MMA VIP - Temat ogólny

Kto poleciał dzięki Stanowskiemu

- Brzęczek
-Sousa
-Okrasa/ Wieluń


Facet chyba w 2025 będzie nowym prezydentem RP.
 
1643401451584.png
 
Z jednej strony Najman to totalny dzban, a z drugiej ma psychikę ze stali. Przecież normalna osoba by się załamała psychicznie pod naporem tak złej opinii i tak wielu porażek
 
Z jednej strony Najman to totalny dzban, a z drugiej ma psychikę ze stali. Przecież normalna osoba by się załamała psychicznie pod naporem tak złej opinii i tak wielu porażek

Przecież on na czarnym PR jedzie od lat.
 
Z jednej strony Najman to totalny dzban, a z drugiej ma psychikę ze stali. Przecież normalna osoba by się załamała psychicznie pod naporem tak złej opinii i tak wielu porażek


Przecież on tego pragnie. Siedzi w MMA VIP tylko dlatego , bo inaczej byłby zapomniany medialnie jak przed FFF 1 i walką z Trybsonem.

Polsat go odkopał , a ten teraz wszystko robi by nie zniknąć.

Gdy upadnie VIP , upadnie Najman już na zawsze.

A on chce być mainstreamie.

Gdyby nie VIP to może Najmanek teraz byłby zawodowym kierowca karetki , bo mówił o tym po walce z Kasjo.

Ale lepiej być w VIP i nadal czuć brak fleszy. Karetka może poczekać....:)
 
Przecież on tego pragnie. Siedzi w MMA VIP tylko dlatego , bo inaczej byłby zapomniany medialnie jak przed FFF 1 i walką z Trybsonem.

Polsat go odkopał , a ten teraz wszystko robi by nie zniknąć.

Gdy upadnie VIP , upadnie Najman już na zawsze.

A on chce być mainstreamie.

Gdyby nie VIP to może Najmanek teraz byłby zawodowym kierowca karetki , bo mówił o tym po walce z Kasjo.

Ale lepiej być w VIP i nadal czuć brak fleszy. Karetka może poczekać....:)

Ta jasne, upadnie i dostanie angaż w FEN albo w 20tu innych federacjach, naiwny jesteś jak w to wierzysz, miał się kończyć po walce z Wawrzykiem,Pudzianem,Saletą,Burneiką,Trybsonem,Piechowiakiem,Don Kasjo,Złotówą i pewnie jeszcze ta lista się wydłuży.
 
Ta jasne, upadnie i dostanie angaż w FEN albo w 20tu innych federacjach, naiwny jesteś jak w to wierzysz, miał się kończyć po walce z Wawrzykiem,Pudzianem,Saletą,Burneiką,Trybsonem,Piechowiakiem,Don Kasjo,Złotówą i pewnie jeszcze ta lista się wydłuży.

Najman to jeszcze z Pudzianem zawalczy.

Obstawiam, że na 50 urodziny Mariusza.
 
Z jednej strony Najman to totalny dzban, a z drugiej ma psychikę ze stali. Przecież normalna osoba by się załamała psychicznie pod naporem tak złej opinii i tak wielu porażek
Mimo wszystko dużo osób traktowało go jako nie groźny chodzący mem. Teraz jednak Najman ma wizerunek złego człowieka i będzie mu ciężko: nie wiem mam pojęcia jak można zorganizować galę bez większej ilości sponsorów :brainoverload::muttley:
Plus kurczę teraz on nie ma zbytnio wyjścia: tyle długów, na tylu stronach były jego długi do kupienia...

Kawulski gimnastykuje się słownie


A Wasilewski
 
O jakis Grzedzinski kolejny który płacze o freak mma , a wbiłem to skubany wszystko wie o każdym , kiedy i gdzie gala :lol::cool:

K....a jak kocham tych ludzi.

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:


Przecież krypto to jest większe pośmiewisko od Najmana.

:putinlaugh::korwinlaugh:
 
Last edited:
Ta jasne, upadnie i dostanie angaż w FEN albo w 20tu innych federacjach, naiwny jesteś jak w to wierzysz, miał się kończyć po walce z Wawrzykiem,Pudzianem,Saletą,Burneiką,Trybsonem,Piechowiakiem,Don Kasjo,Złotówą i pewnie jeszcze ta lista się wydłuży.


Przecież Najman był już martwy medialnie, tylko Polsat podał mu tlen po latach robiąc ME FFF 1 Trybson vs Najman.

Ja już nawet zacząłem zapominać nawet o tej postaci.

Dostał drugie życie , a VIP ma dać mu tlen bo bez tego umrze już na dobre , bo kogo będę obchodzić filmiki Najmana.

A tak ludzie ciekawi czy może jakaś walka 5 vs 5 kobiet z mężczyznami na vip 15 się trafi.



Fascynuje mnie ta ,,wielkość " Najmana u niektórych ludzi.
Jakie chętne 20 federacji , za te jego
,,wielkie walki " 10-15 sekundowe ???!!!

:putinlaugh:
 
Last edited:
Zazdrość Wasyla o biznes innych jest oczywista, ale to naiwne sądzić, że potencjalny koniec większości freakowych federacji z powodów społeczno-politycznych nagle spowoduje przypływ forsy do boksu. W tym kraju boks już mało kogo interesuje i wielkich pieniędzy z tego nie będzie. Wasyl przyssał się do TVP, ale to jego ostatnia karta w ręku. Może mieć swoje znajomości u latynoskich decydentów, ale materiału na następną dojną krowę zasadniczo nie ma. Cieślak to ambitny chłop, ale pewnego poziomu finansowego nigdy nie osiągnie, bo musiałby seryjnie wygrywać, zaczynając od Okolie. A to mało prawdopodobne. Zostaje reputacja gatekeepera. To i tak lepiej, niż fochy Sulęckiego, który myśli, że jego nazwisko jeszcze można dobrze sprzedać za Oceanem.
 
@Vassago

Jak ma się spinać boks Wasylowi jak nawet KSW i Fen przebąkuje o słabej sprzedaży PPV.

Gane vs Ngannu podobno sprzedali tylko 200 k PPV w USA.


Tak to jest gdy sport nie ma wyrazistych ziomków.

I dlatego freaki zaczynają atakować rynek nawet samego SW.
 
Last edited:
@Vassago

Coraz bardziej mi pachnie, że bracia blondaski mogą być pierwszymi youtuberkami w UFC, a potem już z górki.
Skoro już kiedyś UFC wzięło CM Punka i dało mu dwie walki, to jest to jak najbardziej możliwe. Na pewno nie wypadną gorzej. Po drugie słowa Dany White'a "nigdy" są nic nie warte, co było udowodnione już nie raz.
 
Wasyl używa argumentu równi pochyłej. Jak potępiasz szefa mafii, to dlaczego nie szeregowego członka gangu? Jak potępiasz szeregowego członka gangu, to dlaczego nie pospolitego przestępcy? Jeśli potępiasz pospolitego przestępcę to dlaczego nie patusiare? I tak dochodzimy do sytuacji, że tylko ministranci o nieskazitelnym charakterze będą mogli walczyć. Nonsens.

Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz. Tak zamieniając się w adwokata diabła. Czy należy potępić ludzi promujących i zarabiających na książkach Masy? Czy jest tu analogia?
 
Bawienie się w biało rycerskość w SW jest niebezpieczne. JJ , który niedługo może być mistrzem HW UFC lał swoją kobitkę.

Po prostu Najman przesadził z ,liderem mafii"

Co by nie mówić o Najmanie to jak w Wieluniu pytał o Gromde , to Stanowski nawet 1 zdania nie umiał powiedzieć na ten temat ;)


A Wasyl, też mógłby być łatwo atakowany za promocję Szpilki w Polskę.

I jeszcze w pomarańczowym uniformie latał do walk.


Dlatego to śliski temat dla wielu organizatorów.

O dziwo Borek coś cicho siedzi. Chyba wiem czemu ;)
 
Bawienie się w biało rycerskość w SW jest niebezpieczne. JJ , który niedługo może być mistrzem HW UFC lał swoją kobitkę.

Po prostu Najman przesadził z ,liderem mafii"

Co by nie mówić o Najmanie to jak w Wieluniu pytał o Gromde , to Stanowski nawet 1 zdania nie umiał powiedzieć na ten temat ;)


A Wasyl, też mógłby być łatwo atakowany za promocję Szpilki w Polskę.

I jeszcze w pomarańczowym uniformie latał do walk.


Dlatego to śliski temat dla wielu organizatorów.

O dziwo Borek coś cicho siedzi. Chyba wiem czemu ;)
A co miał mu odpowiedzieć skoro go to nie interesuje? Jest jego nazwisko na logotypie kanału i tyle. Gość zajmuje się innymi rzeczami a na temat Gromdy niech wypowie się wielki Bór.
 
Gość zajmuje się innymi rzeczami a na temat Gromdy niech wypowie się wielki Bór.

nic ciekawego nie powie na ten temat
podejrzewam, ze ci sami ludzie ktorzy co gale pisza ze walczacy na gromdzie zarabiaja grosze teraz porownuja sebixow po wyrokach z bossem mafii
Czyli Stanowiski interesuje się MMA VIP?

Aha
raczej w mma vip interesuje go tylko postac andrzeja zielinskiego pseudonim slowik, prawdopodobnie nie widzial nigdy zadnej gali vip
 
Wasyl chyba już na dobre wszedł w walkę z freak MMA :lol::lol::lol::lol:


Ojeju nie przyjęło się w wielkiej USA , więc jak to możliwe że w Polsce. Ten wieczny kompleks Hamburgerów...

Wasyl tam się większe g...o przyjęło. WWE :cool::lol:


 
Back
Top