MUNDIAL 2022

  • Thread starter Mariusz Max Kolonko
  • Start date
Nie no ale ta Francja to taki pewniak że jak już to nie wejdzie to można skakać z mostu my byśmy z ta Australia przejebali XD
No ale zobacz jakim niewdzięcznym sportem do obstawiania jest nożna, Argentyna dominowała i była o wiele lepszym zespołem a i tak o mały włos Australijczycy doprowadzili by do remisu w ostatniej akcji.
 
Lubi walic kartki? Nasi lubia kosic jak nie daja sobie rady :awesome:
Właśnie kurwa nie wiem, tam w tych swoich ligach jak faulują to sporo kartkuje, ale tutaj sędziował USA - Anglia, też było sporo ostrych wejść, a nawet jednej kartki, podejrzany typ :jimcarrey:
Chociaż linie to niskie, 1.90 za 3.5, myślałem, że takie to na 4.5 będą.
 
Właśnie kurwa nie wiem, tam w tych swoich ligach jak faulują to sporo kartkuje, ale tutaj sędziował USA - Anglia, też było sporo ostrych wejść, a nawet jednej kartki, podejrzany typ :jimcarrey:
Chociaż linie to niskie, 1.90 za 3.5, myślałem, że takie to na 4.5 będą.
Tak jak kurwa kostaryka szwaby.. baba sedziowala i nawet jednej kartki ::clintdis::
 
:mamed:
cats-kitten.gif
 
Co sądzicie o Maroko @6.2 oraz Japonia @3.85

Maroko co by nie mówić zaskoczyło, a Hiszpania w swoich meczach miała więcej problemów.
 
Ciężko coś grać pre na tym turnieju, dziś się wszyscy gwałtu spodziewali, a tutaj Francja fartem 1:0 zrobi i to my mieliśmy lepsze okazje w pierwszej połowie.
 
Ciężko coś grać pre na tym turnieju, dziś się wszyscy gwałtu spodziewali, a tutaj Francja fartem 1:0 zrobi i to my mieliśmy lepsze okazje w pierwszej połowie.
Dobra, może jednak wejdzie Francja z handi, nie było tematu :werdum:
 
Back
Top