MMAROCKS zostalo pokonane!!!!!

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Co wy na to, pudelek o mma was pokonał!
 

Attachments

  • mmarocks.png
    mmarocks.png
    17.3 KB · Views: 188
teraz portale robią livy i to jest nowy silny model, u mmarocks jeszcze nie widzialem, musza gonic konkurencje (albo i nie) - ostatnio nawet rownolegle lecial live Wojtka i Filipa
 
teraz portale robią livy i to jest nowy silny model, u mmarocks jeszcze nie widzialem, musza gonic konkurencje (albo i nie) - ostatnio nawet rownolegle lecial live Wojtka i Filipa
Wojtek ostatnio kilka stów dostał na livie jak oglądałem i prawie zawału dostał
 
Wojtek ostatnio kilka stów dostał na livie jak oglądałem i prawie zawału dostał

tez widzialem jak ostatnio wpływały mu po 10zł/USD podczas live'a ale przelaczylem na live Filipa potem i nie widzialem koncowki

my to moglibysmy dostac zawal, ale dla niego to jak dla nas pojsc po drozdzowke

no chyba ze Wojtek to jest taki cichy :
 
te mma.pl stosuje niefajne praktyki chodząc po tym serwisie nie wiedząc kiedy można polajkować fanpage. potwierdzone info
 
te mma.pl stosuje niefajne praktyki chodząc po tym serwisie nie wiedząc kiedy można polajkować fanpage. potwierdzone info
cohones, a oni cucumbers zrobili
to i to zaczyna sie na c, a konczy na s
 
Statsami interesuję się od dawna i obserwuję co nieco u konkurencji. Pamiętam jak mieli 23 tys. polubień, a dwa dni później 65 tys. :D Wejść na główną nie da się jednak kupić, tu ich przebijamy (zależnie od miesiąca) 5-10 krotnie, a mniejsze portale mają od nas nieraz nawet 30-50 razy mniej wejść.
dlatego nie ma sensu sugerowac sie iloscia tzw followersow bo, naprawde sporo profili na FB ma to podkrecone. To nie jest wiedza tajemna ani zadne teorie spiskowe, za piniazki mozna to zrobic. Mnostwo jest kont, ktore maja dajmy na to po 300 tys lajkow a pod postami po 10 reakcji i dwa komentarze na krzyz. Ogolnie media spolecznosciowe to doskonale narzedzie do tworzenia fikcji.
 
Mmarocks jest pierwszym portalem na ktory zaczalem aktywanie wchodzic.
Jeden z minusow to ze śpicie z niektorymi niusami i dodajecie je po czasie.
Ale mimo wszystko #1 MMAROCKS :cohon:
 
Mmarocks jest pierwszym portalem na ktory zaczalem aktywanie wchodzic.
Jeden z minusow to ze śpicie z niektorymi niusami i dodajecie je po czasie.
Ale mimo wszystko #1 MMAROCKS :cohon:
Uwielbiam to. :) Dawaj konkrety. Pokaż też te, z którymi jesteśmy absolutnie pierwsi. Czcze gadanie IMO. Statystyki byłyby zapewne "wyrównane", jeśli nie na naszą korzyść.
 
Uwielbiam to. :) Dawaj konkrety. Pokaż też te, z którymi jesteśmy absolutnie pierwsi. Czcze gadanie IMO. Statystyki byłyby zapewne "wyrównane", jeśli nie na naszą korzyść.
Nie spinaj się:beer: mam porównanie bo śledzę tez inne strony i przykładowo na krwawym łokciu wrzucają jakiegoś ciekawego niusa który u was jest trochę pozniej. Myślę że to nie tylko moje zdanie, robicie super robotę ale czasami sobie przysniecie
 
Nie spinaj się:beer: mam porównanie bo śledzę tez inne strony i przykładowo na krwawym łokciu wrzucają jakiegoś ciekawego niusa który u was jest trochę pozniej. Myślę że to nie tylko moje zdanie, robicie super robotę ale czasami sobie przysniecie
porownanie slabe bo powinienes brac pod uwage polskie portale. Wiadomo, ze panowie zza oceanu beda mieli info szybciej
 
Oferta na rynku stala sie tak szeroka, ze grono zagladajacych wszedzie jest pewnie bardzo waskie. To co proponuje MMA PL, a zwlaszcza podcast i wywiady w wykonaniu Wozniaka to jakosciowo totalna padaka, wiec ... jest szansa, ze zaczna sie dobrze sprzedawac ;) Kazdy moze znalesc dla siebie to co mu odpowiada. Mrozu mial swietny pomysl, goscie i obecnosc Bartka to wartosc dodana, ale gospodarz musi jeszcze pozwolic mowic tym gosciom. Moj glowny zarzut do MMA Rocks to Szklana Szczeka, bo w tym przypadku jest troche jak z psem ogrodnika.
 
Nie spinaj się:beer: mam porównanie bo śledzę tez inne strony i przykładowo na krwawym łokciu wrzucają jakiegoś ciekawego niusa który u was jest trochę pozniej. Myślę że to nie tylko moje zdanie, robicie super robotę ale czasami sobie przysniecie
Ale ja się nie spinam (zawsze tak brzmię?) tylko podpytałem o konkrety, bo takie zdania to dla mnie zerowa wartość. Nic się z nich nie dowiaduję. :) BloodyElbow ma bardzo miłą ilość newsów IMO, MMAjunkie absolutnym liderem na ten moment.
 
Ale ja się nie spinam (zawsze tak brzmię?) tylko podpytałem o konkrety, bo takie zdania to dla mnie zerowa wartość. Nic się z nich nie dowiaduję. :) BloodyElbow ma bardzo miłą ilość newsów IMO, MMAjunkie absolutnym liderem na ten moment.
Napisalem w ostatnim poscie taki maly przyklad
 
Uwielbiam to. :) Dawaj konkrety. Pokaż też te, z którymi jesteśmy absolutnie pierwsi. Czcze gadanie IMO. Statystyki byłyby zapewne "wyrównane", jeśli nie na naszą korzyść.
Baju, niestety, ale to bardzo niestety muszę przyznać temu typowi rację. Bardzo często nie jesteście pierwsi z newsami, nawet bym powiedział, że zdecydowanie częściej nie jesteście niż jesteście. Ostatnio kłóciłem się na ten temat na privie z kilkoma użytkownikami Cohones (jeden moderator) i chłopakami z ITC i nawet na szybko zrobiłem porównanie newsów z dwóch ostatnich dni i żadnego nie dodaliście jako pierwsi. Nie mówię, że była między Wami jakaś wielka przepaść godzinowa, ale różnica była. U Was często jest tak, że jak coś się dzieje po 21 to już wszyscy śpią i news wjeżdża dopiero o 5 rano :D
Mój post nie miał na celu umniejszać waszej pracy i nie jest to atak na Was, redaktorów. Doceniam Waszą prcę tak cyz siak. Pozdro
 
Baju, niestety, ale to bardzo niestety muszę przyznać temu typowi rację. Bardzo często nie jesteście pierwsi z newsami, nawet bym powiedział, że zdecydowanie częściej nie jesteście niż jesteście. Ostatnio kłóciłem się na ten temat na privie z kilkoma użytkownikami Cohones (jeden moderator) i chłopakami z ITC i nawet na szybko zrobiłem porównanie newsów z dwóch ostatnich dni i żadnego nie dodaliście jako pierwsi. Nie mówię, że była między Wami jakaś wielka przepaść godzinowa, ale różnica była. U Was często jest tak, że jak coś się dzieje po 21 to już wszyscy śpią i news wjeżdża dopiero o 5 rano :D
Mój post nie miał na celu umniejszać waszej pracy i nie jest to atak na Was, redaktorów. Doceniam Waszą prcę tak cyz siak. Pozdro
Poka. :) 2 dni trochę mała próbka IMO, ale i tak jestem ciekaw. Ja już widzę, że z aresztowaniem Volkana byliśmy pierwsi, chociaż to niedziela.
 
Back
Top