Muzyka

Dla mnie ta plyta to absolutny MASTERPIECE, szkoda, ze panowie pozniej poszli w nieco innym kierunku
:heart::heart::heart:

wczesniejszy kawaleczek rowniez prze-zaaajebisty IMO :dance::dance::dance:
 
Dla mnie ta plyta to absolutny MASTERPIECE, szkoda, ze panowie pozniej poszli w nieco innym kierunku
:heart::heart::heart:

wczesniejszy kawaleczek rowniez prze-zaaajebisty IMO :dance::dance::dance:

Piękny album. Pamiętam jak klip Da Funk skrzywił mi psychikę lol

Swoją drogą dzieło Spika Jonza, więc klimat nie przypadek.
 
Piękny album. Pamiętam jak klip Da Funk skrzywił mi psychikę lol

ta cala plyta skrzywila mnie psychicznie ;) to byly czasy gdy nie obce byly mi imprezy i rozne specyfiki i czasem robilo sie przerwy od melanzu( rzadko)
mi to ten kawalek zrobil ala w glowce, sluchalem na walkmanie po SLD :wink:
 
ta cala plyta skrzywila mnie psychicznie ;) to byly czasy gdy nie obce byly mi imprezy i rozne specyfiki i czasem robilo sie przerwy od melanzu( rzadko)
mi to ten kawalek zrobil ala w glowce, sluchalem na walkmanie po SLD :wink:

heh chamskie, a takie zajebiste:)
 
Melancholijny nastrój dziś. Pomimo pogody. Roboty za wiele nie ma, to można się poluzować nieco.

 
:heart:
"When you dream there are no rules. People can fly. Anything can happen. Sometimes there’s a moment as you’re waking and you become aware of the real world around you, but you are still dreaming. You may think you can fly but you better not try."
 
Pierwszy singiel z nowego albumu Iron Maiden.

Niestety, ale moim zdaniem, jest ogólnie co najwyżej średnio, nudno i bez polotu. Już po jednym odsłuchaniu nie mam ochoty na więcej.
W dodatku, produkcja ssie.
Mam nadzieję, że reszta albumu jest lepsza.

 
Last edited:
Żyjąc w cieniu genialnego ojca, można umknąć światu. A niesłusznie, bo świat choć zagłusza, to można wyłuskać piękno spod głęboko skrytej podszewki.
Johnny Cash był genialny pod wieloma względami, jednak jego córka jest równie utalentowana, choć zdecydowanie mniej znana.
 
Back
Top