Muzyka

Niewiarygodne, brak słów na to co się stało. Niedawno wrzucałem genialne wykonanie "In the end" z Argentyny, panowie zagrali też świetny koncert w Polsce, a Chester śpiewał "One More Light" pośród publiczności wywołując łzy wzruszenia u fanów i wprawiając całe sale koncertowe w magiczne uniesienie. Dziś to światło zgasło i pewnie wielu fanów wróci do nieziemskiego "One More Light", aby po raz ostatni zaśpiewać z Chesterem.
 

tez lubie takie dziewczyny, ale bardzdiej wole nieskazitelne rusalki :}
@PIR dalem Ci lajka, ale nie czarne klienty, odrzucaja mnie swoim malpim rozumem. Na pewno sa tez madre, ale w stadzie tego nie okielznasz.
+ ta nutka jej tez fajna, lepsza w chuj w sumie
 
Spoczywaj w pokoju bracie. Chociaz odebranie sobie zycia majac szostke dzieci nie nalezy do zbytnio odwaznych rzeczy, to nie mam pojecia co moglo siedziec w glowie tego Pana. Co by nie mowic utwory ktore wrzuce nizej, utkwily w glowie malolata jakim wtedy bylem.

Ten teledysk to rozpierdol.

 
Spoczywaj w pokoju bracie. Chociaz odebranie sobie zycia majac szostke dzieci nie nalezy do zbytnio odwaznych rzeczy, to nie mam pojecia co moglo siedziec w glowie tego Pana. Co by nie mowic utwory ktore wrzuce nizej, utkwily w glowie malolata jakim wtedy bylem.

Ten teledysk to rozpierdol.


jestem bardzo dumny z tego, że zawsze uważałem Linkin Park za gówno nawet w gimbazie. :lol:
 
Kosmos, to co się działo wczoraj w Krakowie. Jaka piękna setlista, jaka forma zespołu, jak bardo ja ich kocham:heart: Szkoda, tylko kilku wysokich trupów przede mną, ale tyle samo za bilet dali:wink:



Ahh, Anthony nie powiedział "Kocham was ciule" więc z tego co słyszę, dla wielu osób koncert jest spalony:lol:
 
Back
Top