MMA VIP - Temat ogólny

Nie pytałem co Rafalala robi, ale kogo jeszcze interesuje ta osoba? Jak dla mnie to kolejna już nieaktualna kontrowersja socjologiczna. Zwyczajnie się ludziom znudziła, tak samo jak ten transwestyta w Sejmie, Palikociarnia, czy Samoobrona bez Leppera :lol:
 
Nie pytałem co Rafalala robi, ale kogo jeszcze interesuje ta osoba? Jak dla mnie to kolejna już nieaktualna kontrowersja socjologiczna. Zwyczajnie się ludziom znudziła, tak samo jak ten transwestyta w Sejmie, Palikociarnia, czy Samoobrona bez Leppera :lol:

Tak szczerze to ona kogokolwiek interesowała kiedykolwiek? Ja ją znam tylko z wywiadu u Gozdyry z Zarembą.

I gdyby nie te zadymiarskie filmiki na yt to bym nigdy o niej już pewnie nie słyszał :lol:


Kuźwa ale dymy.
To jest królowa. Wcześniej nie śledziłem jej filmów zbytnio ale potrzebowałem właśnie czegos takiego po stypiarstwie FMa w Polsce


 
@Vassago

Za Cage Rafalala vs Laluna gdzie Lalka mówi od razu do niej Rafał to bym z 200 zł wyłożył. Dymy roku.

Cage z potencjałem na 8-10 mln , ale wakaty zajęte przez Hariby i Horniki. Wiesz jak jest.
 
Co do Grodzkiej to wiadomo że jej 5 minut minęło bo przestała być posłem. Tak się dzieje z każdym kolesiem który traci posadę w parlamencie, więc to nic szokującego że nikt nie żyje Grodzką bo nie ma już platformy do robienia zainteresowania jakim jest sejm.
 
Pamiętacie jeszcze te słynne promo że Mma VIP przekształca się w Wild MMA.

I wtedy na tamten czas stał jakiś no name koło Włodarczyka.

1679531968462.png
 
Tak szczerze to ona kogokolwiek interesowała kiedykolwiek? Ja ją znam tylko z wywiadu u Gozdyry z Zarembą.

I gdyby nie te zadymiarskie filmiki na yt to bym nigdy o niej już pewnie nie słyszał :lol:


Kuźwa ale dymy.
To jest królowa. Wcześniej nie śledziłem jej filmów zbytnio ale potrzebowałem właśnie czegos takiego po stypiarstwie FMa w Polsce



Z bezdomnych przerzuciłeś się teraz na transów? :pociesznymirek:
Dymów już nie będzie nigdzie, bo nastąpiło już wypalenie.
 
Last edited:
Marna sprawa. Rafalala to odgrzewany kotlet. Nawet się userom nie chce dymić :lol: Żelazny musi wymyślić coś nowego, bo Rafalala tu nikogo nie interesuje.


Ale ja tego nie wrzucam by ktoś dymił. Tylko Rafik fajnie pokazuje czym właśnie miał być FM- awantury, dymy, kino akcji jednym słowem.
Ludzie mają to oglądać a nie komentować.

Gdyby to był porządny FM to już powinien być wykonywany telefon do Rafalali i 2 Ukraińców z Żabki, ale wiesz Haribo i te sprawy.

Rafalala pokazuje jak to powinno wyglądać. Taka odtrutka po wstrętnym stypiarstwie FMa w Polsce które już niczym nie różni się od konf KSW czy UFC.



A jeśli bijesz do martwego ruchu to co być zaskoczonym na freak coming outowcow jest straszna nagonka. Ja nawet jako ojciec FMa dostaje jakieś bany niewiadomo za co , ale jest 2 ważniejszy punkt NIE MA czym ZYC, bo co będziemy żyć walką Mandzio vs Karolek.

Jakby były żywe Sebixy to byłby tu ruch jak na metrze w Warszawie.309 postów dziennie , a tak co, g...o, bo Bossy zrobiły z tego biznes #nikogo.
 
Last edited:
@Vassago

Ja właśnie budując te działy. To myślałem że tu będą zażarte dyskusje czy jakiś 2 metrowy Micha pokona Zdzicha, a Góral jakiegoś Drwala, Samiec Alfa jakiegoś Dzika, kibol z Torunia czy z Zabrza i będą fajne tematy, a co dostaliśmy , no widzisz Horniki i Hariby. I co możesz gadać.

Weź przestań. Zabili tą kurę.


Jeśli to ma być FM Haribowy to ja się szczerze zastanawiam komu to potrzebne i na co.
 
Ja właśnie budując te działy. To myślałem że tu będą zażarte dyskusje czy jakiś 2 metrowy Micha pokona Zdzicha, a Góral jakiegoś Drwala, Samiec Alfa jakiegoś Dzika, kibol z Torunia czy z Zabrza i będą fajne tematy, a co dostaliśmy , no widzisz Horniki i Hariby. I co możesz gadać.
bo jesteś skończonym idiotą, po pierwsze: nic nie zbudowałeś, po drugie: ludzie tu na Ciebie plują, po trzecie: jesteś ograniczony umysłowo i próbujesz narzucić innym swoją wolę i punkt widzenia

@baju @defthomas @Cloud

i co z banem dla niego?
 
No i niestety jedyny prawdziwy, najlepszy i przełamujący kolejne bariery MMA VIP jest już chyba trupem :/

[*] walka baby z chłopem, walka 2-ch żużlowców, debiut Rycha Szczeny i Miśka z Nadarzyna - wypłąty po 500zł w przeciwieństwie do wielosettysięcznych wypłat w innych organizacjach.

Ponoć następna gala miała wyłonić freaków w castingu co w sumie było dobrym pomysłem - bo by znaleźli pewnie dziesiątki ludzi co by się chcieli napierdalać za półdarmo.
 
No i niestety jedyny prawdziwy, najlepszy i przełamujący kolejne bariery MMA VIP jest już chyba trupem :/

[*] walka baby z chłopem, walka 2-ch żużlowców, debiut Rycha Szczeny i Miśka z Nadarzyna - wypłąty po 500zł w przeciwieństwie do wielosettysięcznych wypłat w innych organizacjach.

Ponoć następna gala miała wyłonić freaków w castingu co w sumie było dobrym pomysłem - bo by znaleźli pewnie dziesiątki ludzi co by się chcieli napierdalać za półdarmo.
Zachciało się Dareczkowi angażować Słowika..
 
Zachciało się Dareczkowi angażować Słowika..
Mi się wydaje że to się nichuja nie zwróciło nawet jakby im płacili 10k, widzisz jak ktoś kupuje PPV na psychotropa, Gsp czy kurwa Żuroma a nawet morskiego Romana? Albo to miało tak wyglądać by przeprac jakieś pieniądze albo wziął się za to jakiś jeździec bez głowy, i zrobił tak jak chciał były redaktor tego forum zadymiarz555 vel expert od bezdomnych czyli wziął samych zadymiarzy i biznes upadł szybciej niż się otworzył.
 
Mi się wydaje że to się nichuja nie zwróciło nawet jakby im płacili 10k, widzisz jak ktoś kupuje PPV na psychotropa, Gsp czy kurwa Żuroma a nawet morskiego Romana? Albo to miało tak wyglądać by przeprac jakieś pieniądze albo wziął się za to jakiś jeździec bez głowy, i zrobił tak jak chciał były redaktor tego forum zadymiarz555 vel expert od bezdomnych czyli wziął samych zadymiarzy i biznes upadł szybciej niż się otworzył.
Przypomniałeś mi, że tam walczył Żurom i wiejski Roman xD - trzeba mieć szacunek dla tej potężnej federacji za takie sztosiwa :D

Z biznesowego punktu widzenia - nie miało to sensu - ale przy współpracy z telewizją Polsat coś takiego spokojnie mogło działać.
 
Back
Top