Mundial 2014 - komentarze do meczy

No fakt Gaara, Kostaryka obija tylko mistrzów świata, a Holandia o tym tytule może tylko pomarzyć xD

Taka mała ciekawostka


Ostatnią drużyną która na MŚ awansowała z grupy strzelając zaledwie jedną bramkę była ... Polska w 1986 roku xD Teraz w ich ślad idą Grecy ...
 
to nie ma znaczenia, holandia ich poklepie az milo, jesli w ogole kostaryka awansuje dalej



bardziej sie meksyku obawiam, chociaz wiem, ze ta druzyna w fazie pucharowej przestaje grac
 
oooooo karny. alez decydujacy moment



no i gol, za to uwielbiam ms, jeden moment decyduje o awansie, bo tu nie ma miejsca nawet na najmniejszy blad
 
Akurat dziś grali bardzo fajnie, zwłaszcza druga połowa. Jak wyjdą z takim nastawieniem na Kostarykę to spokojnie mogą awansować do ćwierćfinałów :)
 
No nie wiem. Obecnie Kostaryka jest w takiej formie, że Grecy nie mają czego szukać. No ale to jest piłka i wszystko jest możliwe.
 
żaden gol na MŚ w Brazylii nie ucieszył mnie tak bardzo jak ten strzelony przez Urusów.
Ja pierdole na tą Italię i ten jej antyfutbol grany od lat się patrzeć nie da. Ciągłe opalanko na murawie, pierdolenie, wywieranie presji na arbitrze a kopać piłkę nie ma komu. Nienawiść do Włochów już od tylu lat!

PS: A Suarez to niereformowalny debil który powinien trochę od piłki odpocząć.
 
nienawiść nienawiścią, ale mnie dziwi taktyka włochów, jakieś parówy na boku pomocy, na siłe granie balotellim który nic nie wnosił i jeszcze chiellini po skrzydle atakował.
 
Jak Suarez kogoś gryzie to się śmiejecie. Jak Abu Azaitar kogoś ugryzie, to nagle jest wielka afera. To się nazywa faworyzowanie :D
 
midern ale Abu jest fighterem a tu grają w piłkę :D ugryzienie w sportach walki wg. mnie ma inny kontrast niż gryzienie kogoś na boisku gdzie się kopie piłkę;)



Ogólnie to jest śmiesznie i zarazem żenujące. Jestem za tym, żeby go na pół-roku zbanować, może wtedy ten recydywista by się ogarnął?
 
Bq9DbKpCIAA06sY.jpg
 
po jednym turnieju wciaga nosem ter Stegena? hehe.



Niemiec ma potencjal na jednego z najlepszych bramkarzy swiata, juz dzisiaj to pokazuje, w Borusii bronil niesamowicie czasami. (mial po prostu duzo okazji zeby sie wykazac, haha) - IMO to on bedzie numerem jeden w bramce.
 
PN gdzies zaginela wiec wrzuce tu: Ander Herrera z Bilbao podobno juz w Carrington na testach, United robi transfer za 28mln funtow.
 
Solaris


Widziałeś chociaż jakąś urywkę meczu w którym grał ter Stegen? Jeśli nie to nie wypada Ci się na jego temat wypowiadać, a jeśli tak i mimo wszystko masz na jego temat takie zdanie to radzę zainwestować w okulary zią ;)
 
I co tu wybrać za mecz do oglądania o 18? Trójkąt w wykonaniu Iranu, Bośni i Hercegowiny czy Nigeria - Argentyna. Skłaniam się ku drugiej opcji. Liczę, że Ardżentina wyjdzie podstawowym składem.
 
nie bedzie multitransmisji? wczoraj na WKS i Kolumbie puscili taka, zmieniali 'sceny' co byla ciekawa akcja, bardzo dobre rozwiazanie - to wiadomo nie od dzis - troche zdziwilem sie, ze TVP postanowilo tak to ogarnac. :)



http://sport.tvp.pl/2014fifaworldcup/15578308/transmisja-laczona-nigeria-argentyna-bosnia-i-hercegowina-iran



ja tv nie ogladam wiec nie bic. :v
 
Back
Top