Mogę walczyć z Koksem

Wlasnie to dalem do "skóry" :D



Niezły hardkor z rana, szykuje sie nowy freak fight pewnie na mma attack 3. Moge sie nawe zalozyc o 5 zyla :D
 
na MMA A 3 Koksu ma ponoć dostac jakąś postać z holywood :) nie wiem czy jest sens organizować walkę Koksa z Mirkiem,bo mogło by to zepsuć złote jajko :)
 
Ale on momentami pieprzy, słucha się go gorzej niż Pudziana. "Damian i Grabowski" hehe.
 
Szczerze powiem, że chyba zbojkotuje MMAA3 jak wystąpi na nim znowu Koksu. Freaki freakami ale już wystarczy.
 
Yagiel postać z Holywood ? Może Randy ? :-) A tak serio to walka Mirka z Koksem nie ma żadnego sensu, ale z jednym z tego wywiadu sie zgadzam, mianowicie że ludzie powinni dla przykładu zobaczyć jak normalny, nawet mniejszy ZAWODNIK MMA walczyłby z dajmy na to Koksem
 
O nie błagam. Już myślałem, że nie będzie pomysłu na freak fight przez dlugi czas, atu taka niespodzianka :D
 
Jezu Mirek ale z Ciebie kozak i killer - normalnie nie bałes sie wyzwac na pojedynek takiego wielkiego koksa. No na serio gdybyś go pokonał w walce to wszyscy by Cie podziwiali. Zwłaszcza, że widac było na walce z Najmanem że Koks to podręcznikowy przykład fightera szkolonego przez Coutura -własnie jak oglądałem ta walke to tak się zastanawiałem kogo mi ten koksu przypomina stylem i sposobem poruszania się. No a teraz już wiem. Dzięki Mirek jesteś wielki. Szanuję cię jako sportowca , trenera, człowieka ale gdybys złamał mu specjalnie ręke lub nogę to juz wogóle bym Cię zlajkował na fejsie. :-)
 
Myślę, że Damian Grabowski a tym bardziej Randy czułby się urażony gdyby usłyszał, że Koksu naśladuje styl Couture'a :D
Bardzo ciężko się słucha Oknińskiego. Nawet Razora delikatnie zbiło z tropu w kilku momentach.
Przy wypowiedziach Mirka wywiady Pudziana po angielsku są miodem dla uszu.
 
To nie byłoby dobre posunięcie ze strony MMAA gdyby chcieli coś takiego zrobić i zestawić Koksa z Mirkiem. Cholewa na początek potrzebuje zawodnika typu Robert, który przyciągnie zwoją osobą szerszą publiczność a Okniński poskładałby Koksa w parę sekund.
 
Gdyby Mirek był taki mocny to już dawno by gdzieś walczył i to z powodzeniem, a póki co ma jedną jedyną walke zawodową :-) skromność to chyba jego najlepsza cecha :-) ciągle tylko mówi jaki on to jest dobry, zresztą już chciał się bić z Pudzianem, Koksem i nie zdziwie się jak niedługo będzie wjazd na Najmana.
 
"ludzie powinni dla przykładu zobaczyć jak normalny, nawet mniejszy ZAWODNIK MMA walczyłby z dajmy na to Koksem"



Maciej Górski vs Koksu:)?



Co do P.Oknińskiego...szczerze mówiąc nie chciałbym trenować u kogoś kto ma taki zasób słów. Zdecydowanie wolałbym trenować u kogoś pokroju Damiana Grabowskiego i mogę tu pogratulować jego adeptom.



Nie sztuką się napizgać koksem, ale też sztuką jednak jest być sportowcem, aktywnym i wyglądać jak podopieczny pana M.O. czyli M.N.
 
Górski via Hell hook w piewszej rundzie i byłoby to naprawdesuper dla całego MMA
 
A później ludzie dziwią się czemu Mirek jest uważany za buraka... Który szanujący się trener, idzie do szatni przeciwnika swojego zawodnika i mówi mu, że może go poskładać za darmo w 30 sekund:-)
 
A o tym zapomniałem...Megasprawa:) Dziwię się jak po takim materiale Pan Mirek będzie w stanie utrzymać licencję do trenowania ludzi...
 
Dokładnie, jeszcze się wypowiada publicznie o tym, że chciał załatwić koksa w szatni. Pozostaje tylko współczuć jego podopiecznym...
 
Koksu tak samo trenował z Couturem i Silvą jak Thompson był widziany w domu u Pudziana...
 
Dzisiaj o 18 jest audycja Radio Koksu, spodziewam się, że odniosą się do tego jak i do innych spraw związanych z walką Burneiki na MMA Attack. Można będzie obczaić to na radiokoksu.pl
 
"Jutrzejszą konferencję prasową przed galą KSW 19, która odbędzie się podczas Dnia z KSW na Bemowie będzie można oglądać na żywo na www.konfrontacja.com. Początek o godzinie 18.";-) info z głównej z wczoraj.
 
A mogl sobie trenowac u Coutura, a Najman u Jacksona. Jak to mówią "z gówna diamentu nie zrobisz" no chyba żeś makgajwer.


Osobiście nie chce już oglądać w klatce ani jednego, ani drugiego. A Mirek jak to Mirek, jak go słucham to mam wrażenie, że jest prekursorem mma, najlepszym promotorem, najlepszym doradcą mmaa i ksw i ogolnie przekozakiem • trenerem od wszystkiego, łamie nogi, skręca karki WOW!
 
haha, robią konkurencję Burneice; teraz mam problem, co oglądać ;)



Ps. Gdzie są teraz ci wszyscy obrońcy Oknińskiego? Jak w jednym z wątków stwierdziłem, że to burak, to podniosło się takie larum, że nie wiem co... Jak można przed walką grozić przeciwnikowi swojego podopiecznego? Nie ogarniam...
 
di-DJ3C.jpg
 
Back
Top