Muzyka

wprawne psychoanalityczne
To, że mógłbyś pracować w poradni leczenia chorób alkoholowych nie znaczy, że możesz być psychoanalitykiem. Ilu już kierowców z wszywką masz w firmie ?
samczych, heteroseksualnych
Członkowie Deftones jakby trafili do więzienia to już drugiego dnia nosiliby makijaż i miniówki.

Ciekawostka z wczoraj - kumpel pracował jako obsługa koncertu Adama Lamberta. Jak już wszystko sprzątnęli to został backstage sam. Wchodzą a tam Lambert z tancerkami i tancerzami spizgani koksem jak messerchmidty. Lambert był tak spizgany, że wnosił rzeczy razem z obsługą techniczną.
 
13332936_10208772334293025_6584633680561159459_n.jpg
 
Wczoraj Muras przyznał się do kontaktów cielesnych z członkami zespołu Shining (gitarzysta i wokalista bodajże, nie będę cytował archiwów), więc na moje wprawne psychoanalityczne oko obrażanie samczych, heteroseksualnych członków Deftones jest swojego rodzaju wypieraniem swojego własnego problemu. Taka ukryta wyolbrzymiona sztuczna homofobia na pokaz. Ale to nic, jak słusznie zauważył na tym forum nie ma co ukrywać swojej orientacji.

Ja też żeby nie było offtopa, przedstawię band, który widziałem w rozbracie:


Bardzo dobra analiza. Ewidentnie mamy tu przypadek kryptogeja:werdum:

Zenek i Makak w jednym klipie, dla fanów dobrych czasów Active Rocka i Makakofoni.
 
Chyba mój ulubiony band doom metalowy w ogóle. Psychodeliczne wstawki plus stonerowe zacięcie robią robote. Oby wincy takich oryginalnych zespołów
Stoner czuć od razu, fuzz to mój ulubiony efekt gitarowy także chłonę, jest nisko, zajebiste.

Swoją drogą jak Twoje postępy gitarowe?:)
 
Stoner czuć od razu, fuzz to mój ulubiony efekt gitarowy także chłonę, jest nisko, zajebiste.

Swoją drogą jak Twoje postępy gitarowe?:)

W sumie ciężko to ocenić jakoś obiektywie, ale staram się sporo ćwiczyć i no jakieś covery zagram. Plus sam trochę staram się komponować dla zabawy, ale to bardziej na słuch niż jakaś wiedza czysto muzyczna. Łączę to z fl studio i sampler kupuję niedługo. Sporo zabawy z tego mam.
W sumie szkoda, że nie mieliśmy okazji w warszawie o tym pogadać no, ale... wiesz jak wyszło XD

@MuraS śmiało, nie mam problemów z akceptacją. I chyba inni też dadzą radę
 
Last edited:
W sumie ciężko to ocenić jakoś obiektywie, ale staram się sporo ćwiczyć i no jakieś covery zagram. Plus sam trochę staram się komponować dla zabawy, ale to bardziej na słuch niż jakaś wiedza czysto muzyczna. Łącze to z fl studio i sampler kupuję niedługo. Sporo zabawy z tego mam.
W sumie szkoda, że nie mieliśmy okazji w warszawie o tym pogadać no, ale... wiesz jak wyszło XD

@MuraS śmiało, nie mam problemów z akceptacją. I chyba inni też dadzą radę
No i git. Będzie jeszcze czas;)!
 
A ja Pany dzisiaj przypadkiem trafilem na "Radio LOSPIERDOLS FM" na tubie i calkiem fajnie dzisiaj grali :)
 
Back
Top