MUNDIAL 2022

  • Thread starter Mariusz Max Kolonko
  • Start date
Właśnie tego meczu się trochę boje, ze będzie karny albo coś. No i ma kto tam wpierdalać bramki.

No i moim zdaniem Francuzi mogą nie wygrać dwiema bramkami. Oni nawet w szczycie swojej formy na mundialu wygrywali minimalnie. Ostatnio przechodzą kryzys, więc tym bardziej może być ciężko.

A może być tak, że tym razem nie będą kalkulować, wyjdą na pełnej epie, wrzucą gładkie 3:0 i wyjdzie, że pierdolę głupoty xD


Tak czy siak brak Benzemy, Kante, Nkunku, Pogby i być może Giroud może się na nich odbić.
 
Dobra. Wybiliscie mi to z głowy bo chciałem dać 500 na to. Najwyżej będę miał na kogo zwalić, że nie wygrałem. P
 
Dobra. Wybiliscie mi to z głowy bo chciałem dać 500 na to. Najwyżej będę miał na kogo zwalić, że nie wygrałem. P

Możesz wygrać jak najbardziej. Po prostu moim zdaniem jak to łącznie daje kurs 3.0 to gra niewarta świeczki.
 
Ciekawe czy wydrukują karnego dla Kataru, jak będzie okazja :jarolaugh:

Też o kartkach myślałem, tylko się zastanawiam czy nie lepiej Ekwador over 1.5 kartki po 1.70 zagrać? :zakręcony:
 
Dołączam za drobne:

20221120_152027.jpg
Screenshot_20221120-151948_F-Secure SAFE.jpg
 
Katar - Ekwador
Powyżej 3.5 kartek @1.90 20bet

Ja tak ładuję na pierwszy mecz, Orsato sędziuje, Irrati na varze, powinny być kartki.
Na luźno Ci to weszlo. Jak będziesz coś mial takiego ciekawego to podziel się wariacie.
IMG_20221120_215437.jpg
 
Last edited:
Jak to wejdzie to Ci jeszcze 360zł podatku zajebią, taki kupon lepiej było na dwa rozbić, taka rada na przyszłość.
Wiem. Po fakcie sie dowiedzialem... Zjebany kraj podatkowy. Ja sie staram grac na zagranicznych bukach ale nie chciało się bawić w skrille itp.
 
Back
Top