MMA Tycoon - gra online

Pierwszy jak ptrzesuniesz na stick to gameplan to Twój zawodnik będzie walczył zgodnie z taktyka jaka mu nakreśliłeś, w drugą stronę to nie ;) . Swing seconds to ile sekund przed końcem rundy zawodnik będzie chciał przycisnąć.
 
Swing for fances oznacza tak jakby poddanie się ferworowi walki i dążenie do skończenia przeciwnika w sytuacji gdy zawodnik przegrywa. Stick to gameplan czyli zawodnik jest zdyscyplinowany i walczy zgodnie z założoną taktyką.
Swing seconds czyli na ile sekund przed koncem walki Twój zawodnik zaczyna szarżować, rezygnując z ustaleń taktycznych w przypadku gdy przegrywa walkę.
 
Aha, okok, mając w miarę dobrą kondycję (11) podpalenie się na 40 sek przed końcem nie wpłynie aż tak źle na kondycję przy następnej rundzie? Czy jaki czas byście proponowali?
 
Mam takie pytanka:



- ile trzeba mieć BJJ aby dostać purple belt? (było kiedyś ale nie chce mi sie szukać ;) )



-co jest odpowiedzialne za pull guard albo try takedown w klinczu?



-obrona przed g&p zależy od striking deffence?
 
Chyba 7 albo 8.. Za prace w klinczu odpowiedzialny jest Clinch i siła a za try takedown to po prostu Takedowns. Aby dobrze bronic g'n'p trzeba miec dobry striking defance, wrestling, def grap i miec ustawione na counter i advance pos aby go przetoczyc.. Ale nie jest pewien na 100%
 
Ktos ogarnięty w tą gre chce mojego zawodnika? odechciało mi się grać w sumie ale szkoda mi go zostawiać :P



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=151684



jego drugie staty,zaczne od konca



Agility -12



Flexibility - 9



speed - 12



strenght - 13



kondycja -14!! ;)



balance - 11



-------------------



Punches i strinking def ma na 14



knee na 7



clinchwork na 8



Takedown def -12



reszta to 2 i 1



----------------



No i jak widac



box -14



MT-10



Wrestling na 3



bjj 1



no i ma ponad 78 tys. $$



ktoś zainteresowany?:)
 
Dobry na KT, ale ciezko bedzie go dostac we free agentsach, bo kazdy sie rzuci na kase. jak chcesz to kup dotacje w moim i Born2Killa sklepie za te 70 tysi, bardzo by nam to pomoglo,a ja Twojego fightera bede mial wtedy latwiej sciagnac z free agentsow bo akurat mma slota wolnego i przydalaby mi sie jakas swieza krew.



http://mmatycoon.com/clothingpublic.php?cid=2610 - link do sklepu.
 
Uefo,wiem o tym -więc hajs bym wrzucił bym uprzednio w wyznaczone miejsce ;).Dobra to ja juz wrzucam tam hajs.







Edyta: dobra,zrobiłem tą dotacje na prawie 79 tys. ;) mam nadzieje że zadbasz o mojego juz ex fightera ;)



edyta: a to myślisz ze juz tylko na KT sie nadaje? ma 21 lat i jakbys podrasował mu bjj z zapasami to moze coś by z niego było nie?
 
Po prawie roku działalności AFC czas na nowa oprawę graficzną. Co myślicie o tym logo i thumbie?



xlb1tu.jpg




a27odz.jpg




Obecne grafiki możecie zobaczyć na stronie organizacji: http://mmatycoon.com/orgpublic.php?oid=2786
 
O sorry, nie zagladalem tu. Moim zdaniem trzeba by bylo go juz tylko koksowac na KT. Do kiedy go mozna sciagnac? Myslalem kurcze ze bede mial sloty wolne, tzn ze dokupie, ale nei dalo rady.... No ale i tak jednego goscia bym wyrzucil i moge trenowac Twojego typka.
 
Outcast, zagadaj tam z bogusiem czy już mu wpłynął hajs na konto. Bo przelałem, a nie mogę teraz napisać do niego mesaga bo wywaliłoby mi fighterów i sprzedało Nebulę.
 
@Kolczu

Bogus Linda [byrk] [2012-05-29 08:35:46] : pisalem mu na maila, ze nic nie ma ciagle. mi zona tez poslala wczoraj, i dzisiaj powinny wplynac , a to chuj, ze tak brzydko powiem ... :|
 
Bogus Linda [byrk] [2012-05-30 13:40:57] : wiadomo co z bartkiem? kasy nie dostalem, pisalem mu dzisiaj na maila jak wyglada sytuacja i ze za tego 3 miesiecznego vipa moge zalozyc za niego bo kieszonkowe dostalem od zony, ale sie nie odzywa
 
siema. Patrzylem troche wstecz, ale jest tyle stron ze nie chce mi sie wiecej szukac, wiec po prostu zapytam. Czy zeby walczyc w jakiejs organizacji, musze napisac maila do wlasciciela, czy jak to sie odbywa?
 
Wchodzisz w zakładke "My fighters" i przy Nazwisku swojego zawodnika zaznaczasz opcję "Need contract", a gdy już będziesz miał kontrakt to zaznaczasz opcję "Need fight" pokazuąc tym że chcesz aby twój zawodnik walczył.







Jeśli nie chcesz czekać na to aż ktoś przyjmię towjego zawodnika proponuję skorzystać z opcji " QFC " - pod listą zawodników
 
Back
Top