Mogę walczyć z Koksem

okin.jpg
 
Ja bym to z checia zobaczyl. Moim zdaniem Robert nie potrzebnie wrzucal na Okinskiego i chcialbym zobaczac jak przegrywa z tym z ktorego sie smial.
 
Miał gorszy dzień i tyle. Oczywiscie Wy nigdy nie macie złego dnia i nigdy nie piszecie głupot na cohones a jakbyście jeszcze mieli coś powiedzieć do kamery to złotousty Bogusław Kaczyński przy Was jest nikim. I do tego gratuluje toku rozumowania, że po jakimś głupim wywiadze oceniacie go jako trenera i współczujecie jego podopiecznym.



Ja go nie bronie, nie podobają mi się niektóre zachowania ale nie kumam o co taki wielki pojazd.
 
Ja bym go wolał nie oglądać, po pierwsze po co mu to, po drugie znowu mu przysporzy niedobrej reklamy, której chyba za dużo ma w ostatnich latach. Lepiej niech zajmie się rozwojem swoich zawodników, bo jak widać bardzo dobrze mu to wychodzi.
 
Gorszy dzień? on ma taki w każdym wywiadzie. Jak taka "wielka" persona śmie wygadywać takie prostackie teksty i mówić publicznie co robił i co chciał zrobić w szatni u koksa? przecież to jest paranoja... Wstydziłbym się, że trenuje mnie taka osoba mimo, że jakieś tam osiągnięcia w sporcie ma. Inna sprawa to traktownie zawodników. Idealnym przykładem jest Pudzian, którego klepał po plecach, chwalił we wszystkich mediach a później co było? wyzywanie, wyśmiewanie, nawet chciał z nim stanąć w ringu... z chęcią bym zobaczył taką walke za jakiś czas jak Pudzian mu spuszcza wjeby.



Dobra wypowiedź Kawula na temat Mirka- rozbieg... bum...i obserwacja! jedyna recepta....
 
Dobra wypowiedź Kawula? Dobry żart.



Mirek przewidział że ta walka będzie wałkiem i miał racje.
 
tak, a to, że go wjebali w kozła ofiarnego, że jest złym trenerem bo źle przygotował Pudzianowskiego do walki z Sylvią to o tym już zapomniałeś ?
 
Mirek pojechal po bandzie hehe widac,ze sie wkurzyl.Ciekawy jestem reszty wywiadu co tam mowil:) Te fotki co wczesniej sa mnie rozwalaja:-)
 
Gdyby była ustawiona to nie zmienili wyniku na no- contest, po drugie nie mam zamiaru dyskutować na ten temat bo było to wałkowane 1000 razy na forum.



Noodles- każdy doskonale wiedział, że to Pudzian sam zadecydował o walce z Sylvią, nikt z Mirka kozła ofiarnego nie zrobił. Zresztą każdy kto choć trochę zna się na mma, wiedział że walce z Sylvia, Pudzian miał niewielkie szanse. Weź sobie przesłuchaj jeszcze raz ten wywiad od Boxingnews bo chyba nie ogarniasz za bardzo... ;/
 
tak? bo z tego co ja pamiętam to po walce z Sylvia, Pudzian stwierdził ,że zmienia trenera bo był źle przygotowany i teraz to on spokojnie wytrzyma 3x5min bo teraz zajmuja się nim fachowcy
 
Nie chce nic mówić, ale to właśnie Mirosław dawał 80% szans Mariuszowi na zwycięstwo z Sylvia. Zresztą nie była to jego jedyna komiczna i oderwana od rzeczywistości wypowiedź (klasyk - http ://www.youtube.com/watch?v=G8HrTe-nifc).
 
robił to samo co robiło i nadal robi KSW czyli promował Mariusza dla ciemnego ludu (wtedy to jeszcze miało uzasadnienie).
 
To co miał nie dawać żadnych szans? Jeżeli ktoś ma wierzyć w zawodnika to chyba przede wszystkim trener.



Franek Smuda też mówi, że wyjdziemy z grupy :)
 
Jeśli was to interesuje, to o 18.00 na radiokoksu.pl Burneika i Konowalski mają swoją audycję radiową. Na pewno odniosą się do tego wywiadu.
 
a nawet jak burneika trenował to co ? nie mial prawa przygotować się do walki ? to co gada na to trzeba miec poprawkę. dla mnie bez znaczenia bo pseudo bokser dostal baty od kulturysty, ktory powiedzmy trenował 2 miesiace a najman ile lat uwaza sie za boksera ? co do walki Mirka z Koksem błagam nie.
 
Przecież ten Mirek to tylko chce zabłysnąć ;O niech da sobie spokój bo jest żałosny .. Współczuje Krzysiowki Jotce co jest jego podopiecznym ...
 
Po prostu kolejny raz wyszła mu słoma z butów. Trenerem jest dobrym ale człowiekiem prostym i w pewnym sensie przykrym.
 
Back
Top