MMA według Wojtka - Vlog MMA :)

Wojtek123

Moderator
Cześć, napisałem już na grupie na FB ale póki nie ma potrzeby zakładać fanpage to pomyślałem że filmiki na bieżąco mogę wrzucać do tematu na cohones żeby nie robić spamu, i tak ich zasięg pewnie nie będzie wielki. :)

Ale słowem wstępu, jako że interesuje się dość mocno MMA od dłuższego czasu i zawsze chciałem pogadać na jakiś temat do kamery naturalnie powstał w mojej głowie pomysł na taką formę czyli vlogi gdzie trochę będę pitolił o różnych sprawach związanych z MMA. :)

Wrzucam wam pierwszy filmik i proszę o wyrozumiałość, bo to mój debiut w gadaniu do obiektywu i nie ukrywam że byłem trochę spięty i nieco się poplątałem(szczególnie przy Oliveirze i Saszy). Nie dysponuje sprzętem ani dobrym miejscem do nagrywania ale mam nadzieje nadrobić treścią. Po bardzo fajnym przyjęciu na grupie facebookowej wiem już nad czym pracować i obiecuje że kolejne filmiki będą coraz lepsze! :)



Z góry dzięki za sugestie, rady i krytykę!
 
Szczerze mówiąc nie chciało mi się tego słuchać w całości :crazy:, więc co do wartości merytorycznej się nie wypowiem, ale masz w porządku głos, mówisz wyraźnie, dobrze się Ciebie słucha. Ogólnie sprawna realizacja, dobrze, że zmontowałeś to w ten sposób, zazwyczaj nie słucham typowań ludzi na yt, ale wkurwia mnie niemiłosiernie jak koleś pierdoli o jednej walce przez 10 minut, powtarza się, jąka, zacina, w gruncie rzeczy nic ciekawego nie powie, a to co powie mógłby zawrzeć w kilku zdaniach. Ładnie, sprawnie i przyjemnie, daję lajka !
 
Twój glos nie jest wkurwiajacy ale te se co chwile tak, ale da się to poprawic więc fajnie. Z poczatku myślałem, że wlaczylo mi się przyspieszone ogladanie :crazy:. Jeśli chodzi o merytoryke to każdy ma swoje zdanie co do analizy walk. Natomiast do technicznej sprawy to więcej swiatla bo za ciemno.
 
Łatwo powiedzieć, bo sam miałbym kij w dupie przed kamerą, ale najbardziej mnie kłuło spięcie i zbyt oficjalny ton. Przez to wydaje się, jakbyś czytał z kartki.
 
Jest potencjal, fajnie jakbys wrzucal krotkie wstawki z walk jak analizujesz zawodnikow.
Z tym jest problem bo później są roszczenia ze strony KSW i film może nawet zostać usunięty, ale bede kombinował. :)
Twój glos nie jest wkurwiajacy ale te se co chwile tak, ale da się to poprawic więc fajnie
To jest właśnie wynik tego że sie spinam i zaczynam szybko gadać, ale obiecuje poprawe! :D
 
Z tym jest problem bo później są roszczenia ze strony KSW i film może nawet zostać usunięty, ale bede kombinował. :)

To jest właśnie wynik tego że sie spinam i zaczynam szybko gadać, ale obiecuje poprawe! :D
Ogólnie te rzeczy które są do poprawy wynikaja z braku doswiadczenia. a te przyjdzie więc luzik.
 
Cakiem spoko :beer:

Jedyna moja uwag to to, że przez wiekszość czasu jak dla mnie mówisz trochę za szybko.
 
Mam nadzieje, że nie będziesz powielał sposobu montażu i maniery innych vlogerów, m.in modnych głupich spowolnień :crazy: i wypracujesz swój styl. Dobry debiut, pozdro;)
 
Mówisz w takiej Youtubeowej manierze ale spoko bo takie teraz czasy ( wstawka z siarą i tempo mówienia plus klimat). Jak dla mnie 9 ale może tylko dla mnie) muzyka w tle niepotrzebna ( ile ja się naszukałem co to za baner mi tak napierdala i przeszkadza słuchać co mówisz) za to zmieniłbym tą tablicę za plecami na cokolwiek - pałac kultury albo zegar na zamku królewskim ;). Charyzmę masz więc nie boj sie jej podkręcić i trochę zaszaleć żeby się wybić na tle innych.
Tak się wypowiadam nieproszony i zrobisz z tym co zechcesz oczywiście. Nie ogranicz się tylko do typowań i podsumowań to będzie dobrze. np Baju ma swój kącik którym się wyróżnia i nie sposób przegapić żadnego.
 
Mam nadzieje, że nie będziesz powielał sposobu montażu i maniery innych vlogerów, m.in modnych głupich spowolnień :crazy: i wypracujesz swój styl. Dobry debiut, pozdro;)
Mam taki plan, ja generalnie nie oglądam youtuberów bo szkoda mi na to czasu. :)
muzyka w tle niepotrzebna
Muzyka wynikała z tego że nie mam dobrego sprzętu do rejestrowania audio i po prostu jak jest muzyka to człowiek tak nie zwraca uwagi na echo i kiepską jakość. :)
za to zmieniłbym tą tablicę za plecami na cokolwiek - pałac kultury albo zegar na zamku królewskim
Gdybym miał lepsze oświetlenie to to tło dało by sie "wyciąć" i dać cokolwiek tak jak mówisz, może przy kolejnych filmach mi się uda :)
Tak się wypowiadam nieproszony i zrobisz z tym co zechcesz oczywiście. Nie ogranicz się tylko do typowań i podsumowań to będzie dobrze. np Baju ma swój kącik którym się wyróżnia i nie sposób przegapić żadnego.
Ale właśnie o opinię takich osób jak Ty mi chodzi bo chcę nagrywać vlogi dla ludzi którzy właśnie trochę ogarniają MMA, komentowac jakieś bieżące wydarzenia, mam też pomysł na pewien cykliczny format, jeśli się uda to jestem pewien że się spodoba hardkorowym fanom. :) Tak czy inaczej wielkie dzięki za tyle sugestii!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, spodziewałem się raczej że szybko wybijecie mi z głowy ten pomysł, ale dostałem bardzo dużo super rad i pozytywnego odezwu, postaram się stworzyć coś co przypadnie Wam do gustu, bo tak jak mówiłem, głównie do hardkorowych fanów będę kierował te filmiki :)
 
Jest nieźle, fajnie że działasz, jak patrzę na obecnie popularnych vlogerów (chociaż żadnych nie śledzę, tak z ciekawości bardziej sprawdzałem), to ich pierwsze filmiki wypadały gorzej. Tak więc potencjał jest, nie wiem czy jest jakiś inny vloger z Polski o MMA więc może ,,wstrzeliłeś się w rynek'' ;) Powodzenia!

PS. Wyeliminuj ,,se'' z wypowiedzi ;)
PS.2 Nie bój się czasem rzucić mięchem, męski sport, pełnoletni ludzie, nic się nie stanie jak czasem przeklniesz bo chyba na siłę unikasz ostrzejszego języka ;)
 
Ja juz kiedys drazylem ten temat... jaka jest etymologia Federacja KSW? Co sie w niej federuje ??

Nikt nic nie wie

btw - fajny kot. Poglaszcz go ode mnie :crazy:
 
Back
Top