MMA według Wojtka - Vlog MMA :)

Do następnego odcinka zaproś Tymka Świątka albo Matta Horwicha, coś na styl programu Łukasza Jakóbiaka. Gawiedź powinna być zadowolona. Albo Świątka z Różalem na kanapę, jak u Wojewódzkiego.
Plan na 2017 - 24 godzinny live stream z Mirosławem Oknińskim w czasie którego jedynym tematem będzie KSW. :D

ps. jeśli chcecie być na bieżąco to zapraszam też na swojego Fejsa https://www.facebook.com/wojtek.vlog/ :)
 
Dzięki za "filmiki".Zawsze propsuje forumowiczom,którzy mają chęć się "produkować"i im to jakoś wychodzi.
Odnośnie kar pieniężnych nałożonych na zawodników przez komisje stanowe,to nie mają one mocy prawnej aby je wyegzekwować.Jedynie co mogą zrobić to nie wydać licencji na walkę w danym stanie danemu zawodnikowi dopóki on/ona takiej kary nie zapłaci lub się z nimi nie dogada(przykład sytuacji z Nickiem Diazem).Inne stany nie muszą nawet uznawać takie zawieszenia zawodników .
Jeśli Lesner nie myśli już walczyć w MMA (dla UFC )to komisja w Newadzie nie dostanie od niego ani centa .
 
Odnośnie kar pieniężnych nałożonych na zawodników przez komisje stanowe,to nie mają one mocy prawnej aby je wyegzekwować.Jedynie co mogą zrobić to nie wydać licencji na walkę w danym stanie danemu zawodnikowi dopóki on/ona takiej kary nie zapłaci lub się z nimi nie dogada(przykład sytuacji z Nickiem Diazem).Inne stany nie muszą nawet uznawać takie zawieszenia zawodników .
Jeśli Lesner nie myśli już walczyć w MMA (dla UFC )to komisja w Newadzie nie dostanie od niego ani centa .
Dzięki Darek, przyznam że tego nie wiedziałem. :) Zapytam w takim razie, czy te kary idą do kieszeni komisji czy są w jakiś sposób przeznaczane na rózwój MMA etc? Bo właśnie o to głównie mi chodziło, fajnie że ukarali Brocka i dali mu niemałą karę, ale jeśli te 250K$ ma iść do kieszeni ludzi z komisji to dla mnie to są żarty.
 
Dzięki Darek, przyznam że tego nie wiedziałem. :) Zapytam w takim razie, czy te kary idą do kieszeni komisji czy są w jakiś sposób przeznaczane na rózwój MMA etc? Bo właśnie o to głównie mi chodziło, fajnie że ukarali Brocka i dali mu niemałą karę, ale jeśli te 250K$ ma iść do kieszeni ludzi z komisji to dla mnie to są żarty.
I tutaj też każdy stan ma swoje własne procedury w tej kwestii.Komisja z Newady oddaje wszystkie pieniądze pobrane z kar do budżetu stanowego.Poza tym zwróć uwagę ,ze $250K kary dla Lesnera jest bardziej pod publikę i najprawdopodobniej nigdy nie będzie wyegzekwowane.Rownie dobrze mogli by zaśpiewać $2500000(100%oficjalnego wynagrodzenia)
 
chociaz jestem raczej zwolennikiem dluzszych form to Twojemu pomyslowi ciezko cos zarzucic
Celuje w to aby odcinki miały po 7-10min, ale po prostu mamy taki okres i nie ukrywam że tez nie mam tyle czasu aby śledzić wszystkie wydarzenia wiec mówię o tych najciekawszych. :)
 
@Wojtek123 przyznam szczerze, że obejrzałem pierwszy raz Twój vlog (ostatni odcinek), bo leżę chory w łóżku i oglądam na telefonie totalnie wszystko, ale nie żałuję. Bardzo przyjemnie się to ogląda, dobra jakość dźwięku, zaskakujący montaż i jakaś taka świeżość. Będę zaglądał częściej :beer:
 
Oglądam Twoje materiały od początku. Bardzo przyjemnie wchodzą.

Jeśli starczy Ci zapału, to kiedyś może wyjść coś konkretnego z tego hobby, bo masz warunki. Wydajesz się być inteligentny i wygadany. Nie rzucasz czerstwych żartów i potrafisz przytrzymać widza przed monitorem formą swoich materiałów. Wielu znanym youtuberom czy nawet ogólnie ludziom w mediach zajęło sporo czasu zanim ich 'content' zaskoczył na szerszą skalę, więc nie zrażaj się, że ogląda Cię pewnie póki co wąskie grono zapaleńców.

Jest potencjał, 'nie spierdol tego' ;-).
 
Zapraszam na najnowszy Flashback! Trochę poniżej oczekiwań, ale po sylwestrze jeszcze nie doszedłem do siebie, a bardzo chciałem coś nagrać żeby nie robić dużych przerw. :)
Następny odcinek jak zwykle w niedziele, oceniajcie, komentujcie, proponujcie! :)
 
Zapraszam na najnowszy Flashback! Trochę poniżej oczekiwań, ale po sylwestrze jeszcze nie doszedłem do siebie, a bardzo chciałem coś nagrać żeby nie robić dużych przerw. :)
Następny odcinek jak zwykle w niedziele, oceniajcie, komentujcie, proponujcie! :)

:penn:
 
więcej cięć, więcej kurwa, więcej...
Nie ukrywam że nadal mam trochę spinkę podczas nagrywania i powiedzenie czegoś dłuższego bez zacinania się to dla mnie wyzwanie, ot porównując z pierwszym filmem i tak jest lepiej i z każdym kolejnym wydaje mi się że tych cięć jest mniej. Wychodzę z założenia że lepiej machnąć cięcie niż kazać oglądającemu słuchać mojego "yyyy". :D
 
Zapraszam na najnowszy Flashback! Trochę poniżej oczekiwań, ale po sylwestrze jeszcze nie doszedłem do siebie, a bardzo chciałem coś nagrać żeby nie robić dużych przerw. :)
Następny odcinek jak zwykle w niedziele, oceniajcie, komentujcie, proponujcie! :)


dopiero nadrabiam Twoje filmy, ale mega wyszło, super się słucha :) więcej ! :)
 
.
 

Attachments

  • Screenshot_20170108-200419.png
    Screenshot_20170108-200419.png
    327.3 KB · Views: 50
Jeśli chodzi o to że na głównej to normalne, jeśli oglądałeś moje wcześniejsze Vlogi to YouTube bedzie pokazywal moje najnowsze filmy :)
Mimo wszystko zachęcam do subskrybowania kanału lub tego wątku na cohones, bo tak naprawde tylko to daje pewność że moje materiały nie umkną :)

 
  • Like
Reactions: Tjo
Serwus heloł! Kolejny Flashback, tym razem z wałkiem na Marcinie Heldzie w roli głównej. Postanowiłem tez trochę się uaktywnić na FB(choć nadal nie wiem jak nazwać swój FP) także zapraszam do oglądania, lajkowania, subskrybowania i takich tam. ;) https://www.facebook.com/wojtek.vlog/


Ten palec to do mnie?:wtf2:

Edit:

KK vs JJ świetna walka????:confused: No i za koszulke wpierdol. Tak to elegancko.
 
Last edited:
@Wojtek123 Oglądam na bieżąco! Materiały na plus. Bardzo fajnie mi się ogląda podsumowania w takiej właśnie formule. Dzięki Wojtek! Dobra robota!
 
Back
Top