MMA VIP - Temat ogólny

ale jak inni wanna-be pseudo gangusy (co by bardzo chcieli być jak Słowik, tylko są za dużymi osrusami i co najwyżej fajkę rzucą i jakiś wałek na vacie ukręcą) robią inne patogale to jest git. A nagle wielkie mecyje że ten straszny Słowik ludziom kości łamał 30 lat temu i jest najstraszniejszym ze strasznych i złych ludzi i nie wolno z nim nic robić. Cwaniak Stanowski (sprytnie i skutecznie) bije w ten bębenek bo nie lubi Najmana i mu chce dopierdolić, no i ma (jako partner konkurencyjnej imprezy) w tym swój interes, a ludzie jak barany mu przytakują i zapałali świętym gniewem i oburzeniem na straszliwego Słowika. Dla mnie większą znacznie nędzą moralną jest jakiś kurwiszon z wydziaranym "towar z chuja dobrze buja" czy inne błazny, którzy powinni być na jakimś dnie dna marginesu, a zostają "gwiazdami mma". I to oni są znacznie większym problemem, bo dają gówniarzom przykład że jak zostaniesz kurwą czy błaznem to będziesz fajną gwiazdą. A na pewno nikt nie zostanie zawodowym przestępcą bo Najman pokazał na konferencji Słowika w masce.
:damjan:
 
To odbędzie się w końcu ta gala, czy nie? W sumie tam mnie tylko walka Jackiewicza z Krychą obchodziła, szkoda, jakby się nie odbyła.
 
Jednak Warszawka. Krzysiu będzie miał blisko xD

Prawdopodobnie na polach mokotowskich

download.jpg
 
JPDL Najman mówi, że Lewandowski wspiera bandytów bo prezes Bayernu siedział 3 lata -ja bym na jego miejscu nie prowokował człowieka z top100 najbogatszych ludzi w Polsce :muttley:

BTW jestem pod wrażeniem jak udała się krytyka wprowadzenia bandytów do mainstreamu -gdyby jeszcze TVN przeprosił za Alfabet Mafii :travolta:
 
Jackiewicz na VIP? Ten już pójdzie wszędzie dla pieniędzy :facepalm:
Kurła, to ten co walczył na KSW 28? Gość ostatnio bardzo dużo przegrywał w kickboxingu i teraz ma bilans 51-30-3. Jak przegra z Krzychą UFC, to powinien dać już sobie spokój ze sportami walki
 
Kurła, to ten co walczył na KSW 28? Gość ostatnio bardzo dużo przegrywał w kickboxingu i teraz ma bilans 51-30-3. Jak przegra z Krzychą UFC, to powinien dać już sobie spokój ze sportami walki

Ten sam. Kickboxer, który dał dał się okopać low kickami w MMA :lol: Już osiem lat temu odcinał kupony od rozpoznawalnej na polskim rynku kariery, a co dopiero teraz. A ponoć zarabiał 20k miesięcznie za treningi bokserskie dla "kołnierzyków". To się chyba w pandemii skończyło i musi dorabiać. Ale, że u Najmana to się nie spodziewałem.
 
Ten sam. Kickboxer, który dał dał się okopać low kickami w MMA :lol: Już osiem lat temu odcinał kupony od rozpoznawalnej na polskim rynku kariery, a co dopiero teraz. A ponoć zarabiał 20k miesięcznie za treningi bokserskie dla "kołnierzyków". To się chyba w pandemii skończyło i musi dorabiać. Ale, że u Najmana to się nie spodziewałem.
I ja się nie spodziewałem, ale co zrobisz. Jego kariera zmarniała ostatnimi czasy
 
Podobno ta cała inba z Słowikiem miała zapewnić gali promocję o jakiej się Najmanowi nawet nie sniło, a nikt nie wie że dzisiaj jest konferencja przed tym wiekopomnym wydarzeniem. :beczka:
 
I ja się nie spodziewałem, ale co zrobisz. Jego kariera zmarniała ostatnimi czasy
Ale zastanówmy się, czy to nie aby idealny scenariusz dla Niego? Przecież on nie zacznie pisać apek w Pythonie dla banków. Tu zgarnie że 20 dyszki, wyjdzie prosto z baru, a i krzywdy mu ta krystyna nie zrobi.
 
Back
Top