MMA VIP - Temat ogólny

Jego odklejone wywody były śmieszne ale koleś naprawdę potrzebuje pomocy bo bardzo szybko tragicznie skończy.

Psychiatra i odwyk, chociaż perspektywy marne.

:matt:
Frajer to ten lamus co do niego startuje.Niech se Binio bedzie jaki jest, ale taka gimnazjalna kurwe jak by mi powiedziala "no chodz" bym go zajebal kurwa mac.Wkurwilem sie.Cohones to stan umyslu, ale na to naprawde zle sie patrzy.Badzmy ludzmi dla ludzi.Ten czlowiek napewno na to zeby na niego pluc nie zasluzyl
Edytuje.Szkoda ze po ukrainsku tego nie powiedzial.Elo Halibut chuj ci na jape
 
Last edited:
Nie rozumiem tego fenomenu Binkowskiego, może mnie oświeci jakiś jego fan z Cohones? Dla mnie menel który pierdoli trzy po trzy, stroi się w łatki wielkiego patrioty tylko na czym ten patriotyzm polega, po za pieprzeniem? Całe życie mieszkał w Kanadzie, dla Kanady walczył na olimpiadzie, mi to szczególnie nie przeszkadza lecz trochę to śmieszne w połączeniu z wygłaszaniem pseudopatriotycznych frazesów. Wrócił do Polski gdy w Kanadzie odsiadka kolejna wisi w powietrzu. Do tego straszny cham wobec zwyczajnych ludzi, nie pochwalam ataków na kogokolwiek ale tu chłop smakuje lekarstwa które sam lubi aplikować
 
Nie rozumiem tego fenomenu Binkowskiego, może mnie oświeci jakiś jego fan z Cohones? Dla mnie menel który pierdoli trzy po trzy, stroi się w łatki wielkiego patrioty tylko na czym ten patriotyzm polega, po za pieprzeniem? Całe życie mieszkał w Kanadzie, dla Kanady walczył na olimpiadzie, mi to szczególnie nie przeszkadza lecz trochę to śmieszne w połączeniu z wygłaszaniem pseudopatriotycznych frazesów. Wrócił do Polski gdy w Kanadzie odsiadka kolejna wisi w powietrzu. Do tego straszny cham wobec zwyczajnych ludzi, nie pochwalam ataków na kogokolwiek ale tu chłop smakuje lekarstwa które sam lubi aplikować
Fenomen Binkowskiego polega na tym, że społeczeństwo ma bekę z niepełnosprawnego umysłowo obecnie podstarzałego menela, który od jakiś 10 lat robi z siebie non stop kretyna, jest typowym wielkim polskim patriotą z jułesej (tudzień Kanady) i część jego fanbase to debilna miłość Polaków do wszystkiego co amerykańskie.
 
Biniek jest odklejony na maksa, nie wiem czy to efekt przyjętych ciosów czy używek, a może choroba psychiczna ale tam na strychu jest bałagan jak cholera.

Został gwiazdą internetu a to na też swoje ciemne strony.

Sam się sadził do wielu jak przyjechał do Polski na te kilka walk (min do Zimnocha) to teraz zbiera żniwo.
 
Nie rozumiem tego fenomenu Binkowskiego, może mnie oświeci jakiś jego fan z Cohones? Dla mnie menel który pierdoli trzy po trzy, stroi się w łatki wielkiego patrioty tylko na czym ten patriotyzm polega, po za pieprzeniem? Całe życie mieszkał w Kanadzie, dla Kanady walczył na olimpiadzie, mi to szczególnie nie przeszkadza lecz trochę to śmieszne w połączeniu z wygłaszaniem pseudopatriotycznych frazesów. Wrócił do Polski gdy w Kanadzie odsiadka kolejna wisi w powietrzu. Do tego straszny cham wobec zwyczajnych ludzi, nie pochwalam ataków na kogokolwiek ale tu chłop smakuje lekarstwa które sam lubi aplikować
No właśnie dlatego, postać memiczna i tragiczna.
 
Nie rozumiem tego fenomenu Binkowskiego, może mnie oświeci jakiś jego fan z Cohones? Dla mnie menel który pierdoli trzy po trzy, stroi się w łatki wielkiego patrioty tylko na czym ten patriotyzm polega, po za pieprzeniem? Całe życie mieszkał w Kanadzie, dla Kanady walczył na olimpiadzie, mi to szczególnie nie przeszkadza lecz trochę to śmieszne w połączeniu z wygłaszaniem pseudopatriotycznych frazesów. Wrócił do Polski gdy w Kanadzie odsiadka kolejna wisi w powietrzu. Do tego straszny cham wobec zwyczajnych ludzi, nie pochwalam ataków na kogokolwiek ale tu chłop smakuje lekarstwa które sam lubi aplikować
Typek to realna wersja lumpów z Chłopaków z Baraków. Nawet jak oni raz po raz trafiał do kanadyjskiego więzienia xD
 
Panowie.Jest jaki jest.Tez mam trojke do odlezenia u zachodnich sasiadow, nie mierzmy ta miara.No jest jebnietyale napewno nie zly.Au
 
I to jest zajebiste zestawienie a nie jakieś lokate pedryle po 70kg w FAKE MMA.

Bodychrist jako jedyny w historii przegrał z POTĘŻNYM Bonusem, który w niego wjechał jak czołg i go rozbił w 20 sekund ale i tak najlepsza była walka na Elite Fighters z Patrykiem śliwą, który złamał sobie rękę kopiąc w powietrze w pierwszej sekundzie walki.

Żurom dojedzie Bodychrista!

Teraz tylko czekać na powrót Antykonfidenta, Tadka z Firmy, Bosskiego Romana, Rycha Szczeny i Białego Orła. AUUUUUUUUUUUU
jeszcze ten Warszawski Koksik był zabawny jak dostał manto od młodego Murana. Jeszcze ten roast Najmana na który się wbił i ta walka którą miał mieć z Bonusem na Punch Down.
 
Już kiedyś słyszałem, ze ten łeb wprowadza się do mieszkań i nie płaci ludziom. Oczywiście nasze prawo jeśli chodzi o najem nieruchomości jest tak skonstruowane, że właściciel jest w dupie. A jak wprowadzą sie lokatorzy z dziecmi, to jest podwójnie w dupie
No to fakt, wprowadzają się, nie płacą i nieraz jeszcze niszczą. Ale ten as chce okupu za wyprowadzkę xd
 
Te kurwy w sejmie powinny się zająć zmianą prawa w kwestii najmu nieruchomości. Co to w ogóle jest, ze jak ktoś Ci nie płaci to nie możesz go wyjebac na ulice z własnego mieszkania tylko zapewnić mu lokal zastępczy.
Jak jest w innych krajach? Ktoś wie? Też lokatorzy, którzy nie płacą są chronieni?
 
Zacznijmy od tego że to nie pierwsza tego typu akcja czika i zakończmy na tym że on tego nie wynajmuje od jakichś biedaków tylko świadomych ludzi z kontaktami którzy jakby chcieli to by się dowiedzieli co to za as i mu nie wynajęli, a może wiedzieli a są debilami i i tak to zrobili? Dziwne żeby tyle lat leciał w chuja z tymi apartamentami a ludzie nadal dają się nabierać, jak głupi niech płaczą.
 
Zacznijmy od tego że to nie pierwsza tego typu akcja czika i zakończmy na tym że on tego nie wynajmuje od jakichś biedaków tylko świadomych ludzi z kontaktami którzy jakby chcieli to by się dowiedzieli co to za as i mu nie wynajęli, a może wiedzieli a są debilami i i tak to zrobili? Dziwne żeby tyle lat leciał w chuja z tymi apartamentami a ludzie nadal dają się nabierać, jak głupi niech płaczą.
No właśnie to jest zastanawiające. Gdyby krążył po województwie/kraju to jeszcze, ale on głównie koczuje w centrum Warszawy.
 
No właśnie to jest zastanawiające. Gdyby krążył po województwie/kraju to jeszcze, ale on głównie koczuje w centrum Warszawy.
No właśnie, w centrum, o to dokładnie chodzi, wszystko w jednym miejscu, no ale z drugiej strony on zna jakichś patusów zajebania to niejednego mógł przestraszyć żeby mu zapłacił za wyprowadzkę siedząc z kolegami, teraz może trafił na takiego który postanowił to rozwiązać prawnie a nie dać się naliczyć przećpanym karkom, on sam nie działa z nim jest jakiś grubszy numer bo to co on robi na wolności i że nie siedzi, nikt go nie goni za tego procha który mu się kieszeniami wysypuje, a przecież wystarczy żeby go dzielnicowy trzepał dzień w dzień to by u debila coś znalazł bo ten by zapomniał że go kipiszują co rano.
On ma jakiś parasol nad sobą i to nie "gangsterski" ale to moje wnioski i spekulacje wyciągnięte z jego kilkuletniej działalności.

Ten gość robi za dużo szumu, zamieszania, za bardzo się obnosi z ćpaniem, bardzo dziwne jest że nikt go nie ściągnął, dlaczego, domysły pozostawiam dla was.
 
No właśnie, w centrum, o to dokładnie chodzi, wszystko w jednym miejscu, no ale z drugiej strony on zna jakichś patusów zajebania to niejednego mógł przestraszyć żeby mu zapłacił za wyprowadzkę siedząc z kolegami, teraz może trafił na takiego który postanowił to rozwiązać prawnie a nie dać się naliczyć przećpanym karkom, on sam nie działa z nim jest jakiś grubszy numer bo to co on robi na wolności i że nie siedzi, nikt go nie goni za tego procha który mu się kieszeniami wysypuje, a przecież wystarczy żeby go dzielnicowy trzepał dzień w dzień to by u debila coś znalazł bo ten by zapomniał że go kipiszują co rano.
On ma jakiś parasol nad sobą i to nie "gangsterski" ale to moje wnioski i spekulacje wyciągnięte z jego kilkuletniej działalności.

Ten gość robi za dużo szumu, zamieszania, za bardzo się obnosi z ćpaniem, bardzo dziwne jest że nikt go nie ściągnął, dlaczego, domysły pozostawiam dla was.
Wystarczy, że dostarcza małolaty z patologii odpowiednim ludziom, siatka pedofilska działa i ma się dobrze od lat wśród ludzi władzy. Była kiedyś słynna sprawa dworca centralnego i szybko ucieli temat.
 
Te kurwy w sejmie powinny się zająć zmianą prawa w kwestii najmu nieruchomości. Co to w ogóle jest, ze jak ktoś Ci nie płaci to nie możesz go wyjebac na ulice z własnego mieszkania tylko zapewnić mu lokal zastępczy.
Jak jest w innych krajach? Ktoś wie? Też lokatorzy, którzy nie płacą są chronieni?
Ja tylko przypominam, że do rządu wchodzi Lewica, która domaga się by wynajem był nielegalny i ludzie nie mieli prawa mieć więcej mieszkań niż to w którym mieszkają oraz mieszkanie dla nich powinno być darmowe
 
Jak jest w innych krajach? Ktoś wie? Też lokatorzy, którzy nie płacą są chronieni?
Jest jeszcze gorzej:

 
Ja tylko przypominam, że do rządu wchodzi Lewica, która domaga się by wynajem był nielegalny i ludzie nie mieli prawa mieć więcej mieszkań niż to w którym mieszkają oraz mieszkanie dla nich powinno być darmowe
Gdzies czytalem ze razemki nie wchodzą do rządu bo ich postulaty olano
 
Ja tylko przypominam, że do rządu wchodzi Lewica, która domaga się by wynajem był nielegalny i ludzie nie mieli prawa mieć więcej mieszkań niż to w którym mieszkają oraz mieszkanie dla nich powinno być darmowe
Ja mam nadzieję, że lewicy chodzi o to zeby zablokować możliwości hurtowego kupowania mieszkań tysiącami przez firmy, a nie o to żeby zablokować, że ktos ma 2 albo 3 mieszkania, no tak ulokował swoje pieniądze.
Pierwsza opcja jest imho słuszna, bo niestety takie akcje powodują wzrosty cen i problem z dostępnością mieszkań dla normalnych ludzi.
 
Ja mam nadzieję, że lewicy chodzi o to zeby zablokować możliwości hurtowego kupowania mieszkań tysiącami przez firmy, a nie o to żeby zablokować, że ktos ma 2 albo 3 mieszkania, no tak ulokował swoje pieniądze.
Pierwsza opcja jest imho słuszna, bo niestety takie akcje powodują wzrosty cen i problem z dostępnością mieszkań dla normalnych ludzi.
Dla nich nawet jak masz 2-3 mieszkania to już masz za dużo.
 
Back
Top