MMARocks Theme

FrostBite

Maximum FC
Lightweight
Z okazji, że miałem dużo wolnego czasu ostatnio, stworzyłem muzyczny Main Theme MMARocks. :P



W swojej twórczości nie staram się naśladować innych, ale tutaj po trochu inspirowałem się tematem muzycznym PRIDE (bębny momentami), a także UFC (chór pod koniec). Zresztą co tu dużo gadać, zapraszam do przesłuchania :)
 
zamiast zawodnikow mma proponuje "lagendy" cohones jak kokos czy piorun. . . a gdzies pod chmurami lecaca kaczke :D
 
Motyw z warhammera troszkę mi średnio pasuje, bo te wszystkie bronie i w ogóle, ale sam theme i grafika ładna :)
 
Wow przemek w czymś się zgadzamy. Co do muzy napraw po 1:30. Fajny by z tego dubstep wyszedł, ale zapowiada się super.
 
Popieram gitarę, jest bardzo dobra. Podoba mi się muzyka, ale jak dla mnie trochę za bardzo pocięte sample.



Sampel z 300, nie? ;)
 
Dzięki za opinie :)



Jehmes



Muzyka - głównie FL, Goldwave; Grafika - Photoshop; video - Ulead Studio



byzantin



Żadnych dubstepów z tego nie będe robił. :P Teraz robie kawałek dubstepowy, skończe to gdzieś go tu wrzuce na forum.



Puczi



Tak, chóry są pocięte z 300 :)



maslov



Mógłbym, ale napisz do mnie na mail, tam Ci ją wyśle. Tak na marginesie, oryginał ma koło 3000x2000, wiec w tej skali można spokojnie operować.



PS. Kolejnymi dwoma zawodnikami, których dodam do tej grafiki w najbliższym czasie, to: Shogun i Mamed. Oczywiscie cały czas jestem otwarty, na dalsze propozycje pod tym względem ;)
 
Chyba sam się pobawie w robienie jakiejś muzy na kompie :) Frost możesz coś polecić dla kompletnego laika?
 
Yagiel



Jeśli znasz choć trochę nuty, to na początek polecam najpopularniejszy chyba program - Fruit Loop. Sam w sobie jest pełen funkcji, a do tego ma mnóstwo dodatkowych wtyczek. Z innych popularnych, jest jeszcze Rebirth. Co do obróbki dźwięku to Goldwave, lub Audacity (choć wolę ten pierwszy).



Przemek & Zlatan



Właśnie skończyłem Mameda, następny będzie Shogun, a potem zaproponowany tutaj Griffin. :) Co do reszty wymienionych przez Ciebie Zlatan, to jak najbardziej, jeśli tylko znajde odpowiednie zdjęcia :)



A tu wspomniana już wersja z Mamedem:



mmabattlewersja2.jpg




Z uwagi, ze Mamed jest dosyć daleko w tle, tu zoom (a'la CSI Miami), na jego soczyste i krwiste Air&Pound. :D



mamedsam.jpg
 
"Z uwagi, ze Mamed jest dosyć daleko w tle, tu zoom (a'la CSI Miami)"







fake, nie widze tu siebie :-)
 
Arłowskiego bym prosił - świetny zawodnik, do tego bliski słuchaczom mmarocks :)
 
FrostBite







Dzięki za opinie :)

byzantin

Żadnych dubstepów z tego nie będe robił. :P Teraz robie kawałek dubstepowy, skończe to gdzieś go tu wrzuce na forum.

-----------
Okej, ale może zrobisz wersje bez tej gitary po 1:30? Było by fajnie.
 
Panowie, tak jak mówiłem, oryginaly rozmiar (lub każdy inny, większy od tego co tu dałem) tylko na mail. Powód jest prosty - plik jest za duży na serwisy typu Imageshack. ;)



Podaje jeszcze raz - [email protected]



W mailu napisać jaki rozmiar ma mieć (oryginał ma 2800x1900), jaka wersja (na razie są dwie - podstawowa i z Mamedem), oraz opcjonalnie oświetlenie. To co tu dałem, to tylko moja wizja, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by obraz był w tonacji zielonej, niebieskiej, czerwonej, czy nawet czarno-biały.



Co do kolejnych zawodników, którzy pojawią się na grafice, to - 1. Shogun 2. Griffin 3. Rampage 4. Iceman 5. Arlovski. Kto dalej, to się okaże dopiero po tej piątce.



byzantin



Raczej nie zamierzam robić remixu tego utworu, wole kolejne produkować. Ale jak mi się jednak kiedyś zachce, to zamienie gitarę na coś innego.
 
Niepodoba mi się. Ni muzyka, ni tapeta/cokolwiek to jest. Dobra inicjatywa, pracuj dalej.
 
Back
Top