MMA według Wojtka - Vlog MMA :)

Lustrzanka z obiektywem 50mm, więc od aparatu się oddalam o 3 metry i ledwo moja twarz sie w kadrze mieści. :D

Zwykłą komórkę lepiej weź. Każda ma teraz robione HD i full HD. Zapal lampkę i nagraj.
Mi sie ten pomysł na vloga podoba . Nie ma za bardo wyboru, to Ciebie będe oglądał. Wojciech Mróz nagrywał też, ale on to jakoś łączył się przez Skajpa dodatkowo i smędził.
Twoje Wojtuś...oh wait! Znowu Wojciech! O.O LOL XDDDDD
a więc , Twoje Wojtuś są krótkie, ale przez to zwięzłe. Szybko mówisz i sie nie nudzisz. My też.
 
Zwykłą komórkę lepiej weź. Każda ma teraz robione HD i full HD. Zapal lampkę i nagraj.
Oj nie zgodzę się, przy takim oświetleniu jak mam w pokoju gdzie nagrywam nie nagram nawet w przyzwoitej jakości bo będzie szum i pikseloza, miałem najlepszego smartfona do filmów czyt. Nokie 1020, uwierz wiem co mówię. :) Sam aparat mam super bo kupowałem z myślą o filmowaniu, po prostu warunki są średnie bo pomieszczenie jest ciemne i puste - niesie sie echo. :)

Powoli będę nad tym pracował, przede wszystkim krótszy obiektyw aby zmienić kadr, może jakaś lepsza żarówka do oświetlenia (musi mieć odpowiednią barwę) i mikrofon bo nagrywam na Zalmana ZM1 za 10zł :)

Pocieszam się tym że nie obrazek jest najważniejszy w tym co robie. :)

a na dowód że sprzęt jest ok mogę pokazać jaki film udało mi się na nim zmontować :)
 
Chcieliście UFC, macie :) Wybaczcie kiepską jakość filmu, ale dziś było wybitnie ciemno a ja mam do dyspozycji dwie lampki biurkowe. :)


@KO-hunter
uwierz lub nie, ale ja byłem święcie przekonany że to 207 :D
 
Last edited:
Dzięki, mam nadzieje po nowym roku ogarnąć sobie jakieś przyzwoite oświetlenie, póki co polegam na lampkach biurkowych i foto-tle za 15zł :D
Małe pomieszczenie to wystarczy jakis prosty softbox za ~120zł z zarowka. Za soba daj te lampki co masz i bedziesz mial taki efekt 3d( odcietej sylwetki od tła).
 
Pierdol te światło!
I tak zaraz przestaną Cie oglądać.
Życie
:kis:
Najpierw ktoś musiał by mnie oglądać aby później przestać. :D

Wpadł nowy film, ogólnie od tego chciałem zacząć ale nie było weny, chciał bym co tydzień nagrywać film w którym będę mówił o jakiś wydarzeniach ze świata MMA które moim zdaniem są warte uwagi. :)
Te które dziś wybrałem może nie są wybitne, ale nie ukrywam że działałem pod presją czasu. :)
 
Najpierw ktoś musiał by mnie oglądać aby później przestać. :D

Wpadł nowy film, ogólnie od tego chciałem zacząć ale nie było weny, chciał bym co tydzień nagrywać film w którym będę mówił o jakiś wydarzeniach ze świata MMA które moim zdaniem są warte uwagi. :)
Te które dziś wybrałem może nie są wybitne, ale nie ukrywam że działałem pod presją czasu. :)

Na styl mmadigest "ekspressów", dobry format! Montaż mi się mega podoba, prosty i zabawny. Dobra robota, naprawdę. Sam nie ogarniam "technicznej" części tego wszystkiego dlatego zawsze robi to na mnie wrażenie, haha. Rada ode mnie, z której już korzystasz to trzymać się krótkich form, mało kto w dzisiejszym świecie chce słuchać pierbolenia 1.5h o MMA, szczególnie bez konwersacji, a monologu.

Zastanawia mnie tylko to - czemu mając ten "green screen" (jak dobrze rozumiem można tam rzucić co się chce przy montażu) z tego nie korzystasz, dając tam nawet czarne tło? Wyglądałoby to schludniej IMO.
 
Zastanawia mnie tylko to - czemu mając ten "green screen" (jak dobrze rozumiem można tam rzucić co się chce przy montażu) z tego nie korzystasz, dając tam nawet czarne tło? Wyglądałoby to schludniej IMO.
Żeby "wyciąć" green screen musi być on perfekcyjnie oświetlony tak aby nie było na nim cienia i kolor był jednostajny. Ja niestety jeszcze takich warunków nie mam co widać, na green screenie jest mój cień i ogólnie oświetlenie pozostawia trochę do życzenia.

Ale pracuje nad tym, jak dorobie się oświetlenia to będzie pięknie, a póki co pocieszam się że obraz nie jest tutaj najważniejszy. :) Dzięki za miłe słowa, bo opinie takich osób jak Ty motywują podwójnie! :)

W ogóle, dzięki wielkie wszystkim za miłe słowa. To mnie bardzo motywuje bo nie ukrywam że nagrywam to w głównej mierze dla Was, osób które w MMA interesuje trochę więcej niż KSW. :) Staram się czasem przemycać jakieś clickbaitowe treści jak właśnie te pozwy polsatu bo to temat na czasie, a ktoś kto obejrzy tylko dlatego może przy okazji posłucha o świetnym UFC 206. :)
 
Popieram wsio co napisał Baju w w sumie poparł wszystko co jak kiedyś tu pisałem. Odcinek przesłuchany czy obejrzany. Rozumiem że będą flashbacki ale tytuł .."wg Wojtka" może się mylić z "wg Wojka" a tu już hmmm... ;)
Jak nie będziesz działał pod presją czasu to zamawiam tematy niewałkowane setkami postów na forum. Nie musi być o bułgarskim mma ale cos pewnie sie znajdzie. Śledzę i oglądam póki co ;)
 
Siemanko sportowe świry.
Wrzucam drugi odcinek serii "Flashback". Wiem że pod względem montażu jak i samej treści wiele pozostawia do życzenia, bardzo chciałem utrzymać "ciagłość" aby odcinek pojawiał się co tydzień, a zarwana nocka na oglądaniu UFC sprawiła że miałem problem żeby nie zasnąć podczas nagrywania...
Opinie, sugestie, mile widziane! :)
 
Do następnego odcinka zaproś Tymka Świątka albo Matta Horwicha, coś na styl programu Łukasza Jakóbiaka. Gawiedź powinna być zadowolona. Albo Świątka z Różalem na kanapę, jak u Wojewódzkiego.
 
Siemanko sportowe świry.
Wrzucam drugi odcinek serii "Flashback". Wiem że pod względem montażu jak i samej treści wiele pozostawia do życzenia, bardzo chciałem utrzymać "ciagłość" aby odcinek pojawiał się co tydzień, a zarwana nocka na oglądaniu UFC sprawiła że miałem problem żeby nie zasnąć podczas nagrywania...
Opinie, sugestie, mile widziane! :)

Dobre Milordzie
 
Pierwszy raz oglądam Twój materiał. Miło się zaskoczyłem, montażowo i merytorycznie profeska :penn: . No i plus za kota :OK:
 
Back
Top