MMA Tycoon - gra online

1. Możesz tak ustawiać trening, że np 14 weights w tygodniu.







2. Sponsoring nie działa na zasadzie tygodniowo. Sponsor jednorazowo wpłaca kasę na okres przynajmniej 15 dni. Jeśli ktoś da Ci 400 baksów tygodniowo dla zawodnika z rekordem 0-0-0 to sprawdź czy nie ma na nazwisko Mikołaj, a na imię Święty :)
 
@KidKoala

Jakikolwiek trening poza sparingami można ustawiać wiele razy pod rząd. Warto jedynie uważać, żeby energy nie spadło poniżej 90%, zwłaszcza jak robisz siłę i cardio, bo wtedy szybko leci. Aha, póki robisz fizyczne to olej elite gymy - do strength, cardio i flexibility wystarczy gym za 50 tygodniowo, tylko patrz żeby było czysto i sprzęt w dobrym stanie.
Zresztą posparować w takim gymie też czasami można fajnie, jak trafisz niezłych sparingpartnerów. Ja jednym zawodnikiem w gymie za 50 podniosłem Wrestling z 4-- do 9++ i zaraz będzie 10--. Na tym etapie już rozwój się spowolnił, ale tak do poziomu 8 szło naprawdę dobrze.
 
Nikt nie ma żadnej Org w RIO? Bo mam takiego wolnego wojaka http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=54119
 
Uefi daj mi sub of the night :p Moj fighter to wojtek cieniutowski, walczyl na dzisiejszej gali Genesis i tylko on poddal na tej gali :P
 
No i to jest to, ten rywal od razu rzucil się po obalenie. Menadzer nie do konca doswiadczony, wiec to kolejny popelniajacy ten blad...



Gratulacje Zlatan, ile dales accuracy/dmg i ile na ta kontrę?i jaka masz sile,ze znokautowales mnie ciekawi:)



Na inne pytania nie odpowiadam, bo dobrze tam koledzy poodpowiadali;)



Uefo - DANE! ;D bo firma pójdzie na sprzedaż, a ja stracę 6 z 10 fighterów ;(
 
Ehh, swoją drogą, mimo, że ustawilem Aptitude u Petkovica wysoko na wrestling to jakoś strasznie zwolnił, nawet takedown offence na 8 zbytnio mu nie chce podksakiwac mimo sesji max w 3 z elite trenerem, dziwna sprawa;/
 
Ledwo co się zarejestrowałem i mam do was pytanie: czy ja mogę gdzieś ustawić opcje treningowe dla swojego zawodnika, czy tylko wybieram gym? Wiem, że pewnie odpowiedź padła już wcześniej, ale niestety nie mam czasu na czytanie tych wszystkich postów. Pozdrawiam.
 
Możesz ustawiać treningi, wystarczy że wejdziesz w gym, w którym masz swojego fightera, zjedziesz na dół i to wszystko. :-)
 
B2K 90% counter i 60% accuracy. Nie wiem czy za duzo single shots nie ustawilem, moglem troche wiecej kombinacji, w sumie mam boks na bardzo wysokim poziomie.
 
brac ta walke?



Moj: http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=153701



Jego: http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=137968



Troche chyba samobojcza chyba ze zejde do parteru i bedzie sub
 
NIE BIERZ. gosc ma znacznie nizsze ID, a ma tyle samo lat co Ty, a to oznacza, że juz troche w tym siedzi. ma napchane w secondary i atrybuty fizyczne. uwazam, ze nawet nie ma co tego rozważać.







Ciągle sie zastanawiam co lepsze.



kupować zawodników Stamine? czy Reduce Energy?? (stamina działa tylko przy Cardio?, czy Cardio od samych sparingów tez sie podnosi?)
 
Niby w miare rowne zestawienie, menadzer niedoswiadczony, ale bardzo mozliwe, ze jest jak mowi Stan z tymi secondariesami i physicallami.



Increase stamina dziala na cardio i tylko przy treningu cardio,reduce enrgy lost uzywaj przy treningach z trenerami i sparingach. no i chyba ewentualnie na yodze, bo weights lepiej z musce bulk, cardio ze staminą.



Cardio od sparingow tez się podnosi minimalnie.
 
Rozumiem ze czasem mozna odrzucic walke ale w tej sytuacji to sorry ale nie chcial bym jako wlasciciel miec do czynienia z takim menadżerem. No może przesadzam. Walka wyglada na równą, jak sie podpisuje kontrakt w organizacji to trzeba być gotowym na takie walki. A jeśli już chcesz odrzucić to raczej z takiego powodu że przeciwnik dużo bardziej doświadczony a ty tylko 1 walka, a nie ża ma ID, grzywke w lewo czy gacie w kratke. A gość wygląda raczej na takiego co to stworzył i odrazu wysłał w bój bo żaden dobry menadżer tak rozłożonego zawodnika nie stworzy :P


PS: ja raz odrzuciłem bo gość miał jakieś dziwne rzeczy zamiast imienia i nazwiska, a nie chciałem sobie wizualnie psuć rekordu :P
 
Daro z takiego powodu odrzuciłeś, a tu jedziesz po tym powodzie;P Róznica w czasie między tymi ID pozwala na dość sporą różnicę, widac że primaries zbytnio gość nie potrenował. Ilość walk też będzie jego plusem, czyli "experience". Z drugiej strony tak jak napisałeś, takich walk raczej nie odrzucałem, tyle, że...nie mam takiego zawodnika, każdy w czymś jest mocny praktycznie;P no, ale powalczyłem trochę i wiem, że trzeba uważać co się akceptuje, aby właśnie łatwo rekordu sobie nie psuć. Bardziej za równe starcie uważam bitwe podobnych ID, nawet, gdy któryś ma ciut lepsze przykładowo primaries, to wiadome, że drugi raczej trenował physicalle bądź secondaries...
 
Niewiem jak to możliwe ale po dzisiejszej walce mojemu zawodnikowi podskoczyła kondycja z 12 na 13.
 
Mojemu, który w tamtym okresie ani nie walczył, ani nawet nie był członkiem żadnego gymu też cardio skoczyło.
 
Mam dwa sloty na zawodników. W razie gdyby ktoś potrzebował kogoś w jakiejś wadze w danym mieście (taa...) niech pisze. Chciałbym te dwa miejsca jakoś zagospodarować.
 
Dzięki za dotychczasową pomoc. Jeszcze jedno pytanie - w razie podpisywania kontraktu, co to jest "base pay"? Tyle wypłacają za każdym razem, jak w ogóle dojdzie do walki, czy może to opłata "stała", znaczy co miesiąc tyle przelewają na konto fightera?
 
Kid,signing bonus to za podpis, base za walkę, win(:-]) bonus jest za wygraną.



Dziś o 18 w Amsterdamie Van Der Hook 4-4 toczy swoją 9 walkę. Chciałem go wywalić, ale zgodziłem się, walczy z typem...4-4, przegra to już bankowo leci. Za pare dni Gorawski 4-3-1 po 3 porażkach walczyć będzie z tym z kim ma ten"1" remis (2-2-1 obecnie), jak przegra to leci na bank, jak wygra...to może pomógł trening siły. Inni na razie musieli by z dwa razy jeszcze polec minimum bym się zastanowił, chyba, że w ciągu tygodnia jakaś kompromitacja będzie to później może być last chance battle.
 
Ktoś tu miał org w amsterdamie.



Szukam walki dla niego :



kontrakt : 4000/1/1



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=137259
 
Back
Top