jedynie Romek i Irek koncertowali, za to Piotr po nie udanej, "solowej" trasie dał sobie spokój :) dla mnie nr 1 to Bastard :) Choć KAT jest na tyle genialny, że za każdym razem uwielbiam co innego :)
 
Początki Slipknot śledziłem z wypiekami na twarzy, teraz już średnio, mimo wszystko dzięki za te "wyskoki" Coreya.
 
Szukałem wszystkiego Coreya co mogłem znaleźć, tylko to w sumie jest warte uwagi. Reszta bida na żywo. :-)
 
Miałem ten teledysk dawno temu nagrany na kasecie i non stop męczylem... zajebista nuta.. :-)
 
Back
Top