MUNDIAL 2022

  • Thread starter Mariusz Max Kolonko
  • Start date
M

Mariusz Max Kolonko

Guest
Został miesiąc, przyda się osobny temat, zapraszam do gorących dyskusji i oceny szans na wyjście z grupy naszej potężnej reprezentacji :beer:

13956-zoom.jpg


 
Normalnie stawiałbym na Anglie i Francje bo kadrowo wyglądają najmocniej ale po tym jak tragicznie prezentowały sie te drużyny w lidze narodów to sam już nie wiem. Może Brazylia jeśli Neymar i Vinicius nadal będą w takim gazie jak od początku sezonu
 
Może uda się dostać minimalny wpierdol od Argentyny, urwać remis z Meksykiem i najebać bramek z Arabami żeby awansować, zakładając, że Albiceleste zgarniają komplet punktów.
 
Normalnie stawiałbym na Anglie i Francje bo kadrowo wyglądają najmocniej ale po tym jak tragicznie prezentowały sie te drużyny w lidze narodów to sam już nie wiem. Może Brazylia jeśli Neymar i Vinicius nadal będą w takim gazie jak od początku sezonu
Tylko, że Neymar i Vinicius grają na tej samej pozycji.
 
Argentyna jest faworytem, Francja ma najmocniejszą kadrę na papierze, ale wydaje mi się że oni tego nie ogarną, nie zdziwi mnie nawet fakt jak to Dania wyjdzie z pierwszego miejsca w tej grupie.

Urugwaj też może napsuć krwi mocniejszym rywalem, moim zdaniem to oni wyjdą z pierwszego miejsca po ograniu Portugalii.
 
Wydają się to być izydory według mnie, które będę grał na tym Mundialu a są to:

Polska lepsza od Arabii @1.20
Dania 1-2 w grupie D @1.30
Dania lepsza od Tunezji @1.20
Serbia lepsza niż Kamerun @1.38
Urugwaj 1-2 w grupie H @1.40
Holandia wygra grupe A @1.40
Argentyna wygra z Arabią @1.18
Belgia wygra z Kanadą @1.32
Hiszpania wygra z Kostaryką @1.22
Holandia wygra z Katarem @1.30

Można łączyć z jakimś MMA czy jak kto woli. Wydają się to być mocne typy z małymi kursami co prawda, ale raczej bez niespodzianek.
 
Wydają się to być izydory według mnie, które będę grał na tym Mundialu a są to:

Polska lepsza od Arabii @1.20
Dania 1-2 w grupie D @1.30
Dania lepsza od Tunezji @1.20
Serbia lepsza niż Kamerun @1.38
Urugwaj 1-2 w grupie H @1.40
Holandia wygra grupe A @1.40
Argentyna wygra z Arabią @1.18
Belgia wygra z Kanadą @1.32
Hiszpania wygra z Kostaryką @1.22
Holandia wygra z Katarem @1.30

Można łączyć z jakimś MMA czy jak kto woli. Wydają się to być mocne typy z małymi kursami co prawda, ale raczej bez niespodzianek.
Zgadzam się z typami i dodałbym jeszcze Chorwacja 1-2 w grupie @1.50, wg mnie lekko i kurs się jeszcze trzyma.
Dodatkowo już parę dni temu pograłem w kombinacji Holandia 1-8 po @1.72 w Betclicu.Co ciekawe w fortunie po @1.38 takie samo zdarzenie xd Holandia najprawdopodobniej wygra grupę bez zbędnych ceregieli,a później trafią na Iran/Walia/USA więc bez problemu będą w ósemce.(Anglii nie liczę bo 1 miejsca nie oddadzą pewnie).
 
Wydają się to być izydory według mnie, które będę grał na tym Mundialu a są to:

Polska lepsza od Arabii @1.20
Dania 1-2 w grupie D @1.30
Dania lepsza od Tunezji @1.20
Serbia lepsza niż Kamerun @1.38
Urugwaj 1-2 w grupie H @1.40
Holandia wygra grupe A @1.40
Argentyna wygra z Arabią @1.18
Belgia wygra z Kanadą @1.32
Hiszpania wygra z Kostaryką @1.22
Holandia wygra z Katarem @1.30

Można łączyć z jakimś MMA czy jak kto woli. Wydają się to być mocne typy z małymi kursami co prawda, ale raczej bez niespodzianek.
No nie wiem, te zakłady na miejsca w grupie są mimo wszystko bardzo ryzykowne. Zobacz ilu ludzi stawiało długoterminówki na LM i nikt się widzę nie chwali wygranymi :lol: Na turniejach się zawsze cuda dzieją.
 
No nie wiem, te zakłady na miejsca w grupie są mimo wszystko bardzo ryzykowne. Zobacz ilu ludzi stawiało długoterminówki na LM i nikt się widzę nie chwali wygranymi :lol: Na turniejach się zawsze cuda dzieją.
Ja akurat na LM nie grałem długoterminówek poza Napoli 1-3 w grupie po @1.40 chyba było wtedy. Są ryzykowne, ale czy bardzo? Na tych 10 typów co podałem wydaje mi się ze max 1-2 nie wejdą, ale liczę na komplet. Naprawdę nie wiem kto by mógł tu popsuć.
 
Back
Top