Muzyka

A we wrześniu w Poznaniu i w Gdańsku koncertuje Intronaut! Wybiera się ktoś?
A przed nimi dzikusy z Shining, dopiero o nich usłyszałem, ale jest podjarka.

 
Chciałbym zadedykować tą piosenkę @DickNiaz , który nie będzie mógł być na Gojirze, ale w zamian za to posłucha sobie w domu pedalskiego Deafheaven i nie mniej pedalskiego Deftones

Dziękuję <chlip>

Edit: ej ale obecna Gojira jest bardziej spedalona niz dfhvn i deftones razem wzieci...

Edit2: zabiję jak psa gdy ktos mi powie jeszcze raz ze Deftonesy sa pedalscy

Edit3: jestem smiertelnie poważny
 
Last edited:
Dziękuję <chlip>

Edit: ej ale obecna Gojira jest bardziej spedalona niz dfhvn i deftones razem wzieci...

Edit2: zabiję jak psa gdy ktos mi powie jeszcze raz ze Deftonesy sa pedalscy

Edit3: jestem smiertelnie poważny
Sam wiesz kto jeszcze słucha Deftones na forum. Na pocieszenie masz zdjęcie moje wkładki Blackjazz z dedykacją od zespołu (tak literowałem swoje imię).
IMG_0927.JPG
 
Jeżeli 'kto słucha reggae, ten rucha kolegę', to nie wiem co robią fani Deftonesów.

Mądrość przez @MuraS a przemawia, Deftones wylizuje talerz po bułce. Chcesz trochę prawdziwej muzyki? Proszę bardzo:

Kto słucha Deftones, ten eee... jest jak Jon Bones Jones...

Dyskusja z tobą na temat jakiejkolwiek muzyki jest oczywiście bezcelowa, bo wiadomo, że trochę taki z Ciebie muzyczny śmieszko-prawiczek. No, ale są przecież inne rzeczy na których się znasz...

ColossalEarnestCutworm.gif


więc tego...

:*

PS. AHA, NICK DIAZ JUŻ CI JEDZIE SPUŚCIĆ NAJSOCZYSTSZY WPIERDOL W ŻYCIU ZA TE TEKSTY O DEFTONES : )))))
 
@Masta Blasta @DickNiaz lubię was takimi jakimi jesteście, na tym forum nie musicie ukrywać swojej orientacji. Z rana DickNiaz przyznał się, że chodził do gejowskich lokalizacji w Posen (nie tej o której myślicie, do Squatu Rozbrat chodził). Żeby nie robić pustego przebiegu Ghost z kawałkiem Cirice z płyty Meliora
 
@Masta Blasta @DickNiaz lubię was takimi jakimi jesteście, na tym forum nie musicie ukrywać swojej orientacji. Z rana DickNiaz przyznał się, że chodził do gejowskich lokalizacji w Posen (nie tej o której myślicie, do Squatu Rozbrat chodził). Żeby nie robić pustego przebiegu Ghost z kawałkiem Cirice z płyty Meliora


Wczoraj Muras przyznał się do kontaktów cielesnych z członkami zespołu Shining (gitarzysta i wokalista bodajże, nie będę cytował archiwów), więc na moje wprawne psychoanalityczne oko obrażanie samczych, heteroseksualnych członków Deftones jest swojego rodzaju wypieraniem swojego własnego problemu. Taka ukryta wyolbrzymiona sztuczna homofobia na pokaz. Ale to nic, jak słusznie zauważył na tym forum nie ma co ukrywać swojej orientacji.

Ja też żeby nie było offtopa, przedstawię band, który widziałem w rozbracie:

 
Back
Top