MUNDIAL 2022

  • Thread starter Mariusz Max Kolonko
  • Start date
Wyskakiwać z kuponów na mecz Polska - Meksyk :roberteyeblinking:

Screenshot_20221122-102915_F-Secure SAFE.jpg


:tiphatb:
 
1669114631945.png


Do stracenia mam 20zł, bo mam zwrot 30zł jak wtopię. Do wygrania 79zł + 50zł dokładka z promocji.
Także 20zł straty / zysk 129zł na czysto

:bleed::bleed::bleed:

i emocje bezcenne...
 
Last edited:
Bez obrazy, obstawianie wygranej Polaków to jakaś surrealistyczna fantazja dla mnie. Widziałeś skład btw? :beczka:
Dlaczego? Poza niepewnym Bereszynskim i Glikiem, który swoje dobra lata ma za sobą mamy mocna jedenastkę. Według Wlodara wyglądać będzie to tak : Szczęsny - Cash, Kiwior, Glik, Bereszynski, Krychowiak, Zieliński, Szymański, Zalewski, Kamiński - Lewandowski

Dla mnie jedenastka dobra a Meksyk ma swoje problemy również.
 
Dlaczego? Poza niepewnym Bereszynskim i Glikiem, który swoje dobra lata ma za sobą mamy mocna jedenastkę. Według Wlodara wyglądać będzie to tak : Szczęsny - Cash, Kiwior, Glik, Bereszynski, Krychowiak, Zieliński, Szymański, Zalewski, Kamiński - Lewandowski

Dla mnie jedenastka dobra a Meksyk ma swoje problemy również.

Szczęsny i Krychowiak to akurat zawsze zawodzą na turniejach.
 
Z tego jak grają obawiam się, że naszych zmiażdżą z 3-0 i awansują razem z Argentyną, a my i Mehico do domu.
Ja osobiście względem Polskiej reprezentacji już od kilku dobrych lat nie mam żadnych oczekiwań. Ile razy można się nabierać na te same sztuczki?
 
Ja osobiście względem Polskiej reprezentacji już od kilku dobrych lat nie mam żadnych oczekiwań. Ile razy można się nabierać na te same sztuczki?
Nie no ja też się spodziewałem porażki, ale myślałem, że Meksyk bardziej nam zagrozi niż pustynne murzyny.
 
To może zamiast izydorów Ja zapytam, kto waszym zdaniem ma szansę być czarnym koniem/underdogiem imprezy?

Bo obstawianie samych faworytów rzeczywiście mija się z celem, przypomnę tylko cuda jak Niemcy - Korea Południowa albo Anglia - Islandia.

:tiphatb:

Czapki z głów dla wariatów co postawili na Arabię Saudyjską.
 
Back
Top