MMA VIP - Temat ogólny

Przypomniałeś mi, że tam walczył Żurom i wiejski Roman xD - trzeba mieć szacunek dla tej potężnej federacji za takie sztosiwa :D

Z biznesowego punktu widzenia - nie miało to sensu - ale przy współpracy z telewizją Polsat coś takiego spokojnie mogło działać.
Ale nie z takimi personami, tam poza Czikiem, Antykonfidentem, Tym aktorem co najebał Lwowi i Najmanem to nie miałbyś z kogo nawet spróbować zrobić gwiazdy, nawet nie ze względu na umiejętności ale na.... Na to jakimi są postaciami, a z Antykonfidenta i czika też nichuja nie zrobisz wielkiej gwiazdy, a tego aktora to każdy ma w dupie, to nie miało prawa wypalić od samego początku, posmialismy się z igrzysk rozkminiaczy i to tyle.
 
Wnieśli trochę świeżości do smutnych jak zarośnieta pizda, frików. Friki się skończyły, zaczęła się robić profesjonalizacja, treningi, sterydy, grzeczne teksty na konferencjach. Nie o o takie igrzyska walczyłem. VIP MMA ostatnia prawdziwa frikowa federacja na zawsze w naszych serduszkach [*]
 
No cóż, VIP bez Najmana był skazany na szybki zgon. Ale pomysły Tosta były iście koszerne, walka 60-kilowych żużlowców n-tej kategorii, którzy w tym żużlu pewnie nie zarobili na pół porządnego tłumika to 100% freaków we freakach :lol:
 
Ja bym wrocil z tym projektem ale trzeba duuuuzzzooo $$$ wygrany dostaje 100k

MMA VIP GRAND PRIKS HEJWIŁEJT 8 OSOBOWY TURNIEJ FRIKUUUUUF

Kamil "Vanderlei" Bazelak lub Kamil Walus vs Bombardier
Marcin " El testosteron" Najman vs Bob "the beast" Sapp
Zuluzinho vs Misiek z Nadarzyna
Popek vs Martyn Ford lub rychu szczena


@zielony666 Co myslisz
 
Last edited:
@Patrosixxx No właśnie tu jest pies pogrzebany z $$$, VIP był pomyślany jak organizacja z mocną twarzą (Najman), ale friki po taniości. Może był plan, żeby się tu wybić z jedną walką, a potem liczyć na transfer do innej organizacji, gdzie byłby lepszy hajs. Ale Fit Dzik, albo Żurom #nikogo. Taxi Złotówa, czy Daro Lew to by sobie poradzili bez VIP. Pasternak to osobna historia "kariery" i w sumie nie wiem kto się tak naprawdę tu wybił? Bo jeśli to ma być długofalowo oparte na Miśku z Nadarzyna i podobnych dziadach to przecież daleko nie zajadą.
 
Ja bym wrocil z tym projektem ale trzeba duuuuzzzooo $$$ wygrany dostaje 100k

MMA VIP GRAND PRIKS HEJWIŁEJT 8 OSOBOWY TURNIEJ FRIKUUUUUF

Kamil "Vanderlei" Bazelak lub Kamil Walus vs Bombardier
Marcin " El testosteron" Najman vs Bob "the beast" Sapp
Zuluzinho vs Misiek z Nadarzyna
Popek vs Martyn Ford lub rychu szczena


@zielony666 Co myslisz
Coś pięknego i walka 2 VS 2 - siatkarze vs żużlowcy (z 4-tej ligi).

Ech MMA VIP padło a Najman by pomógł Binkowskiemu - zestawiby go z Rychem Szczeną i by się rekord mu naprostowało.



 
Zajebiście, niech wracają, to jest esencja frikfajtów. FAME poszło za bardzo w profesjonalizm, PRIME to sami nie wiedzą czego chcą.
 
FB_IMG_1686983303236.jpg
 
Miejmy nadzieję, że podczas spożywania najlepszego krajowego sortu metaamfetaminy w rodzinnej atmosferze wśród domatorów z Torunia, nie doszło do jakiegoś incydentu i nie zawinęli naszego Orzełka Białego w dywan, chowając pod wersalkę. A teraz prowadzą akcję alibi.
:arielcry:

Podobno był w drodze do Warszawy już. Ale z Torunia pojawiło się inne, ciekawe info. Zobaczymy, czy się okaże prawdziwe.
 
Coś pięknego i walka 2 VS 2 - siatkarze vs żużlowcy (z 4-tej ligi).

Ech MMA VIP padło a Najman by pomógł Binkowskiemu - zestawiby go z Rychem Szczeną i by się rekord mu naprostowało.





Wykrakałem. Rychu Szczena w strachu przed OLIMPIJCZYKIEM!
 
  • Bones
Reactions: osk
Back
Top