MMA Tycoon - gra online

Nie dawno zacząłem grać i jest bardzo fajnie. Mam 4 zawodników i na razie jedną wygraną a dzisiaj jeszcze dwa w QFC na test. Po za tym mam 3 podpisane kontrakty i jedną ustawioną walkę na listopad (w londynie niestety) oraz negocjuje jeszcze jeden kontrakt. I mam pytanie. Nie wie ktoś po mniej więcej ilu treningach przeskakuje na następnym poziom (lub ile pkt daje jeden trening) ? Bo np. mam zawodnika z Cardio na 2 to po około ilu treningach przeskoczy mi poziom wyżej? Szukałem na wiki ale nie mogę jakoś znaleźć.
 
Jak będziesz trenował dodatkowo uzywajac odżywek "Increase stamina" to szybciej, ale z 2 na 3 to powinno Ci wskoczyc w max 3 sesje "Cardio", a w 5-8 sesji general 1 na 1 z elite trenerem, ale pewnie tak dobrze nie masz, ze trenujesz 1 na 1...



Dawno się nie wypowiadałem tu :P Tymczasem byłem już 34 w grze:D spadłem na 36, bo nie walczę od paru dni.
 
Przed chwilą stoczyłem 2 walkę i niestety przegrałem. Gościu miał 12 Box i 7 MT a ja miałem zawodnika takiego jak ten Klinczer z 1 strony tylko jeszcze nie wytrenowanego i sromotnie przegrałem. I teraz mam pytanie. Mój zawodnik ma Kontuzje na 16 dni i rozcięcia na 7. Czy to 16 i 7 dni to w czasie rzeczywistym? I czy mam coś z tym zrobić (np. nie trenować czy coś takiego) ?
 
Tak w czasie rzeczywistym. Nic z tym nie idzie zrobić, mocno musiał oberwać, a i nie jest zbyt wytrzymały na rozcięcia/kontuzje, ale to nie przeszkadza w tenowaniu. Jedynie nie przyjmuj walk w tym okresie, bo będzie słabszy, a i rozciąć się będzie łatwiej w ciągu tych 7 dni.



Jak gość ma box 12 i MT 7 to powinieneś go obalać, chyba, że też masz 1 w zapasach i white belt to już gorzej...
 
Ja miałem 3 MT i 12 Wrestling ale white belt więc wolałem nie obalać. 3 walkę też przegrałem, przez suba. Ja miałem 12 boxing i 5 wrestling ale white belt a gościu Purple belt, obalił i po walce... A jak mam walke w Londynie to rozumiem że mam sie tam dostać przez Visit?
 
No,ale z typkiem 12-7...mogles probowac,chocby przelezec,wtedy duzo controli,nie finishu.



no jesli jestes gdzie indziej to tak,visit....kazdy lot energię zabiera...duzo wiedzy przed Tobą do ogarniecia,czytaj ten temat,bardzo pomocny. Czytaj forum, PRZECZYTAJ TURORIAL :-)
 
Jaką wg. Was powinienem przyjąć taktykę na walke z fighterem który ma:
Boxing : 1
MT : 3
Wrestling : 1
I brązowy pas bjj.

Natomiast ja mam :
Boxing : 1
MT: 3
Wrestling : 7
i niebieski pas.
Pewnie z łatwością bym go obalał ale z kolei on tam by mógł mnie poddać. Już sam nie wiem co robić.
 
Moim zdaniem napewno dużo klinczuj i staraj sie ten klincz utrzymać (bardziej w Stay in Clinch), nie próbuj w żadnym stopniu obaleń bo z brązem spokojnie by cie pewnie w parterze skończył, i w stójce ja bym ustawił dość dużo na counter i pojedyncze ciosy żeby coś systematycznie punktować. Oczywiście mówie jak mi się wydaję bo ja gram od niedawna i napewno jakimś ekspertem nie jestem.
 
Mam pytanie. Wie ktoś jak zmienic swój czas w grze? Bo przez przypadek na początku ustawiłem londyński a chciałbym zmienić sobie na dobry.
 
O co chodzi z tym Clause Inactivity w kontraktach? Przykładowo w jednym jest 30 a ja już mam 12. Mógłby mi ktos wytłumaczyć?
 
Jak minie czas podany w kontrakcie i nie dostaniesz oferty walki...mozesz zerwac kontrakt. Weszly tez takie nowostki, że jesli odrzuci się odpowiednio szybko starcie z np. lepszym rywalem to ta klauzula nie zostaje narudzona, czyli dalej dni leca. Jak to dziala dopkladnie, nie wiem, nie badalem,az tak mi nie zalezy na walczeniu superregularnie i mam dobry kontakt z prezesami:)



Co do zmiany czasu to nie wiem...nie wiem nawet jaki ja mam:P to chyba raczej związane jest z bazą menadzera?Musisz przeniesc bazę, troche to kosztuje zwykle,zalezy skąd dokąd...No i kwestia, ze ma to dosc male znaczenie. Jak masz swoje suple,koszulki i wysylasz fighterom, to tym z Twego miasta bedzie szlo w ciągu chwili, do innych miast, niezaleznie jak daleko - idzie 3 dni.



Thai, co do Twojej walki...To są początki, ciezko przewidziec. Lepiej podszkol go troche po prostu, parteru nie polecam na pewno, bo Cię zapewne podda, a w stojce...zalezy jaki masz Ty i on clinchwork, ale tego nie dowiesz sie przed walką raczej. Jak macie punches,jak striking defense, tacy zawodnicy to wielka niewiadoma, chyba, ze umiesz wykorzystac ktoregos z secondaries skillsow, gdy rywal nie wie, ze masz to dobre.
 
Egraam:


Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak "swój czas w grze", tzn. nie jesteś przypisany do żadnej strefy czasowej. Trening jest dla wszystkich miast o tej samej porze (obecnie 9:30 naszego czasu), walki w każdym mieście są o konkretnych godzinach (18:00 tamtejszej strefy czasowej). I to wszystko.
 
mam pytanie :p jak bede wciągał zapaśnika do gardy to jak to bedą punktowac jako obalenie zapasnika?
 
Michi, jeśli rozumiesz angielski to poczytaj tutorial od deski do deski, dużo daje startowo. Później to już trzeba wyczuć jak ten cał system wszystko losuje, bardzo istotne są slidery na walkę ustawiane, czasem można nimi ograć umiejętności...



No i cały ten temat, choć było kilka kluczowych stron, ale to raczej między 1,a 20kilka, no ale od tego czasu też trochę zmian weszło. Zbyt ogólne pytanie ;-)
 
Gra ktos w to jeszcze? Jak tak to mógłby ktoś podesłać troche kasy na mojego menadzera? Zaczelem gre po dlugiej przerwie i zawodnicy kontrakty potracili..







http://mmatycoon.com/managerprofilemanager.php?MgrID=69738
 
Alliance Mmarocks jest jednym z czołowych. Ja byłem 5, jestem siódmy jeszcze. Semper Fidelis z forum jest aktualnie drugi w grze pod względem hype'u jako manager...także gramy :D



Ja sam czuję, że mi kasy wkrótce zabraknie, bo spłacam 22,400 tygodniowo ratę za samolot i jakieś 30k tygodniowo wynosi mnie gym dla moich 19 fighterów, także raczej ktoś kto ma org i zarabia krocie...lub sprzedaje kasę wirtualną za pln'y/dolary może Ci bardziej pomóc w tym niż ja obecnie:-/



Michi, albo przetłumacz sobie, bo rozumienie to podstawa albo rób na czuja z tego co zrozumiesz, a lekcje wyciągniesz z walk ;) Kompletne ustawianie za kogoś to raczej ...nie o to chodzi. Powodzenia.
 
Jak podnieśc morale i hype? 17 marca mam walkę na odbudwę lub coś w ten deseń w kązdym bądź razie w 90% wygraną walkę.. a morale i hype mam na prawie 0 ;/. Jest jakiś dobry sposób aby szybko je podnieść? Zakupiłem 2 dnit emu nowe ubrania więc jutro powinny być, kupiłem suple i zadbałem o trening w dobrym jak na moje możliwości Gymie (1000 tygodniowo, średnio 25 osób na trenera). Zależy mi na szybkim powrocie do dobrych walk. Ostatnią walkę mój zawodnik stoczył jak miał 20 lat, teraz ma 22 :D
 
Jak zacząć zarabiac na organizacji? Mam od wczoraj vipa i zalozylem org. mam w niej 8 zawodników, dość słąbych (swiezo zrobionych) i nie wiem co dalej.. wzielem kredyt 50000 i musze go jakos splacic.. swojej menadzerskiej kasy mam tylko 5000 ;/
 
Gra ktos jeszcze? Chcialbym ''wyprac'' z 30 000 $. Pieniadze z konta mojego zawodnika na konto menadzera, bo nie wystarcza na szkolenie mlodych :P
 
No jasne ;) Dziś wskoczyłem na 3 miejsce, akurat najwyższe jak dotąd u mnie :) Tu faktycznie nie zaglądam już jak dawniej...



Co do org się nie znam, bo nie prowadziłem. Wiem tylko, że kwestia paru gal na ogarnięcie i zarabianie. Piotrek, nie wiem czy wciąż się starasz, ale morale to podstawa. Ty je utrzymujesz zmieniając koszulki i spodenki zawodnikowi, najlepiej codziennie, liczba 150 na 148 spada jakoś przed 3 w nocy. To najszybsza metoda, poza tym są różne inne mniejsze kwestie, które powodują obniżenie lub podwyższenie. Odrzucanie ofert walk raczej negatywnie wpływa, trening też obniża. Wygrywanie walk maksymalizuje morale. Zalecam czytanie samouczka - tutoriala, jeśli ktoś chce mieć "bazę" jako taką, bo doświadczenie trzeba zwykle nabyć samemu walcząc setki razy...choć ja wciąż czuję się dość zielony i uczę się z dnia na dzień więcej.



Co do prania, odezwij się do menadżera o ID 42690 . Powinien Ci pomóc :)
 
Ktoś grający wie co to dziś za problemy ze stroną? :-/ Ledwo trening poranny oblukałem, a teraz się zalogować nie da...
 
Back
Top