MMA VIP - Temat ogólny

Może i za wcześnie przerwał, ale z drugiej strony po tym ciosie na szczękę Misiek szeroko rozpuścił ręce i wyglądał jakby był ostro podłączony, normalna reakcja sędziego w takim momencie :fjedzia:
Chłop ma 60 lat, Michalak się bał, że mu zejdzie na zawał.
 
Dziś ta gala VIP, a tu żadnych newsów, dymów, ani w ogóle niczego :travolta: Najman potrzebował zaledwie czterech gal, żeby wszyscy mieli na niego wyjebane? Na profilu IG ciężko o 20 komentarzy, no chyba, że info, że Sadkowska wypadła (nie dziwota po kompromitacji na Prime, to beztalencie pokroju Godlewskiej).

Z czystej ciekawości zobaczę co wymyśli Jackiewicz, a reszta bez jakichkolwiek oczekiwań, może będzie śmiesznie.
dokładnie. Nawet streama nie chciało mi się szukać.
Jezus ale ta główna walka śmierdzi ustawką...

I co robił tam Słowik? Będzie walczył z Masą? :waldeklaugh:
 
To niezła lokata :DC: Dobrze że nigdzie nie było kursów bo bym popłynął.
Obaj żeśmy wygrali nie stawiając na to złotówki, bonus lokata, Najman w bocznej gangstera po 20 sekundach, sztywny kurwa Kazik Kartel, gsp spam lewym a na dodatek Najman wypłaca wreszcie bażanta a sędzia wkracza zanim kajman zdążył cofnąć rękę po ciosie. Żaden szanujący się bukmacher nigdy, nigdy po tej gali nie wystawia kursów na te wydarzenie hehe.
Największy + tej gali to Jackiewicz, ja lublu tego świra.
 
Podobno na MMA-Vip 5 przeciwnikiem Słowika ma być niejaki Masa. Organizatorzy podają że zawalczy w kominiarce.
 
za glamrap

Eksperci dopatrzyli się złamania poważnego regulaminu i to może zadecydować o powtórzeniu walki, bo tak by było po prostu w porządku i uczciwie. Przegrałem, ale nie w sposób czysty i uczciwy, a po coś regulamin powstał i ja się do niego zastosowałem w 100 %, a przeciwnik nie – dodał później.

W tym tygodniu raper ma złożyć zażalenie, a komisja regulaminowa federacji ma 14 dni na jego rozpatrzenie. Według niego istnieje 99% szans na to, że wynik walki będzie nieuznany.

– Życie płata figle i tak jak zwariowane jest nasze życie prywatne, tak była ta walka i jej wynik. Sędzia na pewno popełnił mega błąd, bo nie zauważył pewnej istotnej sytuacji. Kto z Was wie jakiej? Jestem ciekaw. Ja sam jej nie widziałem w ferworze walki, ale na video widać wszystko i nie ma możliwości, by nie dać mi rewanżu lub Tomkowi rewanżu (jeśli przegra tą walkę przez dyskwalifikacje) – ogłosił były wydawca.
 
Wg Zuroma bedzie protest co do werdyktu bo CHIC trzymal sie siatki zadajc nokautacy cios.
zurom powiedzial ze to nie byl nokaut bo "ustal" nie rozumiem o co mu chodzilo bo po bombie tomka 2 minuty lezal nieprzytomny
 
O ile F,H i P lata na drugi dzień na luziku to V nigdy nie spotkałem.
1646686693682.png
 
jeśli będzie w kominiarce, to będzie niesamowicie łatwo o pomylenie go z Waszką G

Jaki tam Słowik z Masą. Najman znowu robi szum w mediach, bo co mu innego zostało? Wojna na Ukrainie przykrywa takie kontrowersje jak Słowik. Do tego same gale VIP poziomem nie porywają to trzeba robić hałas innymi metodami.
 
Back
Top