MMA Tycoon - gra online

czyli mail do wlasciciela nic nie da? Wolalbym bic sie w normalnej organizacji niz brac szybkie walki, a na razie moj zawodnik nie jest raczej rozchwytywanym towarem na rynku :p
 
Możesz jak najbardziej pisać do właściciela konkretnej organizacji ;)







A na początek myślę że w jakiej byś nie był organizacji to nie zrobi to wielkiej rożnicy ;p ( luknij tylko jak często wychodzą eventy i na jak długo kontrakt z tobą podpisują byś nie musiał długo czekać na walki ;))
 
Witajcie, tak myślę czy by nie pobawić się w to ponownie. Jakie miasto na początek polecacie?
 
Panowie, koncze grac w ta gre im i teraz kto pierwszy ten lepszy. Oddaje konto, mam na nim 200 dni vipa, zzawodnikow w prywatnym gymie i ogolnie wplywy, zglaszamy sie. Ktos z doswiadczeniem najlepiej
 
Co do rekordu managera, to z reguły patrzy się na ten historyczny, bo nie da się go tak łatwo podrasować wywalając zawodników albo przyjmując z FA ;)
 
Uefo mi mozesz oddac. powinienieś mnie pamiętać.. większość komentarzy na mmarocks nabiłem w tym temacie :P..Jezeli bedziesz chciał wrocic to ja ci te konto oddam z powrotem
 
Kurde, oddalem juz jakiemus sebastianowi monczkowi bo go dobrze kojarzylem, tzn pozytywnie...
 
Cóż, ja też daje sobie spokój z grą. Mój Vee przegrał wczoraj walkę z dużo słabszym przeciwnikiem który w dodatku miał przed walką 50% staminy. Śmiech na sali. Fight engine w tej grze to totolotek.
 
Trzeba mi kogoś kto kupi mi vipa na 6 miechów oczywiście przedtem kase wpłace mu na konto i ten ktoś nie zrobi mnie w bambuko.



przedtem Finrod Felagund mi zrobił lecz skończył grać. Jacyś uczciwi chętni ?
 
o co chodzi z laundry ?? kupiłem ciuchy laundry a później typ do mnie napisał czy nie potrzebuje "pralni" (laundry) ?
 
A nie zauważyłeś, że te ciuchy "laundry" są jakieś drogie? 300 $ za sztukę:)



Pranie:



Jak przelać pieniążki z zawodnika na managera (nas)? Nic prostszego robiąc pranie.



Kupujemy od sklepu rzeczy oznaczone "laundry" 300$ za sztukę zawodnikiem który ma dużo kasy ( 20 razy 300 = 6000) sklep pobiera jakiś procent np. 10% = 600



I sklep przelewa Ci 5400 na Twoje konto (manager)



Jeśli pranie robisz u kolegów z mmarocks jest szansa, że wezmą mniejszy procent:)
 
czyli jak kupiłem ciuchy za 600$ to sklep mi z tego zwraca pewną część do mojej kieszeni, tak ;) ?
 
U mnie działa, ale wczoraj miałem jakieś problemy. No i przykładowo sethcab nie mógł się zalogować kiedy u mnie już chodziło, ale jaka jest przyczyna? Nie mam pojęcia.
 
Back
Top