MMA VIP - Temat ogólny

Dobra a teraz o VIp i mediach.

Szczerze rozumiem Pasternaka , zaczęcie wywiadu w stylu ,występujesz na najbardziej patologicznej gali w Polsce "" miało prawo go uwierać, było zbyt ofensywne . Pasternak tam na 99 procent atakuje Prime MMA i pojedynek grubszej z blondynką , że kłótnie o to czy spały z 7 czy 10 chłopakami.

Prawda jest taka , że VIP samo sobie podstawiło nogę tym Słowikiem, ale już wcześniej i tak media ich nie lubiły ,więc co mówić teraz. Akurat szczerze gdyby wyjąć tego Słowika to widziałem gorsze konfy na Fame czy na organizacji-dziecko wybraniec ,,Prime:heart:"

I teraz Pasternak dość ciekawy ruch zrobi, że ważne kto ma internet, decyduje trochę o fali.


My tak gadu, gadu i sam, go w ogóle nie śledzę chyba że będzie pod hastagiem freaków na tt lub yt,Stanowiski w necie dziś to nr 1 opiniotwórczosci na tt i yt , jego zasięgi są ogromne. Moim zdaniem dziś nikt nie ma do niego podjazdu w byciu influencerem opinii. Kanał Sportowy i jego tt to dziś gigant, ale też zarazem mocny tylko na VIP , bo Prime ma większe plecy medialne i nie jest aż tak ciśnięte , bo to mocny gracz na rynku. Dlatego tu Stano wrzucił jeden wpis i koniec.

Z chęcią zobaczyłbym kiedyś grę - Wtopa ala ,,Słowik" na Fame czy HL , Stanowski, media.

To byłoby cholernie ciekawe, ale czy ta wojna komukolwiek by się opłacała , a to już drugie pytanie....Hehe.
Ja jestem przeciwny tym frikom ale MMA VIP obejrzę. Dlaczego? Bo jest nagonka na to dlatego że jest to Najman gala. Słowik to był taki pretekst tylko. Stanowiski? Szkoda słów na niego ich kanal nabrał wyświetleń bo był Najman w HP. Ja się nie dziwię, że się wkurwil Pasternak. Tomek z FS zadaje takie pytania, a jego ulubiony rozmówca to kto? Jaca freak taka prawda. Choć nie mam nic do Jacy.

A co do MMA VIP? SA TAKIE CZASY ŻE SHOW MUST GO ON. SKORO KTOŚ TAKI JAK KRUSZWIL I KAMERZYSTA WALCZY TO CHYBA KAŻDY MA PRAWO... SZKODA MI TYCH MŁODYCH CHŁOPAKÓW CO TRACĄ TYLE ZDROWIA WYLEWAJA LITRY POTU NA TRENINGACH I MOGA NIGDY NIE DOSTAĆ TAK DUŻYCH PIENIĘDZY ZA WALKĘ JAK NIEKTÓRZY JUTUBERZY...
 
Freak MMA rozwinęło się do tego stopnia, że Stanowski może trzymać sztywny poziom krytykując wybranych (VIP), jednocześnie promując się na ściankach innych (Prime). Fakty są takie, że z tego są pieniądze i to na tyle duże, że można machnąć na moralne bajdurzenia sprzed dwóch lat. Ta fala leci w swoją stronę i jest nie do zatrzymania, dopóki ludzie nie wymyślą czegoś nowego. Nic nie wiem o żadnym Squid Game, bo nie oglądam, ale branża filmowa rozwinęła się tak bardzo, że teraz trzeba szokować, żeby się przebić do portfela odbiorcy. To nie lata 90., gdzie o wszystkim decydowali właściciele stacji TV, teraz masz masę serwisów streamingowych i każdy widz może sobie wybrać co oglądać o dowolnej porze, a nie jak kiedyś czekać na jeden film kryminalny w czwartek po Wiadomościach :lol:
 
Screenshot_20220223_211216.jpg
 
JPDL

Freak MMA rozwinęło się do tego stopnia, że Stanowski może trzymać sztywny poziom krytykując wybranych (VIP), jednocześnie promując się na ściankach innych (Prime). Fakty są takie, że z tego są pieniądze i to na tyle duże, że można machnąć na moralne bajdurzenia sprzed dwóch lat. Ta fala leci w swoją stronę i jest nie do zatrzymania, dopóki ludzie nie wymyślą czegoś nowego. Nic nie wiem o żadnym Squid Game, bo nie oglądam, ale branża filmowa rozwinęła się tak bardzo, że teraz trzeba szokować, żeby się przebić do portfela odbiorcy. To nie lata 90., gdzie o wszystkim decydowali właściciele stacji TV, teraz masz masę serwisów streamingowych i każdy widz może sobie wybrać co oglądać o dowolnej porze, a nie jak kiedyś czekać na jeden film kryminalny w czwartek po Wiadomościach :lol:
Problemem też były formy promocji gal boksu i MMA. Nie wiem jak dziennikarze przeprowadzający wywiad z zawodnikami, ale ja miałem wrażenie, że gdyby wywiady były publikowane w formie pisemnej to bym powiedział: wiesz co? Ja ci napiszę twoje odpowiedzi na moje pytanie, nie będę musiał później spisywać tego wszystkiego co powiedziałeś -ty zaoszczędzisz czas i ja...
Dużo zawodników MMA nie było w stanie zapamiętać nawet własnych sponsorów, odpowiedzi jakby za karę musieli udzielać wywiadów, plus użalanie się nad sobą i oczywiście nikt nie ma krytyków tylko hejterów, a tak w ogóle każdy chciałby być na ich miejscu...
Jeśli miałbym do wyboru: chiński opanowany na C1 vs mistrzostwo KSW. Kuźwa serio ktoś wybrałby mistrzostwo KSW? No właśnie tak bardzo wszyscy chcieliby być na ich miejscu...
 
Zapomniałem linka wstawić.
Najman był nawet zabawny, trochę kiczowaty...
CIekawe kiedy ogłosi bankructwo i czy już próbował
... teraz stał się bankrutem i złym człowiekiem...



 
Dziś ta gala VIP, a tu żadnych newsów, dymów, ani w ogóle niczego :travolta: Najman potrzebował zaledwie czterech gal, żeby wszyscy mieli na niego wyjebane? Na profilu IG ciężko o 20 komentarzy, no chyba, że info, że Sadkowska wypadła (nie dziwota po kompromitacji na Prime, to beztalencie pokroju Godlewskiej).

Z czystej ciekawości zobaczę co wymyśli Jackiewicz, a reszta bez jakichkolwiek oczekiwań, może będzie śmiesznie.
 
Oprócz tego że Słowik wrócił na wizję i ma się pojawić w klatce to żadnych kontrowersji przed galą.
 
Promocyjny dramat, ukrywanie się po studiach telewizyjnych, słabe transmisje jakościowo na YouTube. Galę obejrzy się na strimie, bo Marcinek życzy sobie ponad 30 zł :pociesznymirek:
 
Promocyjny dramat, ukrywanie się po studiach telewizyjnych, słabe transmisje jakościowo na YouTube. Galę obejrzy się na strimie, bo Marcinek życzy sobie ponad 30 zł :pociesznymirek:
O ile zawsze wykupuje ppv to tu podziękuje.
Straszna amatorka ta gala, 10min opóźnienia przy wazeniu :facepalm:
 
Bonus BGC lokata :antonio: Wszystko wskazuje na to że poprawi swój nieskazitelny rekord.
Bez kitu, ten cały nagana wyłapie na michę od..... Bonusa kurwa BGC! Haha swoją drogą ten ulaniec w tv wyglądał na dużo mniejszego, jak z mojej wagi a tu na tle bonusa taki mały wcale nie jest, wagi nie sprawdzałem bo to w chuju ogólnie mam.
Ale będzie hańba
 
Bez kitu, ten cały nagana wyłapie na michę od..... Bonusa kurwa BGC! Haha swoją drogą ten ulaniec w tv wyglądał na dużo mniejszego, jak z mojej wagi a tu na tle bonusa taki mały wcale nie jest, wagi nie sprawdzałem bo to w chuju ogólnie mam.
Ale będzie hańba
102kg do 95kg bodajże na korzyść łazarskiego barbarzyńcy. Widziałeś gdzieś kursy u polskich buków?
 
Back
Top