MUNDIAL 2022

  • Thread starter Mariusz Max Kolonko
  • Start date
Trzymaj do końca, twardym trzeba być :dobry:
:boystop:
cats-kitten.gif
 
Korea - Brazylia dałbym bts i over 2.5, @2.81 kursik.
Co sądzą eksperci? :tysoncoffe:
 
Żadnych sugestii? Na pewno kisicie jakieś kupony :roberteyeblinking:

Ktoś się z tym overem nie zgodzi?
 
Brazylia - Korea over 2.5 @1.75
Milano - Lube 2 @1.57 (siatkówka)
x0.88 @2.42


Zaryzykuję. Brazylia w fazie grupowej nie zrobiła ani razu takiego overa w spotkaniu. Na poprzednich mistrzostwach było podobnie, jedynym meczem (powyżej 2.5 goli) z udziałem Brazylii był przegrany ćwierćfinał z Belgią 1:2. Brazylia w ostatnich latach mało traci bramek, więc Korea będzie miała trudne zadanie. Typ na przełamanie serii niskich wyników.
Lube dysponuje większym potencjałem, powinni wygrać.
 
Brazylia - Korea over 2.5 @1.75
Milano - Lube 2 @1.57 (siatkówka)
x0.88 @2.42

Zaryzykuję. Brazylia w fazie grupowej nie zrobiła ani razu takiego overa w spotkaniu. Na poprzednich mistrzostwach było podobnie, jedynym meczem (powyżej 2.5 goli) z udziałem Brazylii był przegrany ćwierćfinał z Belgią 1:2. Brazylia w ostatnich latach mało traci bramek, więc Korea będzie miała trudne zadanie. Typ na przełamanie serii niskich wyników.
Lube dysponuje większym potencjałem, powinni wygrać.
zielono
 
Hiszpania over 1.5, Hiszpania over 4.5 rożnych, Portugalia awans @3.45

Dzisiaj tak :tysoncoffe:
 
Maroko powyżej 2.5 kartek @2.30
Sędziuje chłop co mnie ozłocił w meczu Serbów z Szwajcarami, tam 11 kartek było, w drugiej jak Serbia zaczęła faulować to za wszystko szły żóltka. On już raz sędziował też mecz Marokańców z Chorwatami i tam była 1 kartka dla Maroka mimo, że oni w chuj faulują w każdym meczu, ciężko wyczuć co akurat sędzia odjebie, bo serio tutaj jest dziwaczne sędziowanie w niektórych meczach, ale ja idę w te kartki. Maroko raczej się nie da tak łatwo i będą walczyć, a wiadomo, że Hiszpania to pewnie z 75% posiadania będzie miała i trzeba im jakoś piłkę odbierać, linie na faule dzisiaj podobne jak ostatnio 14+ Maroko po 1.90 jest, ale tym razem ładuje w kartki, oby mnie ten ziemniak z Argentyny nie wyruchał.
 
Ja to mam właśnie takie przeczucie, że Hiszpania zrobi to samo co wczoraj Brazylia.
Czyli pewnie 0:0 będzie :beczka:
 
Live
Gavi otrzyma żk @5.50
Ma juz 3 faule a kurs taki to aż szkoda nie skorzystać.
 
Maroko powyżej 2.5 kartek @2.30
Sędziuje chłop co mnie ozłocił w meczu Serbów z Szwajcarami, tam 11 kartek było, w drugiej jak Serbia zaczęła faulować to za wszystko szły żóltka. On już raz sędziował też mecz Marokańców z Chorwatami i tam była 1 kartka dla Maroka mimo, że oni w chuj faulują w każdym meczu, ciężko wyczuć co akurat sędzia odjebie, bo serio tutaj jest dziwaczne sędziowanie w niektórych meczach, ale ja idę w te kartki. Maroko raczej się nie da tak łatwo i będą walczyć, a wiadomo, że Hiszpania to pewnie z 75% posiadania będzie miała i trzeba im jakoś piłkę odbierać, linie na faule dzisiaj podobne jak ostatnio 14+ Maroko po 1.90 jest, ale tym razem ładuje w kartki, oby mnie ten ziemniak z Argentyny nie wyruchał.

Dobra, przecież ten cwel dzisiaj znowu nawet jednej kartki nie da, pierdole już ten Mundial.
 
80% posiadania piłki i jeden strzał z tego, przecież to jest dramat co ta Hiszpania gra, a ja tu rogi i gole chciałem. Wyszedł im jeden mecz z Kostaryką, a każdy inny to już jest ten bezmyślny futbol i klepanie podań daleko od bramki przeciwnika :beczka:

Oby im Maroko najebało w dogrywce :jimcarrey:
 
Dobra, przecież ten cwel dzisiaj znowu nawet jednej kartki nie da, pierdole już ten Mundial.
Tu i tak było by Ci ciężko o kartki, Hiszpania jakby strzeliła to co innego, a oni antyfutbol grają przez 90 minut.
 
Maroko powyżej 2.5 kartek @2.30
Sędziuje chłop co mnie ozłocił w meczu Serbów z Szwajcarami, tam 11 kartek było, w drugiej jak Serbia zaczęła faulować to za wszystko szły żóltka. On już raz sędziował też mecz Marokańców z Chorwatami i tam była 1 kartka dla Maroka mimo, że oni w chuj faulują w każdym meczu, ciężko wyczuć co akurat sędzia odjebie, bo serio tutaj jest dziwaczne sędziowanie w niektórych meczach, ale ja idę w te kartki. Maroko raczej się nie da tak łatwo i będą walczyć, a wiadomo, że Hiszpania to pewnie z 75% posiadania będzie miała i trzeba im jakoś piłkę odbierać, linie na faule dzisiaj podobne jak ostatnio 14+ Maroko po 1.90 jest, ale tym razem ładuje w kartki, oby mnie ten ziemniak z Argentyny nie wyruchał.

Takie zakłady na kartki dotyczą tylko regulaminowego czasu gry czy dogrywka też jest brana pod uwagę?
 
Wróciłem po ciężkim weekendzie. Co tam gramy z Mundialu, Brazylia win + Argentyna awans? Co myślicie o takim dubelku?
 
Canarinhos over 1.5 + Holandia over 3.5 rożnych @2.72 :beer:

Tak gram, Brazylia myślę, że dwie bramki powinna wjebać, Chorwacja z nimi na utrzymanie nie zagra jak w poprzednich meczach i pewnie coś dostaną, a jak będą musieli gonić wynik to wpadnie druga z kontry, tak to widzę :einsteinsmoke:
 
Back
Top